یکشنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تذکر فرماندار دلفان به اداره راه / وضعیت راه و همچنین تابلوهای راهنمایی و رانندگی در مسیر امامزاده ابراهیم مورد تاکید فرماندار

فرماندار شهرستان دلفان خواستار اقدام فوری اداره راه و شهرسازی این شهرستان برای حل مشکل سه راهی کاظم آباد در محور ارتباطی نورآباد به امامزاده ابراهیم (ع) شد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش ایرنا ، جعفر طولابی در جلسه شورای ترافیک شهرستان دلفان گفت : سه راهی کاظم آباد در یک کیلومتری محور ارتباطی نوراباد به امامزاده ابراهیم (ع) و در روستایی به همین نام واقع شده و به عنوان یک نقطه حادثه خیز، تصادفات دلخراشی در آن روی می دهد که از آن به عنوان سه راهی مرگ یاد می شود.
وی اظهار داشت : اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان با همکاری کارشناسان پلیس راه ، نسبت به حل این نقطه حادثه خیز با توجه به ضرورت ، نسبت به احداث میدان یا تعریض آن اقدام نماید.
طولابی بیان داشت: با اتمام عملیات آسفالت محور ارتباطی نورآباد به امامزاده ابراهیم (ع) تردد خودروها در این مسیر افزایش یافته است و اداره راه و شهرسازی دلفان موظف است نسبت به نصب علایم راهنمایی و رانندگی در این مسیر اقدام نماید.
وی ، همچنین از شهرداری نورآباد خواست با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان دلفان نسبت به نصب علایم راهنمایی و رانندگی در سطح شهر نورآباد اقدام نماید.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. روابط عمومی راه و شهرسازی دلفان

    با سلام پیرو این خبر اطلاعیه ای بعرض میرسانم
    در حدود دو ماه پیش جلسه شورای ترافیک شهرستان برگزار گردید و یکی از مصوباتش تعریض محدوده سه راهی کاظم اباد بود که این اداره بلافاصله طی نامه ای به ادارات برق. گاز. مخابرات اعلام نمود که نسبت به جابجایی تاسیسات منصوبه در مسیر اقدام نمایند که تاکنون اقدامی از طرف آنها مشاهده نشده است.
    امروز هم مهندس زمانی کپی نامه ها را جهت اطلاع فرماندار در اختیار ایشان قرار داد.
    با تشکر فرشاد حاتمیان/روابط عمومی راه و شهرسازی دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *