تعیین آخرین وضعیت فعالیت آموزشی مدارس لرستان تا پایان سال

تعیین آخرین وضعیت فعالیت آموزشی مدارس لرستان تا پایان سال ۱۴۰۰ در جلسه امروز ستاد کرونای استان

نسیم دلفان – سرپرست آموزش و پرورش استان لرستان آخرین وضعیت آموزشی مدارس را تا پایان سال ۱۴۰۰ تشریح کرده و گفت: وضعیت آموزش در همه مقاطع شهری، روستایی و عشایری استان در شهرستان‌های با رنگ‌بندی زرد و آبی و همچنین مدارس مناطق روستایی و عشایری شهرستان‌های نارنجی، حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌باشد.

سید عیسی سهرابی بیان کرد: آموزش در مدارس شهری با رنگ‌بندی نارنجی، مدارس روستایی و عشایری شهرستان‌های قرمز و مدارس شهری متوسطه اول و دوم شهر‌های قرمز بصورت ترکیبی است ، فعالیت آموزشی پیش دبستانی‌ها و مقطع ابتدایی مناطق قرمز به صورت مجازی خواهد بود.

در آخرین رنگ‌بندی کرونایی کشور که شامگاه جمعه ششم اسفندماه منتشر شد، شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، کوهدشت، الیگودرز، پلدختر و ازنا در وضعیت قرمز کرونایی و شهرستانها دورود، دلفان، سلسله و رومشکان در وضعیت نارنجی ، شهرستان چگنی در وضعیت زرد و هیچ شهری از لرستان در وضعیت آبی قرار ندارد.

🔸پی‌نوشت – با این توضیحات با توجه به اینکه دلفان در وضعیت نارنجی قرار دارد پس طبق اطلاعیه فوق ، مدارس مناطق روستایی و عشایری شهرستان‌ ، حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌باشد و مدارس شهری بصورت ترکیبی (یعنی حضوری و مجازی) خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.