سه شنبه , ۷ آذر ۱۴۰۲

تسهیلات مسکن روستایی در چهار بانک دلفان زنجیره‌ای شد ، مابقی بانک ها در حال پیگیری…

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دلفان از زنجیره ای شدن تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی خبر داد.

نسیم دلفان – فرشید الفتی با تایید زنجیره ای شدن تسهیلات مسکن روستایی در چهار بانک عامل ( تجارت، سپه، صادرات، مسکن) در نورآباد دلفان افزود: با تلاشهای فرماندار محترم و معاونت عمرانی فرمانداری و همچنین پیگیری های سر سختانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی هفته گذشته کارگروه تسهیل در امورات بانکی شهرستان تشکیل و با تشریح مصوبات هیت وزیران و نیز شورای هماهنگی بانک های عامل استان در خصوص پرداخت تسهیلات مسکن روستایی خوشبختانه این مهم به سرانجام رسید و پرداخت تسهیلات در بانک های مذکور به صورت ضمانت زنجیره ای از هفته آینده آغاز خواهد شد.

وی در این زمینه اظهار نمود: پیگیری لازم از طریق بانک های ملی ، ملت و کشاورزی نیز در حال انجام است و با توجه به مصوبات هیات محترم وزیران و شورای هماهنگی بانک های عامل استان بایستی در این بانک ها نیز تسهیلات بصورت زنجیره‌ای پرداخت گردد.

این مسئول اظهار امیدواری کرد که تا پایان هفته جاری بانک های یاد نشده نیز به جهت مساعدت هرچه بیشتر و رضایتمندی متقاضیان ، کار پرداخت تسهیلات بصورت زنجیره‌ای را به سرانجام برسانند.

الفتی افزود: روستا تداعی کننده زندگی و رگ حیات هر کشوری است ، تسهیلات مسکن روستایی جزء هدفمندترین تسهیلاتی است که توسط دولت به مردم عزیز روستا پرداخت شده و عیناً در محل مصرف میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *