یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تخصیص ۴۰۰ میلیارد ریالی برای اجرای کریدور بازرگان/کریدوری که دلفان را در مسیر توسعه قرار خواهد داد

استاندار لرستان از تخصیص ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای کریدور ارتباطی لرستان به بازرگان خبر داد…


نسیـــم دلفـان – هوشنگ بازوند در گفت و گو با ایرنا افزود : این اعتبار از محل اعتبارات بودجه سال ۹۵ پیش بینی شده است که امید می رود کار عملیاتی آن بزودی آغاز شود.

وی اظهار داشت : استان لرستان در کریدور شمال و جنوب قرار دارد که اضافه شدن یک کریدور جدید از شمال غرب به جنوب کشور می تواند فرصت جدیدی را برای رشد اقتصادی در لرستان فراهم نماید.

به گفته وی، این کریدور از بندر بازرگان آغاز و با عبور از شهرهای میاندوآب ، سنندج ، کرمانشاه ، دلفان به خرم آباد میرسد و از خرم آباد نیز از طریق آزاد راه پل زال به استان خوزستان ختم می شود.

استاندار لرستان یاد آور شد : احداث این کریدور نقش مهمی در رونق و توسعه استان لرستان خواهد داشت و شهرستان دلفان نیز با توجه به اینکه در مسیر این کریدور قرار دارد از لحاظ اقتصادی می تواند نقش بزرگی برای آینده این شهرستان داشته باشد.

بازوند اظهار داشت : برای اجرایی شدن این طرح بزرگ ملی وزیر راه و شهرسازی ، سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم و مسئولان استانی اداره کل راه و شهرسازی لرستان زحمات فراوانی کشیدند تا طرح به تصویب برسد و لازم است از تمامی عواملی که در پشت صحنه این طرح زحمت کشیدند قدردانی نماییم.


tavajoh.giftavajoh.gifهر ماه یک مسابقه و شش برنده در ترمینال خبری نسیم نسیم (اینجا)

 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.