شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲

تشییع ۴ شهید گمنام در لرستان همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) / لاله های فاطمی در خاک وطن آرام گرفتند

پیکر پاک ۴ شهید گمنام در لرستان امروز تشییع و خاکسپاری شد / دو شهید در خرم آباد، یک شهید در بروجرد و یک شهید در رومشکان

نسیم دلفان – رومشگان امروز غوغا بود ، تصاویر قیام امروز مردم رومشگان را در گزارش زیر ببینید.

به گزارش سفیرافلاک، همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) پیکر تعدادی از شهدای گمنام در سراسر کشور به صورت همزمان تشییع و به خاک سپرده شدند، لاله های فاطمی پس از سالها دوری از وطن امروز بر روی دستان مردم شهید پرور تشییع و سپس در خاک وطن آرام گرفتند.

ملت ایران این بار هم با حضور پرشور خود نشان دادند که قدردان شهدا هستند، آمده بودند تا بگویند که امنیت امروز مرهون خون پاک شهدایی است که جان خود را برای دفاع از وطن و ارزشها تقدیم کردند، آمده بودند تا بگویند هیچگاه رشادتهای شهدا و رزمندگان را فراموش نمی کنند و همیشه در صحنه حضور دارند.

امروز همزمان با سراسر کشور پیکر پاک چهار شهید گمنام در استان لرستان نیز تشییع و به خاک سپرده می شود و مردم شهید پرور لرستان در جای جای این استان، شهدای گمنام را تا بهشت بدرقه کردند.

لاله های فاطمی امروز همزمان با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه(س) در خاک آرام گرفتند و حال و هوای بسیاری از شهرها امروز کربلایی بود.

خاکسپاری ۴ شهید گمنام در لرستان

سرهنگ محسن رشیدی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان در گفت و گو با سفیر افلاک، اظهار داشت: امروز پیکر پاک چهار شهید گمنام در بروجرد، خرم آباد و رومشکان تشییع و به خاک سپرده می شود البته طی چند روز گذشته پیکر پاک شهدا در همه شهرها تشییع شد تا حال و هوای همه شهرها کربلایی شود.

وی افزود: امروز پیکر دو شهید در خرم آباد، یک شهید در بروجرد و یک شهید در رومشکان به خاک سپرده می شود که شهدای گمنام در عملیات خیبر و بدر به شهادت رسیدند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان عنوان کرد: دو شهید گمنام ۲۱ ساله، یک شهید ۱۶ ساله و یکی دیگر هم ۱۷ ساله بودند که سه تا از شهدا در شرق دجله و یکی هم در مجنون به شهادت رسیده و امروز در استان لرستان در خاک آرام گرفتند.

رشیدی بیان کرد: تاکنون پیکر ۱۰۲ شهید گمنام در ۳۳ نقطه از استان به خاک سپرده شده که امروز نیز با خاکسپاری این شهدای گمنام، در مجموع ۱۰۶ شهید گمنام در استان به خاک سپرده شده اند.

.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *