جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

تذکرات شدیدالحن استاندار لرستان به مدیر کل ارشاد استان/ما مدیرکل را برای قیافه گرفتن نمی خواهیم

استاندار لرستان با هشدار جدی خطاب به مدیریت فرهنگ و ارشاد استان، ضمن ناراضی بودن از بیلان کاری این دستگاه، اخطار جدی به حمید رضا حنان داد…


حذفی5نسیـــم دلفـان – به گزارش خبرگزاری مهر، هوشنگ بازوند در جلسه توزیع اعتبارات ملی دستگاههای اجرایی لرستان با انتقاد از عملکرد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در زمینه جذب اعتبارات این دستگاه و عدم حضور در این جلسه اظهار داشت: همین کارها را می کنید که پیشرفت پروژه های عمرانی این دستگاه سالی یک درصد است.

وی با بیان اینکه همه استانهای کشور اعتبارات خود را برای ارتقای حوزه فرهنگ و هنر دریافت کرده اند گفت: این در حالیست که استان لرستان در میان ۳۱ استان کشور پیشرفت پروژه هایش در این حوزه سالی یک درصد است.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه کم کاری خود را پای مظلومیت هنر نگذارید گفت: بی عرضگی و عدم پیگیری کارها از سوی یک مدیر کل است که وضعیت هنر اینگونه است.

بازوند با بیان اینکه همه استانها حق خود را از وزارتخانه می گیرند و این در حالیست که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان حتی از حق خود نیز در بحث اعتبارات اطلاعی ندارد گفت: چرا دستگاههای دیگر استان در بحث جذب اعتبارات موفق بوده اند؟

وی با بیان اینکه دستگاههای دیگر استان برای دریافت اعتبارات خود پیگیری می کنند ادامه داد: دیگر دستگاهها مثل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیستند که نشسته باشد و کاری انجام ندهند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه ۹۰ درصد اعتبارات در وزارتخانه ها بوده و این در حالیست که این اداره کل کاری برای جذب آن نکرده است عنوان کرد: ما که مدیر کل را برای قیافه گرفتن انتخاب نمی کنیم بلکه برای این انتخاب می شوند که مسائل استان را پیگیری کند.

گفتنی است در آذرماه امسال سخنرانی جنجالی حجت الاسلام حمید رضا حنان و حمله بی سابقه وی به آیت الله علم الهدی و برخی نمایندگان مجلس شواری اسلامی در همایش اصلاح طلبان شهر کوهدشت، واکنش های بسیاری از ائمه جمعه و روحانیت معظم و مردم را در پی داشت.

این واکنش ها سبب احضار حنان به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و نهایتأ عذرخواهی وی از مردم شد.


» سالن آمفی تئاثر مجتمع فرهنگی هنری نورآباد تجهیز شد

» آرزویی که پس از ۲۰ سال در حال تحقق است/سینما دیجیتال شهر نورآباد به بهره برداری رسید/پخش فیلم های سینمایی بزودی آغاز می شود

یک نظر

  1. تبریک خدمت مدیر سایت نسیم برای راه اندازی مجدد سایت دلمان تنگ شده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.