جزئیاتی از رگبار ۵ گلوله به جان جوان ۲۳ ساله / پدر و مادر شوکه اند!

روستای آلونی در چهارمحال و بختیاری این روز‌ها شاهد حجله جوانی به نام اسماعیل ابراهیم پور است جوانی که چند روز پیش بدنش پر از سرب داغ شد و به قتل رسید.

نسیم دلفان – شامگاه پنجشنبه ۲۲ آبان ماه صدای تیراندازی‌های پی در پی اهالی خانمیرزا در لردگان را به بیرون از خانه هاشان کشاند. اسماعیل ابراهیم پور جوان ۲۳ ساله به همراه دوستش به نام میلاد از روستا آلونی راهی روستای گوشکی بودند. این ۲ جوان پس از خرید وسایل از سوپرمارکت توسط فرد یا افراد ناشناس مورد حمله با تفنگ قرار می‌گیرند و اسماعیل ۲۳ ساله به ضرب ۵ گلوله به قتل می‌رسد.

تهدید به قتل اسماعیل عملی شد

چند روز قبل از قتل هولناک در خانمیرزا، اسماعیل توسط چند جوان که ساکن روستا فولادشهر هستند تهدید به قتل می‌شود.

جانعلی هاشمی از بستگان اسماعیل ابراهیم پور اظهار کرد: اسماعیل در شهرستان آلونی همراه با پدر و مادر خود ساکن بود. این حادثه بین روستا آلونی و گوشکی در خانمیرزا رخ داد. اسماعیل و دوستش میلاد پس از خرید از سوپرمارکت، پانصد متر از روستا گوشکی فاصله می‌گیرند که در این لحظه به سمت خودرو آن‌ها تیراندازی می‌شود. اسماعیل که راننده ماشین بود پس از خوردن ۵ تیر، ضربه مغزی می‌شود و چند ساعت بعد فوت می‌کند.

پشت پرده قتل جوان ۲۳ ساله در پژو پارس

وی ادامه داد: ما اطلاعی نداریم چه کسانی به میلاد و اسماعیل تیراندازی کرده اند. میلاد که در این حادثه جان سالم به در برده است به ماموران و خانواده اسماعیل اطلاع داد که خودرو قاتل پژو پارس سفید بود.

وی اظهار کرد: پلیس در حال پیگیری است و درخصوص روند پرونده تاکنون اظهار نظری نکرده است. دیروز پیکر اسماعیل به خاک سپرده شد، اما هنوز نمی‌دانیم قاتل او چرا دست به چنین جنایتی زده است. اسماعیل قبل از مرگش به علت درگیری با برخی از رستوران‌های بین راهی روستای گوشکی و چند جوان فولادشهری به قتل تهدید شده بود.

عشق یا پول انگیزه قاتل اسماعیل؟

جان علی هاشمی در پایان گفت: ما به کسی مظنون نیستیم قتل اسماعیل را باید قانون پیگیری کند و ما از مسیر قانونی پیش خواهیم رفت. اسماعیل با کسی مشکل مالی یا عاشقانه‌ای نداشت. پدر و مادر اسماعیل معلم بازنشسته هستند. آن‌ها وضعیت روحی مناسبی ندارند و قتل اسماعیل همه چیز را به هم ریخت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.