شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

جلسه ای در راستای تنویر افکار عمومی / موضوع پرحاشیه تعاونی مسکن فرهنگیان دلفان روی میز نسیم دلفان

جلسه ای که شاید به روشن شدن بسیاری از مسائل در رابطه با فاز چهارم تعاونی مسکن فرهنگیان دلفان منتج شود…

نسیم دلفان – این روزها حرف و حدیث های زیادی در بحث تعاونی مسکن فرهنگیان دلفان برای ما بعنوان رسانه ارسال می شود که داستان شنیدنی دارد.

برابر هماهنگی بعمل آمده و موافقت هیات مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان دلفان ، بزودی طی روزهای آینده جلسه ای با حضور خبرنگاران نسیم دلفان و پیام دلفان و همچنین اعضاء هیات مدیره تعاونی به منظور روشنگری و پاسخ به یکسری سوالات و شائبه های مطرح شده برگزار خواهد شد.

ضمنأ در این جلسه نمایندگانی از هیات مدیره های سابق نیز حضور دارند تا به سوالات مربوط به دوران خود پاسخ دهند.

مسائل زیادی از سوی مخاطبان گرامی برایمان ارسال شده و برخی نیز با تماس تلفنی شائبه هایی را مطرح کردند که جای تأمل و بررسی دارد ، برخی از سوالات مربوط به هیات مدیره فعلی تعاونی است و برخی نیز مربوط به هیات مدیره های قبلی

ضمنأ ما همچنان پذیرای طرح سوالات از سوی مخاطبان گرامی درباره موضوع فا ۴ فرهنگیان هستیم ، اعضاء محترمی که در این باره اطلاعاتی دارند و یا سوالات و شائبه هایی دارند به صورت پیام یا تلفنی با مدیریت این رسانه تماس حاصل فرمایند و ما را در جریان ریز موضوعات قرار دهند تا بتوانیم با جمع بندی این مطالب به طور خیلی دقیق و شفاف به موضوع ورود نماییم.

شایان ذکر است:
» این جلسه فقط و فقط درباره فاز ۴ می باشد و فاز سوم ان شاالله در فرصتی دیگر
» به جهت جلوگیری از بی نظمی و حاشیه سازی ، هیچ یک از اعضاء غیر از نمایندگان هیات مدیره و خبرنگاران در این جلسه حضور نخواهند داشت ، لطفأ اگر سوالی دارید به صورت تلفنی و یا پیام برای ما ارسال فرمایید.
» خواهشمندیم برای پایان دادن به شائبه های مطرح شده و دریافت پاسخ از مسئولان امر در تعاونی مسکن ، هر چه سریعتر (تا پایان روز جمعه دوازدهم اسفنداماه) سوالات خود را ارسال فرمایید.

منتظر پیام ها و تماس شما عزیزان در این رابطه هستیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *