جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی و مطالعه مفید شهرستان دلفان برگزار شد

 

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی و مطالعه مفید شهرستان به ریاست معاون سیاسی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

معاون سیاسی فرمانداری در این جلسه بیان داشت: اینجانب فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی را به کلیه دست‌اندرکاران این عرصه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون همکاران را در سایه عنایت حضرت ولیعصر عجل الله و تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در راستای اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همانا ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در جامعه است را از درگاه پروردگار سبحان مسئلت می‌نمایم.

در ادامه مدیر کتابخانه‌های عمومی شهرستان در این جلسه ضمن تبریک آغاز سی و یکمین دوره هفته کتاب با « شعار آینده خواندنیست» از ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه با اعلان برنامه‌های مختلف فرهنگی، آماده اجرا در این هفته در کتابخانه‌های شهرستان، آمادگی خود را برای بازدید سایر ادارات و به خصوص دانش آموزان مدارس سطح شهرستان از کتابخانه ها و شرکت در برنامه‌های این هفته دعوت نمود.

مصوبات جلسه؛
_ مصوب گردید مسابقه‌ای به عنوان « بهترین خاطره » از شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شود و به برگزیدگان جوایزی فرهنگی اهدا گردد.
_ مصوب گردید برنامه‌ای به عنوان « عصر شعر» با موضوع غزه و مقاومت با شرکت شاعران شهرستانی و عموم مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *