شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه اشتغال و بررسی عملکرد بانکهای دلفان / ابراز نارضایتی فرماندار در این جلسه

 

فرماندار دلفان: عملکرد بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان در خصوص پرداخت تسهیلات (ازدواج فرزندآوری و اشتغال زایی) قابل قبول نمی‌باشد.

نسیم دلفان – جلسه کارگروه اشتغال و بررسی عملکرد بانک های دلفان به ریاست فرماندار این شهرستان با حضور معاون عمرانی فرمانداری، بخشداران، روسای بانکها و سایر مدیران دستگاه های اجرایی با دستور کار (بررسی سامانه رصد – بررسی آخرین وضعیت تسهیلات مشاغل – بررسی موانع پرداخت تسهیلات) در محل فرمانداری در حال برگزار گردیست.

اصغر قهرمانی در این جلسه گفت: متاسفانه با توجه به آماری که به دست ما رسیده عملکرد بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی در خصوص پرداخت تسهیلات (ازدواج، فرزند آوری و اشتغال زایی) قابل قبول نبوده و در سطح استان نیز جایگاه مناسبی ندارد و باید با تلاش مضاعف این جایگاه بهبود یابد.

وی افزود: مردم این شهرستان لایق بی‌مهری نمی‌باشند و باید در ادارات نهایت تکریم ارباب رجوع را داشته باشیم زیرا اکثر مراجعین به ادارات اقشار ضعیف، روستاییان و عشایر می‌باشند و زیبنده نیست این قشرهای زحمتکش جهت انجام امورات اداری سرگردان بمانند.

فرماندار دلفان تصریح کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم در خصوص اعطای تسهیلات (ازدواج ، فرزندآوری و اشتغال زایی) باید بانک‌ها نهایت تلاش خود را در این مورد داشته باشند و نهایت سعی خود را در خصوص جبران این قضیه بکار گیرند.

این مسئول در پایان جلسه از زحمات جهادی و بی‌وقفه بانک صادرات در خصوص خدمات دهی مناسب و پرداخت تسهیلات به موقع به شهروندان قدردانی نمود.


 

» تازه ترین خبرهای “صفحه اجتماعی – اقتصادی” نسیم دلفان را دنبال کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *