سه شنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
آخرین خبرها

تدارک بیش از ۷۰۰۰ میلیارد پروژه برای تصویب در سفر رئیس جمهور

رئیس‌کل دادگستری لرستان گفت: در جلساتی که با حضور معاونین وزرا، وزرا و معاون رئیس جمهور برگزار شده، ۶ تا ۷ هزار میلیارد تومان پروژه برای تصویب در سفر رئیس جمهور تدارک دیده شده است.

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رزم امروز در نشست با خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس جمهور به لرستان اظهار داشت: قطعاً سفر آینده آیت الله رئیسی باعث خیر و برکت است و دستاوردهای خوبی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه کارگروه‌هایی ظرف دو تا سه هفته پیش در تهران به دعوت معاونین وزرا، وزرا و معاون اجرایی رئیس جمهور تشکیل شده است، تصریح کرد: در حد ۶ تا ۷ هزار میلیارد تومان پروژه در این کارگروه‌ها مصوب شده است که در حوزه وزارت نیرو، بهداشت و درمان، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش است.

رئیس کل دادگستری لرستان با تاکید بر اینکه پروژه‌های زیرساختی خوبی برای تصویب در جریان سفر رئیس جمهور تعریف شده است، افزود: رویکرد این است که پروژه‌های نیمه تمام به نتیجه برسد و ان شاءالله موجب خیر و برکت برای استان خواهد بود.

رزم با اشاره به اینکه سقف اجرای این مصوبات هم پایان ۱۴۰۱ مشخص شده است و در این بازه زمانی این مبلغ ۶ تا ۷ هزار میلیارد تومان به استان تزریق شود، قطعاً موجبات رونق استان را فراهم می‌کند، گفت: بازدیدهای خوب و جلسات خوبی هم برای سفر رئیس جمهور تدارک دیده شده است که مفید و مؤثر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *