توضیحات رییس آموزش و پرورش دلفان درباره برگزاری کنکوری متفاوت در این شهرستان

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان طی گزارشی از زبان رییس این اداره نوشت :

ماراتن نفسگیر کنکور ۱۴۰۰ در شهرستان دلفان مانند سراسر کشور به پایان رسید. کنکور بزرگترین رقابت علمی کشور است که به نوعی خانواده های زیادی با آن درگیر هستند و همین باعث شده تا برگزاری آن از حساسیت ویژه ای برخوردار باشد.

در شهرستان دلفان هم بیش از دوهفته است عوامل برگزار کننده کنکور با تلاش شبانه روزی تمهیداتی در زمینه برگزاری آزمون سال جاری اندیشیده که در سال های گذشته بی سابقه بوده و همین باعث شد تا ماراتن نفس گیر کنکور به سلامت در شهرستان دلفان به پایان برسد و خانواده های دلفانی با اطمینان از سلامت کنکور منتظر نتیجه یکسال زحمت فرزندان خود باشند.

در برگزاری کنکور سراسری در شهرستان دلفان از تمام ظرفیت‌های شهرستان استفاده شد، استفاده از سالن های سرپوشیده و حذف کلاسهای کوچک برای برگزاری کنکور سراسری باچینش صندلی ها و رعایت فاصله بین آنها، انتخاب افرادی توانمند به عنوان روسای حوزه ،مراقبین،ناظران و…. آرامش حاکم بر حوزه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی عواملی بودند که رضایتمندی دانش آموزان را فراهم کرد و همین باعث شد تا نمایندگان استانی ناظر بر برگزاری کنکور در مصاحبه های خود ازنحوه برگزاری کنکور در دلفان اعلام رضایتمندی کنند.

بدون شک در برگزاری آزمونها افراد و عوامل زیادی دخیل هستند تا بزرگترین رقابت علمی کشور هرچه آبرومندانه تر برگزار گردد در حوزه آموزش و پرورش علاوه بر نیروهای ستادی و عضو ستاد برگزاری کنکور، نیروهای خدماتی هم‌ بیش از دوهفته تلاش شبانه روزی کردند تا زمینه ساز برگزاری این آزمون باشند اما امسال مشارکت بیشتر ادارات باعث شد تا دانش آموزان بتوانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدور از استرس بر سر صندلی رقابت حاضر شوند.

به هر حال کنکور سال ۱۴۰۰ آبرومندانه به پایان رسید اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان ضمن آرزوی موفقیت برای فرزندان دلفان از تمام عوامل ،فرماندار محترم، نماینده مردم دلفان و سلسله ، معاونین ، کارشناسان ، مخصوصاً کار شناس مسئول امتحانات و کارشناس مسئول خدمات ، ، نیروهای خدماتی ، سربازان گمنام آقا امام زمان (ع) ، شورای تامین شهرستان دلفان ، امام جمعه ، ریاست و پرسنل اداره ورزش و جوانان، شهرداری ، اداره برق ، مخابرات ، هلال احمر ، شبکه بهداشت ، پلیس راهنمایی و رانندگی،پرسنل خدوم نیروی انتظامی.دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی،همکارانی که از اداره کل آموزش و پرورش استان در این شهرستان حاضر شدند، اورژانس دلفان، نیروهای بسیج، ،و تمام افرادی و اداراتی که در برگزاری این آزمون همکاری داشته تقدیر نموده و از اینکه این اداره توانست با همکاری تمام این عزیزان و عوامل ،آزمونی آبرومند برگزار شود خداوند متعال را شاکریم و برای همگان آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

ایرج فاضلی مدیر آموزش و پرورش نورآباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.