توضیحاتی درباره پیشرفت فیزیکی عملیات چهار خطه شدن مسیر لرستان – کرمانشاه از طریق محور دلفان

مدیر کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی عملیات چهار خطه شدن مسیر ترانزیتی جنوب به غرب کشور خبر داد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بهادری گفت: ۱۴ کیلومتر دیگر هم از عملیات چهار خطه شدن مسیر ترانزیتی جنوب به غرب کشور در مسیر لرستان – کرمانشاه،حد فاصل سه راهی هرسین به هرسین با پیشرفتی فیزیکی بالغ بر ۵۰ درصد در حال اجراست..

ویبا اشاره به اینکه مبلغ قرارداد این پروژه بیش از ۱۹ میلیارد تومان است ادامه داد: این عملیات در سال ۹۴ ردیف اعتباری نداشته اما در سال جاری با قرار گرفتن در لیست پروژه های ملی و برخورداری از ردیف اعتباری پیش بینی می شود،در صورت تخصیص نقدینگی تا پایان سال مالی ۹۵ به بهره برداری برسد.

بهادری گفت:طول این مسیر از سه راهی هرسین به هرسین ۲۴ کیلومتر است که در هفته دولت سال گذشته، ۳ و نیم کیلومتر به بهره برداری رسید و با اتمام آن ،عملیات چهار خطه شدن از سمت هرسین به نور آباد در مسبر ارتباطی به استان لرستان آغاز خواهد شد.

با اتمام این پروژه ملی و اتصال شهر های اهواز – اندیمشک _ خرم آبادنورآباد – هرسین – کرمانشاه، در یک راه ترانزیتی، تردد از جنوب به غرب کشور مخصوصا در زمینه فعالیتهای اقتصادی از کیفیتی به مراتب بالاتر و در خور توجه برخوردار شود.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.