یکشنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تاکید بر تعامل بیشتر در دیدار سرپرست منابع طبیعی دلفان با رییس دادگستری شهرستان

عزیزی: تعامل میان اداره منابع طبیعی و دستگاه قضا اختلافات مردم و منابع طبیعی را به حداقل می رساند و تعداد پرونده ها و شکایات در این زمینه کاهش خواهد یافت.

نسیم دلفان – سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دلفان با ریاست دادگستری شهرستان در جهت همکاری هرچه بیشتر دستگاه قضایی و منابع طبیعی و برخورد با مخربان اراضی ملی دیدار کرد.

در این جلسه سرپرست منابع طبیعی به بیان عملکرد این اداره در جهت حفاظت از عرصه‌ها و منابع ملی و اهمیت آن پرداخت و از همکاری و همراهی رئیس دادگستری و همکاران مجموعه قضایی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

جواد عزیزی به نقش و جایگاه ارزشمند دستگاه قضایی در جهت حفاظت و تثبیت مالکیت منابع طبیعی در عرصه‌های منابع طبیعی و همچنین آمار پرونده‌های متشکله در جهت جلوگیری از تجاوز به اراضی ملی اشاره کرد و با عنایت به گستردگی عرصه های طبیعی در شهرستان تداوم همکاری دادگستری در جهت حفاظت از انفال را خواستار شد.

وی با اشاره به اینکه حفاظت از منابع طبیعی به ویژه جنگل ها از ارکان و اولویت های اداره منابع طبیعی و آبخیزداری می‌باشد افزود: همکاری و تعامل با دادگستری شهرستان در تشدید مبارزه با قاچاقچیان چوب بسیار موثر است.

این مسئول یادآورد شد: با توجه به تعداد زیاد پرونده های تشکیل شده در دستگاه قضایی با موضوع منابع طبیعی، هر چه هماهنگی و تعامل میان اداره منابع طبیعی و دستگاه قضا بیشتر شود، اختلافات مردم و منابع طبیعی به حداقل می رسد و تعداد این پرونده ها کاهش خواهد یافت.

در این نشست عسگرزاده ریاست دادگستری دلفان نیز تعامل فی مابین در مجموعه را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: بیش از گذشته همکاری لازم با منابع طبیعی در جهت جلوگیری از تصرف و تخریب منابع طبیعی و برخورد جدی با متصرفان صورت خواهد گرفت.

درج خبر: رضا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *