چهارشنبه , ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تهدید نسیم دلفان بخاطر انتشار یک خبر/تهدید کنندگان گمان می کنند در عصر چوب و چماق به سر می بریم

آیا انتشار یک مطلب اینگونه باید برخی ها را برآشفته کند که وقت و زمان خود را این چنین در مسیر غیر اخلاقی صرف کنند تا رسانه محلی شهرشان که هدفی غیر از خدمت ندارد را به زانو درآورند؟…


نسیـــم دلفـان – متاسفانه هنوز جایگاه رسانه ها و رسالتی که متولیان این امر در جامعه به دوش دارند برای برخی افراد به ویژه در استانهای آمیخته با فرهنگ قومی و قبیله ای جای خود را پیدا نکرده است.

هنوز عده ای گمان می کنند با تهدید و توهین می توانند افکار زورمدارانه خود را پیش ببرند و در این بین رسانه ها نیز حق نفس کشیدن در مقابل آنان را ندارند.

چیزی که در بیش از ۵ سال فعالیت نسیم دلفان چه در بخش مکتوب (نشریه) و چه در بخش فضای مجازی (پایگاه خبری) بارها و بارها ملاحظه شده است.

سکوت۱این تهدیدات گاهی حالت دولتی به خود می گرفت و مسئول وقت یک اداره و حتی در برهه ای از زمان فرمانداری وقت برای جلوگیری از وزیدن نسیم دلفان دست به شکایت و نیز تهدید می شدند.

و گاهی نیز تهدیدات غیر دولتی بود ، درج یک مطلب انتقادی که با افکار برخی دوستان سازگار نبود منجر به ارسال پیامهای تهدید آمیز و حتی فحاشی می شد.

یک زمانی نسیم دلفان به شدت روند انتخابات شورای شهر در نورآباد را ناسالم دانسته و انتخاب برخی از اعضاء را انتخابی غیر مردمی اعلام کرد و دلائلی در این باره منتشر نمود ، همان زمان تهدیدات تا حدوی عملیاتی شد و خودروی شخصی اینجانب (نگارنده) که در کوچه مسجد جامع شهر پارک شده بود به شدت مورد آسیب قرار گرفت و مراتب توسط نیروی انتظامی صورت جلسه گردید اما چون مدارک مستندی بر علیه کسی نداشتم از شکایت صرف نظر شد.

البته چند روز بعد پیامشان رسید که نوشتند نسیم جان وضع ماشینت چطوره!!!

بگذریم…

روز گذشته مطلبی در نسیم دلفان منتشر شد با عنوان :

» سرکوب حمله اراذل و اوباش توسط نیروی انتظامی دلفان / فرد متخلف قصد خلع سلاح مأمور را داشت

این مطلب در همان ساعات اولیه به پربیننده ترین مطلب سایت تبدیل شد و برخی از مخاطبان با درج کامنت دیدگاه های خود را مطرح کردند و هنوز هم این اظهار نظرها ادامه دارد.

اکثر مخاطبان اقدام نیروی انتظامی را ستودند و حرکت های غیر اجتماعی اراذل و اوباش را محکوم نمودند.

اما در این بین شخصی یا اشخاصی معلوم الحال از شب گذشته دست به تهدید شدند و پیامهایی با الفاظ رکیک و توهین آمیز برایمان ارسال کردند که انتشار آنها مطمعنأ اعتراض برخی دلسوزان فرهنگی شهر را به دنبال خواهد داشت لذا صرف نظر کردیم.

این پیامها لحظه به لحظه دریافت می گردد به طوری که کلی از وقت و انرژی ما معطوف همین قضیه شده است لذا ناچارأ (آی پی) شخص مورد نظر را مسدود کردیم اما این بار از سیستم دیگری که احتمالأ از نوع سیستم های عمومی (کافینت) می باشد به سوی ما حمله ور شدند.

145.jpg

جالب اینکه یکی از تهدید کنندگان پا را فراتر گذارده و با شماره تلفن اختصاصی خود از طریق تلگرام انواع فحش ها و ناسزاهای خانوادگی که بیشتر درباره خود ایشان صدق می کرد را نثار دست اندرکاران این رسانه کرد و تهدید نمود هر طور شده باید حضورأ با شما تسویه حساب نمایم.

با توجه به الفاظ بکار رفته در پیامهای ایشان و همچنین عکسی که روی پروفایلش گذارده کاملأ مشخص است از اراذل و اوباش منطقه است.

تصویر پروفایل این شخص

photo_2016-05-19_18-18-33.jpg

همین است که می گوییم “هنوز جایگاه رسانه ها و رسالتی که متولیان این امر در جامعه به دوش دارند برای برخی افراد به ویژه در استانهای آمیخته با فرهنگ قومی و قبیله ای جای خود را پیدا نکرده است”

چه باید کرد!!!

آیا باید در مقابل اینگونه حرکات غیر فرهنگی و ناسالم سر فرود آورد و دم نزد؟ آیا انتشار یک مطلب اینگونه باید برخی ها را برآشفته کند که وقت و زمان خود را این چنین در مسیر غیر اخلاقی صرف کنند تا رسانه محلی شهرشان که هدفی غیر از خدمت ندارد را به زانو درآورند؟

متاسف هستیم برای چنین افکار مردود و مطرودی که هنوز که هنوز است در برخی از همشهریان ما یافت می شود این افراد که بسیار هم اندک هستند و جایی در جامعه ندارند گمان می کنند در عصر چوب و چماق به سر می برند.

اما باید بگوییم نسیم دلفان سالهاست ثابت کرده که بیدی نیست تا به این بادها بلرزد…

امیدواریم این فرد یا افراد سر عقل بیایند و دست از این حرکات سخیف بردارند که در صورت ادامه این رویه ناچارأ از طریق پلیس فضای مجازی اقدام خواهیم کرد.


» اقتدار انتظامی دلفان در سرکوب حمله اراذل و اوباش / فرد متخلف قصد خلع سلاح مأمور انتظامی را داشت / زخمی شدن یک نفر در این حادثه


tavajoh.gifتازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.tavajoh.gif

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۲۰ نظر

 1. یک روانشناس

  درود بر شرفت مطمعنأ این شخص یک نفر بیشتر نیست ان هم یک بزدل ترسو که با نهیب ساده ای مثل … به گوشه ای خزیده و خود را پنهان میکند.
  آن اراذل هتاک هم که سمت مامور نیروی انتظامی حمله ور شده باید به اشد مجازات برسد.

  • جمعی از فرهنگیان مقیم مرکزشهر

   دادستان محترم با سلام
   هرچه سریعتر بدون ذره ای اغماض به حساب این اراذل توخالی برسید ولله ذره ای کوتاهی و بلکه درنگ و تاخیر در اشد مجازات به این …ها که با کشیدن یک قلیان خود را گم میکنند خیانت به خون شهداست رییس قوه قضاییه بارها تاکیدکردند دست بردن به سلاح سرد برای ایجاد رعب وحشت در حکم محاربه و افساد فی الارض است وسلام

 2. درود بر شما به خاطر اخبارتون
  کسانی که تهدید میکنند همان دوستان همدست وی میباشند. مردم همه از موضوع اطلاع دارند و این تهدیدها خود نشانه اینه که اون فرد مقصر بوده است.
  در بعضی از کامنت ها نوشته بودند این شخص جهت میانجی گری رفته بوده!!!! آیا مگر درگیری افراد شخصی بوده که یک نفر بخواهد میانجیگری کند و تا حالا دخالت در مأموریت پلیس را به عنوان میانجیگری نشنیده بودم. پلیس کارش رو بلده و همه ما موظف به تمکین به قانون هستیم.
  در ضمن قانون از مطبوعات و اصحاب رسانه حمایت میکنه و نتیجه تهدید چیزی جز برخورد قانونی نیست.

 3. شما نسیم یاران کار خود را انجام دهید. تهدید این آقا به پشتوانه… می باشد … باشد دست به هر ناهنجاری بزند نترسید این گونه افراد از تهی سرشارند

 4. درود بر شرف نیسم دلفانیان
  مرحبا

 5. سلام و درود بر شما نسیم عزیز
  نسیم جان شخصیت شما دور از چنین افراد پستی است که با آنان دهن به دهن شوید.
  شما را بخدا ببینید ، فقط یک فرد مریض احوال و روانی می تواند چنین تصویری را برای پروفایل خود انتخاب کند.
  نسیم جان خودت رو اذیت نکن هیچ … نیستند اینها

 6. درود خدا بر شما خبرنگاران
  متاسفانه عده ای بی فرهنگ فکر میکنن میشه با پول هر کاری کرد من به مقصر یا بی تقصیری ناجا و شخص مذکور کاری ندارم اما در هر جایی کسی با قمه و چاقو به کسی حمله کنه ایا باید تشویقشم کرد؟ ما مردم دلفان ضمن محکوم نمودن بی فرهنگی عده ای لات و لاابالی و عیاش از مامور ضارب این گونه افراد حمایت و تشکر مینماییم و از مسیولین قضا ملتمسانه خواستار برخورد با این افراد بی قید و بی دین هستیم و شهر پاکمون را از وجودشان پاک نمایید

 7. باعرض سلام و خدا قوت. مطمئن باشید که اگر کار شما از نظر مسئولین و مقامات کار مهمی نباشد و پشتوانه محکمی نباشند برای شما ولی از نظر انصاف و وجدان، کار شما هم تراز با خط مقدم جبهه می باشد. ما همه پشتیبان شما هستیم.ایناهایی هم که تهدید میکنن هیچ غلطی نمیکنند و سرنوشتشان طناب دار است.

 8. با سلام ودرود بر مدیر مسئول نسیم
  دلفان از برادران نیروی انتظامی هم
  به خاطر زحمات شبانه روزی وبرخورد با اراذل سپاس گزاریم

 9. با سلام نسیم جان وظیفه کاری خودتان را انجام داده اید در رسالت خبری خودتان همچون کوه باشید خدا قوت دست مریزاد

 10. اول سلام
  قبل از هر چیز بگم من دیدگاه سیاسیم با شما ۱۰۰ درصد متفاوته و نقدهای جدی به برخی از تیترهای شما دارم اما دلیل نمیشه چشمم رو بر بروی پوشش عالی اخبار و مطالبات منطقه ای که نسیم انجام میده ببندم در این زمینه هم چون فکر می کنم مسئولین نیروی انتظامی این کامنت ها رو رصد می کنن ازشون خواهش می کنم این مامور وظیفه شناس رو در اسرع وقت مورد تشویق قرار بدن که سایر زحمت کشان نیروی انتظامی هم الگو بگیرن و در شرایط مشابه دستشون برای اعمال قانون نلرزه مطمئنا این دست حرکت ها از سوی پلیس در ارتقای امنیت اجتماعی مورد حمایت قاطبه مردم قرار می گیره و اراذل و اوباش جرات قدرتنمایی پیدا نمی کنن
  با تشکر از نسیم برای پوشش این خبر

 11. سلام هیچ کاری نمیکنند پشتتیم. ولی جون خوت عکس پروفایلش پاک کن دلم دراورد اشتهام کور کرد.

 12. فیلم رجز خوانی اراذل و اوباش مازندران را یک بار سرچ کنید بعد از متهم دفاع کنید اگرنیروی انتظامی در مراسمات عروسی خوانندگان خارج از حوزه استحفاظی با مبلغ ده میلیونی دعوت شده رایکبار تست وآزمایش مشروبات الکلی گرفت شود شاهد مست بودن بی نظمی سرقت واهانت اراذل واوباش نخواهیم شد امیداست این رسم ورسوم محلی { مست شدن جوانان در مراسمات عروسی } با کنترل محسوس وغیر محسوس ازطریق سربازان گمنام وضابطین دادگستری ریشه فساد اخلاقی وناهنجاریهای اجتماعی ریشه کن شود وشاهد امینت وآرامش وآسایش بیشتری باشیم ودرپایان از زحمات فرماندهی کلانتری ۱۱ جناب سرگرد عباسی وسرهنگ میرزایی فرمانده آگهی وتجسس دلفان وسروان احمدی وبهرامی با اسم آنها اراذل واوباش مثل درخت بید می لرزند درپایان از نیروهای انتظامی کلانتری ۱۱ و۱۲ تشکرداریم. دستت مریزاد

 13. بسمه تعالی
  باعرض سلام خدمت شماودست اندر کاران بسته خبری نسیم دلفان.
  ضمن آگاهی از مشکلات جامعه ای که در آن زندگی میکنیم،شهامت،ازخودگذشتگی وغیرت شما برادر دینی خویش را تحسین مینماییم.
  واما اگر انتقاد پذیر هستید…
  دوست عزیز جایز نیست عملی که به قول شما چند نفر اوباش مسبب آن میباشند را به قومی و قبیله ای بودن شهر و دیار خویش نسبت دهیم.
  چراکه با این گونه اخبار که بی فرهنگ بودن یک سری افراد را به قومی وقبیله ای بودن دیار خویش نسبت میدهیم،اصالت خویش را زیرسول برده ودیدگاه دیگران را درباره مردم لک(که به حق مردمانی خون گرم,مهمان نواز,بااصالت و….هستند)به کلی خراب کرده وچهره ای ناپسند از دیار خویش برای دیگران تداعی میشود.
  اجرکم عندالله..

 14. نسیم جان خودتو ناراحت نکن ما همه ازت حمایت می کنیم
  واقعا اینجا بهترین خبرگزاری مربوط به دلفان است من تعجب می کنم که چرا یه عده بی فرهنگ به دست اندرکاران این سایت خوب فحاشی کردند

 15. مرگ بر اراذل اوباش . هر چه بدبختی است از این عروسی ها شروع می شود واقعا وحشتناک مشروبات در عروسی ها رواج پیدا کرده پس نیروی انتظامی کجایید

 16. امیرحسام واقعا” گل گفتی اوقات فراغت بعضی از جوانان نورآبادی صرف قلیون ومشروبات الکلی ومزاحمت با موتور جلوی مدارس دخترانه وپارک علی اباد وقلیونی سطح شهر محفل بعضی از افراد ولگرد شده بایست اطلاع رسانی شود که سپاه پاسداران به کمک نیروی انتظامی بشتابد وافراد مست ومعتاد را شناسایی ودر انظار عموم مجازات شوند واقعا” مشکل بدبختی بعضی از افراد مشروبات الکلی است

 17. خیلی پستی

 18. تلفن بنویس علت مخالفت توبا امیرحسام مست بودن وپستی توست وبدان سرکرده اراذل واوباش هستی خیلی بی معرفتی که اسم مستعارت ناشناس مساوی با نادرست تکرار نشود الفاظ احمقانه ات پیگیر ایمیلت هستم تا پستی ومستیت را به نیستیت یکسان کنم خدایی خیلی مستی سردسته آن اراذل پستی

 19. درود برزحمت کشان نیروی انتظامی در ست است که این اراذل ووابستگان پول پله ای از مال حرام وکلاه برداری سرهم گذاشته اند وسوابق خودشان را فراموش کرده اند اما این ها بی ریشه وپوچ هستند از مسئولین انتظار داریم در اسرع وقت نسبت به برخورد سنگین وعبرت انگیز برای این انسان نماها وتشویق مامور عزیز شجاع را داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.