تنها بیمارستان دلفان نیازمند تجهیزات و امکانات است

فرماندار دلفان گفت : امروز در حالی این شهرستان با شیوع کرونا مواجه است که از تجهیزات بیمارستانی مناسب محروم بوده و مردم در صورت ابتلا به این ویروس باید مشقت های زیادی را برای دستیابی به امکانات درمانی تحمل کنند.

نسیم دلفان – حشمت بهمنی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در شهرستان ۱۵۰ هزار نفری دلفان تنها یک بیمارستان وجود دارد که در این روزها کمبود امکانات و تجهیزات مورد نیاز آن بیش از هر زمانی احساس می شود.
وی اظهار داشت: بیمارستان سینا با کمبود وسایل و تجهیزات از جمله ماسک، عینک، دستکش، گان (لباس حفاظتی) الکل، مواد و ژل ضدعفونی کننده ، تب سنج دیجیتالی ، ونتیلاتور (دستگاه تهویه) پالس اکسیمتر (اکسیژن سنج خون) ، دی سی شوک (شوک الکتتریکی) ، نبولایزر (روش درمان تنفسی) ، دستگاه نوار قلب ، مانیتور و غیره مواجه است لذا خواستار توجه و حمایت ویژه دانشگاه علوم پزشکی لرستان می باشد.

بهمنی کمک های دانشگاه علوم پزشکی لرستان را ناکافی دانست و افزود: با توجه به اینکه دلفان سومین شهرستان استان از لحاظ آمار مبتلایان به کرونا است امیدواریم سهمیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز این بیمارستان افزایش یابد.
به گفته وی تاکنون ۸۰ مورد ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در دلفان شناسایی شده است.
فرماندار دلفان باقدردانی از تلاش و ایثارگری پزشکان، پرستاران، عوامل ستادی شبکه بهداشت و درمان و همچنین بیمارستان دلفان گفت : این عزیزان از ابتدای بحران کرونا با تمام توان و عاشقانه به بیماران خدمات درمانی ارائه کرده اند.
بهمنی بیان کرد: امیدواریم مردم با در خانه ماندن و قطع زنجیره انتقال کرونا ، این ویروس منحوس و ناخوانده را برای همیشه  شکست دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.