جلسه کمیته مردمی دلفان درباره برگزاری مراسم نیمه شعبان با حضور امام جمعه شهرستان

حجه الاسلام و المسلمین خانی در اولین روز جلسه کاری در سال جدید ضمن تبریک ایام و اعیاد موالید ماه عظیم القدر و عید نوروز به تقارن این عید سنتی با روزهای مبارک ماه شعبان را به فال نیک گرفتند وبیان کردند: نامگذاری حکیمانه ومحاسبه شده سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، باید برنامه راهبردی برای برداشتن این موانع از پیش پای تولید و سرمایه گذاری باشد.

در سال جدید مسئولان ، علاوه بر برداشتن موانع های نامتعارف و بروکراسی های اداری فرصت سوز، نیاز جدی است که در حوزه های مختلف مشوق هایی همچون اعطای یارانه ها را نیز برای تولید در نظر گیرند تا شاهد رشد تولید داخلی با قیمتی ارزان و اشتغال جوانان باشیم وپیام وتوصیه رهبر انقلاب به عنوان یک اولویت در سیاستگذاری تیم مدیریتی سال ۱۴۰۰به جد مدنظر قرار گیرد.

در ادامه به رسالت عناصر فرهنگی و اجتماعی در تحقق تمدن اسلامی ومهدوی پرداخته و بیان کردند:
تشریح حکومت مهدوی با همه ویژگی‌های آرمانی آن نه تنها به عنوان غایت آمال بشر و نهایت آرزوی عدالت‏خواهان، بلکه به عنوان الگوی واقعی برای سامان بخشیدن به وضع موجود و هدفی عینی وتاثیر گذاردر حرکت‌های اجتماعی ما باید مورد مطالعه قرار گیرد.
به گونه ای که جامعه به این باور برسند که عدالت جامعه آرمانی وموعود مهدوی علیه السلام چنان فراگیر و گستره آن بالاست که حتی به درون خانه‌ها نیزباید نفوذ کند و روابط خصوصی افراد خانواده را تحت تأثیر قرار دهد؛واین مهم در قالب جامعه پردازی به دست فعالین اجتماعی برای رسیدن به تمدن اسلامی میگیردد.

ایشان در ادامه حضور پربرکت نسل جوان در حوزه فرهنگی واجتماعی رایک فرصت مغتنم و مهم برشمردند و پایان برنامه ریزی شئون فرهنگی شهرستان در راستای بهتر برگزار شدن جشن های نیمه شعبان بارعایت پرتکل های بهداشتی انجام گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.