سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

تصویری عجیب از دختر و پسر نوجوان در پارک های تهران ! زنگ خطری که باید آن را جدی گرفت

سالهاست زنگ خطر برای مسئولان فرهنگی کشور به صدا درآمده است اما متاسفانه تاکنون آن را جدی نگرفته اند ، عکس عجیب منتشر شده از دو نوجوانان دهه هشتادی در یکی از پارک های تهران بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته است.

نسیم دلفان – گسترش روزافزون ابزارهای ارتباط جمعی در میان خانواده ها و استفاده سوء و بدون سواد رسانه ای فرزندان خانواده از این ابزارها موجب شده تا سبک زندگی غربی که چیزی جز توحش و جنسیت گرایی ندارد در میان نوجوانان دهه هشتادی و حتی در جمع برخی دهه نودی ها رواج پیدا کند.

این موضوع لزوم اهتمام هرچه بیشتر دستگاه های فرهنگی کشور برای مقابله با جنگ نرم دشمنان و نفوذ فرهنگ غرب و شرق (آنچه در تصویر منتشره مشهود است) در میان نوجوانان ایرانی را نشان می دهد.

متاسفانه این نوع رفتارهای هنجارشکنانه و نابود کننده کانون خانواده‌ها در اکثر مواقع نیز از سوی غربگرایان در کشورمان مورد حمایت قرار می‌گیرد و حتی معترض هستند که چرا گاهی اوقات با این نوع هنجارشکنی ها مقابله می شود.

حضرات غربگرا ، این را بدانید یک روزی خود نیز گرفتار رفتار امروزتان خواهید شد و آنوقت است که آه از نهادتان برخواهد خواست که چه شد فرزندان یا اقوام نزدیکتان گرفتار چنین توحشی هایی شده اند!!!

درج خبر : رضا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *