جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه توسعه طرحهای تولیدی و گردشگری در سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان

این جلسه در مورخ ۲۷ بهمن ماه با حضور ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و معاونین ، ، منابع طبیعی و شیلات و گردشگری استان با سرمایه گذارانی از حوزه اقتصادی و گردشگری برگزار گردید.

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی دلفان ، سید عماد شاهرخی در این جلسه با بیان ظرفیت های بسیار مناسب استان در بخش گردشگری عنوان داشتند ما در حوزه گردشگری حدود ۱۳ محصول کشاورزی و خدماتی ارائه می دهیم که از غذاهای ارگانیک گرفته تا قایقرانی ، ماهیگیری و بازدیدهایی از گل های زینتی و گیاهان دارویی و امیدواریم از این پتانسیل خوب در استان به شکل موثر استفاده شود.

در این جلسه مهندس حسینی رییس جهاد کشاورزی دلفان نیز گفت: این شهرستان در بحث گردشگری از توانمندی های خوبی برای توسعه برخوردار است.

وی افزود: برنامه ریزی مناسب و استفاده از جاذبه های تاریخی، طبیعی و همچنین ظرفیت های کشاورزی و منابع طبیعی مانند سایت های باغبانی و کاشت و فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و هتلینگ چشمه آبگرم می تواند شهرستان را متحول کند.

در ادامه جلسه سرمایه گذاران متقاعد شدند در شرایط جوی مناسب در عرصه های مذکور شهرستان دلفان را مورد بازدید قرار داده و در صورت وجود بسترهای لازم شروع به فعالیت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *