شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

جدول وضعیت زمین در لرستان طی هفته آینده آماده شود

 

استاندار لرستان با بیان اینکه راه و شهرسازی باید طی هفته آینده جدول وضعیت زمین در لرستان را آماده کند، گفت: تا پایان تیر بیش از ۸۰ درصد زمین طرح نهضت ملی مسکن تامین می‌شود.

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، ابوطالب شفقت در جلسه شورای مسکن استان که شامگاه یکشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد، اجرای پروژه نهضت ملی مسکن در استان را ضعیف عنوان و اظهار کرد: مهمترین موضوع این طرح تامین زمین و ایجاد زیرساخت‌ها برای متقاضیان مسکن است که تاکنون کمترین پیشرفت را داشته‌ایم.

وی افزود: راه و شهرسازی باید حداکثر تا یک‌هفته آینده جدول وضعیت زمین را ارائه دهد تا بتوانیم بیش از ۸۰ درصد زمین مورد نیاز استان را تا پایان تیرماه تأمین کنیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه بانک مسکن با بیش از ۸۰درصد متقاضیان معرفی شده از طرف راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان عقد قرارداد کرده است، گفت: بانک ملی مشکلاتی در سطح ملی داشت که اکنون مرتفع شده و در حال اجرای برنامه‌هاست.

وی در ادامه برلزوم همکاری بانک‌های خصوصی در حوزه نهضت ملی مسکن تاکید کرد و افزود: اگر بانک‌های خصوصی در پرداخت تسهیلات به متقاضیان مسکن مسائل و مشکلاتی دارند در شورای بانک‌های استان مطرح تا پیگیری‌های لازم جهت رفع موانع در دستور کار قرار بگیرد.

شفقت خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها به ویژه شهرداری خرم‌آباد و بروجرد در صدور پروانه ساختمانی مشکلاتی داشتند که پس از طرح موضوع و بررسی‌های لازم قول مساعد دادند همکاری لازم را داشته باشند.

یک نظر

  1. سلام
    لطفاً در مورد زمینهای تفکیک نشده شرق خرم مسکن دلفان هم کاری انجام دهید شما را به خدا. انشا الله موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *