شنبه , ۲۳ تیر ۱۴۰۳

جزییات پرداخت وام به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر سازوکار‌ها فراهم شود ظرفیت برای پرداخت وام به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه وجود دارد…


جزییات پرداخت وام به سربازارن غایب جهت پرداخت جریمهنسیـــم دلفـان – سردار کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اقساطی پرداخت کردن جرائم سربازی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوانگفت: فروش سربازی،  کاهش سال غیب مشمولان و عدم افزایش جریمه‌ سربازان غایب ۳ خط قرمز ستاد کل نیروهای مسلح است.

وی افزود: همکاران ما در مجلس پیشنهاداتی را مطرح کرده‌اند که البته هنوز تایید نشده ولی اگر سازوکار آن‌ها فراهم شود مشکلی برای اجرای آنان وجود نخواهد داشت که یکی از آن موارد اقساطی کردن پرداخت جریمه سربازان است.
سردار کمالی تاکید: البته باید توجه کرد که تمام جوانب این کار در نظر گرفته شود به طوریکه تجریه نشان داده که برخی افراد کم درآمد از پرداخت اقساط در مدت معلوم عاجز خواهند بود.
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به دومین پیشنهاد اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از پیشنهادات، پرداخت وام از سوی بانک‌ها به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه است که چنانچه این موضوع نیز سازوکارش مشخص شود، مانعی برای اجرای آن وجود ندارد.
این مقام ارشد ستاد کل در مورد مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب ثبت‌نامی در سال ۹۴ خاطرنشان کرد: این دسته از ثبت نام شدگان می‌توانند تا پایان سال اقدام کرده و جریمه خود را بپردازند؛ اگر اقدام نکنند باید در سال ۹۵ جریمه را بپردازند که قطعاً میزان جریمه افزایش خواهد یافت.


مطالـــب مرتبـط :

» اعلام جزئیات وام‌های جدید مسکن

» وام مسکن ۱۶۰ میلیونی برای زوج های خانه اولی

» وام جدید مسکن؛ به‌نام مردم، به کام سوداگران

» شرایط اعطای وام با کارمزد ۴درصد

» آغاز پرداخت وام کم بهره به فرهنگیان


 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *