پنجشنبه , ۱۰ آذر ۱۴۰۱

جانشین فرمانده سپاه لرستان : مشکلات کشور با اقدامات جهادی بر طرف می شود

جانشین فرمانده سپاه لرستان گفت: مشکلات کشور با اقدامات جهادی برطرف می شود که این مهم موجب ناامیدی دشمنان خواهد شد.

نسیم دلفان _ به گزارش ایرنا مجید سوری روز یکشنبه به مناسبت هفته بسیج در رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی در مصلی الغدیر خرم‌آباد اظهار کرد: هر کشوری در مقابل تحریم های ظالمانه اقتصادی غرب علیه ایران دچار فروپاشی می‌شد اما اقدام جهادی در کشور مانع هرگونه بروز مشکل شده است.

وی جهاد تبیین در مقابل تحریف دشمنان را امری ضروری دانست و ادامه داد: جهادگران به برکت انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها حضور اثر بخش دارند چراکه مردم داری و مردم یاری بواسطه اقدامات جهادگرایانه رقم خواهد خورد.

سوری افزود: مردمی کردن اقدامات نظام از دیگر وظایف جهادگران است به نحوی که فعالیت جهادگران نمونه بارز مردم سالاری دینی می باشد و امروز مشکلات مردم در مناطق مختلف، با حضور این قشر بررسی و شناسایی می شود،

وی بیان کرد: کادرسازی برای انقلاب اسلامی و تربیت کادر مورد نیاز تراز انقلاب از دیگر اقدامات گروه های جهادی می باشد همچنین محرومیت زدایی در روستاها، حاشیه شهرها و مناطق مختلف از وظایف این نهاد انقلابی است که در این راستا ۴۶ کیلومتر کانال کشاورزی با ۱۱ میلیارد تومان اعتبار در لرستان اجرا شد.

مسوول بسیج سازندگی لرستان نیز با اشاره به اینکه حضور جهادگران در عرصه های مختلف موجب اقتدار کشور می شود اظهار کرد: ۲هزار و ۸۰۰ گروه جهادی با ۳۳ هزار نفر عضو در عرصه های مختلف برای آبادانی مناطق محروم استان فعالیت می‌کنند.

احسان جهانبخش گفت: ۴۲۵ میلیارد تومان اعتبار در قالب طرح های جهادی امام حسن مجتبی (ع) در لرستان در حال انجام است همچنین پروژه های آبرسانی و نصب پنل های خورشیدی در مناطق محروم اجرایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *