شنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تصفیه خانه شهر نورآباد برخلاف وعده ها، همچنان در خواب است

‌پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب دلفان از هشت سال پیش شروع و فقط ۱۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و راکد است، در واقع وعده‌هایی امسال برای شروع دوباره این پروژه از زبان مسئولان شنیده شد که هنوز عملی نشده است…


نسیـــم دلفـان – جعفر طولابی فرماندار دلفان در این باره به خبرنگار ایسنا‌ گفت: ما هم به این روند معترض هستیم، چون قرار بود این پروژه در سال جاری سریع‌تر شروع شود.

وی ادامه داد: چند روز پیش با آقای کرم‌وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان جلسه داشتیم که قول داد امسال روند احداث پروژه از سر گرفته می‌شود.

طولابی تصریح کرد: مناقصه هنوز برگزار نشده و شرکت آب و فاضلاب اعلام کرده که مقدمات این کار فراهم شده و ما همچنان منتظر برگزاری مناقصه هستیم که دائم امروز و فردا می کنند.

فرماندار دلفان در پاسخ به پرسشی که چرا برخلاف صحبت‌های مسئولان، قرارگاه خاتم این پروژه را تحویل نگرفت؟ گفت: قرار بود پنج تصفیه‌خانه در استان توسط قرارگاه خاتم احداث شود که ظاهراً منصرف شده‌اند.

وی با بیان اینکه استاندار لرستان نیز پیگیر این پروژه است، تأکید کرد: وجود تصفیه‌خانه فاضلاب در بحث بهداشت از نیازهای مبرم مردم است و تکمیل این پروژه از مطالبات مهم ماست.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۲ نظر

  1. قابل آقای فرماندار
    اداره آب و فاضلاب شهرستان دلفان به بهانه عدم پرداخت فیش آب تعدادی از مشتریان ،یک هفته است آب آشامیدنی روستاهای گاوکش علیا سفلی ،وسطی و علی آباد گاوکش را قطع نموده است این بود کلید آقای رییس جمهور

  2. علی حیدری نسب

    بر اساس اطلاعت به دست آمده تصفیه خانه شهرستاان هرسین همسایه دیوار به دیار سالها پیش مورد بهره برداری قرار گرفت ولکن شهرما طی ۱۶ سال اخیر رشد معادل ۱۷ ٪ داشته است این در حالی است که نزدیک به یک دهه است که مدیر آبفا شهرمان غیر بومی می باشد الغرض آیا اگر نیروی بومی بد حداقل از دیگران دلسوز تر نبود که متا سفانه این روند نا امید کننده با وجو تا کید نماینده مردم بر حمایت از نیروهای بومی به علت عملیاتی نشدن آن به خواب وسرایی بیش تعبیر نمی شود واخیرا” هم سرپرست موقت اداره بازرگانی شهرمان نیروی غیر بومی ( کوهدشتی) شده است اگر اقدامی عاجل صورت نگیرد آینده روشنی برای دلفان متصور نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *