شنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

توزیع یک میلیون غذای گرم بین نیازمندان لرستان

مدیرکل کمیته امداد لرستان از توزیع یک‌ میلیون غذای گرم بین نیازمندان این استان در ماه رمضان خبر داد.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، جلال شیخ‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های کمیته ‌امداد لرستان در ماه رمضان، اظهار داشت: پویش اطعام مهدوی در این ماه اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه یک پویش در هر شهرستان لرستان برای اطعام نیازمندان راه‌اندازی شده است، افزود: ۴۷ آشپزخانه نیز تجهیز و آماده شده است.

مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به پخت و توزیع یک‌میلیون غذای گرم در ماه رمضان بین نیازمندان و مددجویان این نهاد عنوان کرد: از ظرفیت‌ گروه‌های جهادی، مساجد و حسینیه‌ها برای طبخ غذای گرم استفاده می‌شود.

شیخ‌پور با اشاره به برگزاری مراسم افطاری ساده در لرستان گفت: ۱۲۰ هزار بسته غذایی و ۳۰۰ هزار افطاری ساده در ماه رمضان بین مددجویان و نیازمندان لرستان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد لرستان از تعمیر مسکن برای مددجویان این نهاد خبر داد و ابراز کرد: ۲۵۸میلیارد تومان اعتبار برای ساخت، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویان تحت‌پوشش این استان هزینه شده است.

شیخ‌پور مبلغ تسهیلات پرداخت‌شده اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد لرستان را ۷۲۰ میلیارد تومان تا ۴ اسفند ۱۴۰۱ دانست و اظهار داشت: ۳ هزار و ۵۰ سری جهیزیه با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد تومان بین نوعروسان تحت‌پوشش توزیع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *