یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱

جاذبه های لرستان در حوزه گردشگری سلامت/چشمه آب گرم دلفان به عنوان یک جاذبه در زمینه گردشگری سلامت مغفول مانده است

مشاور استاندار لرستان بر ضرورت معرفی جاذبه های استان در حوزه گردشگری سلامت تاکید کرد…


چشمه آب گرم

نسیم دلفان – رضا سپهروند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری نخستین همایش “گردشگری سلامت و توسعه لرستان” اظهار داشت: این همایش با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان و بیمارستان فوق تخصصی شفا برگزار می شود.

وی زمان برگزاری این همایش را روز چهارشنبه هفته جاری اعلام کرد و بیان داشت: این همایش نخستین گردهمایی در حوزه گردشگری سلامت در استان محسوب می شود.

سپهروند عنوان کرد: نخستین همایش “گردشگری سلامت و توسعه لرستان” به منظور معرفی جاذبه ها و ظرفیتهای استان در این حوزه برگزار می شود تا گردشگرانی که مقصد سفر خود را استان لرستان قرار می دهند از این ظرفیت ها نیز بازدید داشته باشند.

مشاور استاندار لرستان با بیان اینکه نگاه “درمانی” به جاذبه ها و ظرفیتهای حوزه گردشگری لرستان زمینه ساز توسعه گردشگری سلامت در این استان خواهد بود، بیان داشت: به طور مثال چشمه آب گرم شهرستان دلفان به عنوان یک جاذبه در زمینه گردشگری سلامت مغفول مانده است.

سپهروند با بیان اینکه این چشمه آب گرم از چشمه های آب گرم محلات و سرعین چیزی کم ندارد، بیان داشت: ولی متاسفانه تاکنون اقدامات مطلوبی در راستای معرفی این جاذبه گردشگری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه پتاسیلهای لرستان در حوزه گردشگری سلامت به خوبی معرفی نشده است، یادآور شد: وجود آبشارهای زیبا، جنگلها و دشت های سرسبز و دیگر جاذبه های موجود در استان می تواند موجب رونق گردشگری سلامت و طبیعت درمانی در این استان شود.

سپهروند برگزاری همایشهای مختلف را یکی از راهکارها برای معرفی جاذبه های استان در این بخش ذکر کرد و بیان داشت: در این راستا نخستین همایش “گردشگری سلامت و توسعه لرستان” با حضور یکی از ایران گردان برجسته کشور برگزار می شود.

وی با اشاره به تاکیدات استاندار لرستان در زمینه معرفی قابلیتهای استان در بخشهای مختلف به منظور رونق گردشگری و جذب سرمایه گذار ابراز امیدواری کرد که نخستین همایش “گردشگری سلامت و توسعه لرستان” قدمی در راستای معرفی ظرفیتهای مغفول در این بخش باشد.

یک نظر

  1. مگه این آب گرم همون نیست که … تو تبلیغات انتخاباتیش زده بود سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیونی در پروژه جهانی آب گرم دلفان !!!…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.