دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲

جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی شهرستان دلفان برگزار شد

 

رییس دادگستری دلفان شعب ویژه جهت رسیدگی تخصصی به جرائم انتخاباتی را اعلام و معرفی کرد.

نسیم دلفان – جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی دلفان به ریاست “فریدون کوشکی” رئیس دادگستری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور اعضاء ستاد پیشگیری و هیات های اجرایی، مسئول دفتر نظارت بر انتخابات برگزار گردید.

در این جلسه ضمن تشریح مصادیق جرائم انتخاباتی و مجازات های قانونی ، بر رعایت اصل بی طرفی و امانتداری از جانب مجریان انتخاباتی تاکید و مقرر گردید کلیه فعالیت های انتخاباتی توسط مراجع اطلاعاتی و امنیتی رصد و گزارشات آنها در قالب کمیته های تخصصی به حضور دادستان شهرستان دلفان گزارش تا تصمیمات قانونی لازم اتخاذ شود.

رییس دادگستری دلفان با اعلام و معرفی شعب ویژه جهت رسیدگی تخصصی به جرائم انتخاباتی به اعضای حاضر در جلسه تاکید کرد: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری و در اجرای بخشنامه ریاست قوه قضائیه و دادگستری استان لرستان هدف اصلی این است که انتخابات پیش رو با تعامل و هماهنگی نهادهای متولی در امر انتخابات در امنیت و سلامت کامل و با حضور و مشارکت حداکثری مردم و با رقابت سالم نامزدهای انتخاباتی برگزار شود.

وی افزود: جلسات ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی شهرستان دلفان منبعد بصورت مستمر برگزار و مطابق با مصوبات هر جلسه تصمیم گیری و عوامل مربوطه مکلف به اجرای مصوبات آن می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *