تسریع در تکمیل بزرگراه نورآباد دلفان ؛ هرسین و سه راهی بیستون

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از سرعت عملیات تکمیل سه راهی پلیس راه بیستون – هرسین – نورآباد به طول ۳۸ کیلومتر خبر داد.
نسیم دلفان – به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (کرمانشاه)، مسعود شریفی در خصوص عملیات اجرایی سه راهی پلیس راه بیستون – هرسین – نورآباد گفت: این مسیر که بخشی از کریدور شمال غرب به جنوب غرب کشور در استان کرمانشاه (۳۸ کیلومتر) را شامل می شود با پیشرفت فیزیکی ۵۹ درصد، به سرعت مراحل تکمیل را طی خواهد کرد.

گفتنی است ۱۷ کیلومتر مسیر به عنوان بخشی از بزرگراه کربلا قبلا به بهره برداری رسیده و از ۲۴ کیلومتر قطعه یک هم، ۲۱ کیلومتر تکمیل و با احداث یک تقاطع زیر گذر محلی، پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد را به ثبت رسانده است.

شریفی تصریح کرد: باقیمانده حد فاصل کیلومتر ۱۲ تا ۱۵ به طول ۳ کیلومتر عملیات تکمیلی دو بانده کردن محور، همچنین احداث پل بزرگ بر روی رودخانه گاماسیاب به طول ۷۵ متر را در دستور کار دارد که با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد، روند اجرای قابل قبولی را نشان می دهد.

این عملیات با برآورد هزینه ۲۰ میلیارد تومانی سال ۹۷ شروع و در صورت تخصیص و تزریق به موقع اعتبار تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.