سه شنبه , ۱ خرداد ۱۴۰۳

جنایت وحشتناک در اهواز / چرخاندن سر بریده دختر ۱۷ ساله توسط شوهرش در اهواز

مرد جوان اهوازی همسرش را به قتل رساند و سر بریده شده او را با خنده و خوشحالی در خیابان چرخاند.

نسیم دلفان – به گزارش رکنا، در قتل ناموسی در اهواز یک دختر ۱۷ ساله قربانی شد. این قتل بخاطر فرار دختر جوان به ترکیه رخ داد ، عاملان این‌جنایت دستگیر شدند.

بر پایه این‌گزارش مرد جوانی جلوی چشمان وحشت زده مردم سر زنش را در میدان کسایی خشیار اهواز با خوشحالی به نمایش گذاشت و پس از چند دقیقه فرار کرد.

با ورود پلیس به موضوع ماموران در صحنه جنایت با جسد دختر ۱۷ ساله ای مواجه شدند که داخل یک خانه سرش از بدن جدا شده و جسد وی در مکان دیگری رها شده بود.

تحقیقات بیشتر نشان داد، دختر جوان پس از فرار به ترکیه از سوی همسرش به ایران بازگردانده شده و به دست همسر و برادر شوهرش که هر دو پسر عموی او بودند به قتل رسیده است.

بررسی های لحظه به لحظه مشخص کرد، برادر قاتل پاهای مقتول را گرفته و مرد جوان سر همسرش را در خانه با قمه بریده است و عاملان جنایت پس از گرداندن سر مقتول جلوی چشمان مردم در خیابان به مکان نامعلومی متواری شده اند.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه عاملان جنایت را شناسایی کردند.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی بازپرس ویژه قتل راهی مخفیگاه متهمان شدند ، قاتل و برادرش را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

بنابراین گزارش، با دستور علی حسن لو بازپرس ویژه قتل جسد دختر جوان برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و عاملان جنایت برای کشف ابعاد پنهان این قتل در اختیار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار گرفتند.

بنا به توصیه بسیاری از مخاطبان عزیز کلیپ مربوطه حذف گردید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *