یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲

جلسه مجمع طلاب، فضلا و علمای شهرستان دلفان

این جلسه ۲۹بهمن ماه مصادف با عید مبعث پیامبر(ص) در شهر مقدس قم برگزار شد. در این دیدار حجت‌الاسلام کرمی نماینده مجمع طلاب از حضور حداکثری طلاب در انتخابات مجمع تقدیر و تشکر کردند.

وی افزود: ان شاءالله خداوند توفیق دهد برای رضایت خدای سبحان و امام زمان عج به مردم، طلاب و فضلای بزرگوار خدمت رسانی کنیم.

ایشان در ادامه از زحمات تمامی نمایندگان مجمع طلاب گذشته به ویژه نماینده سابق حضرت حجت الاسلام محمودی قدردانی کردند.

در ادامه مراسم حضرت حجت‌الاسلام عبدالهی مدیر حوزه های علمیه لرستان گزارشی از خدمات حوزه علمیه استان را ارائه دادند و سپس حجت الاسلام والمسلمین محمودی نیز مطالبی را در خصوص نقش اساسی مجمع طلاب و فضلا بیان کردند.

این جلسه یک مهمان محبوب هم داشتند که مردم شریف و ولایتمدار نورآباد خدماتشان را هرگز فراموش نخواهند کرد.

ایشان امام جمعه کنونی شهریار و امامت جمعه اسبق شهرستان دلفان حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی نوری دامت برکاته بودند.

محور سخنان ایشان رسالت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، اهل بیت علیهم السلام و حضور پر تلاش و خسته ناپذیر مؤمنین اسلام بود؛

وی افزود: رسالت ما خدمت کردن به اسلام و ملت عزیز ایران است باید با روحیه جهادی و برای تقرب به ذات اقدس اله و به دوری از هرگونه اهداف نفسانی به جامعه و این ملت عزیز خدمت کنیم و مشکلات فعلی را بهانه عدم تلاش و کوشش قرار ندهیم.

حضرت حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه محترم شهریار در پایان بیانات خود با آرزوی سلامتی و سعادت همه ی عزیزان و با یاد مردم عزیز دلفان سخنان خود را به اتمام رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *