سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۴۰۳

بی کسی های دلفان دیار مظلومان پایان ندارد ، آقای استاندار عدالت فقط به لفظ نیست به عمل است!

تنها تفاوت دلفان نسبت به الیگودرز این است که او نماینده با نفوذ و فریادگر دارد ، صاحب دارد ، فریادرس دارد ، اما دلفان مظلوم و بی کس است تا جایی که وقتی سایت مخابراتی دو شهرستان دچار مشکل شود برای آنها هلیکوپتر می فرستند اما برای دلفان نه

نسیم دلفان خطاب به استاندار لرستان! آیا اگر شهرستانی مانند دلفان بی کس باشد باید به طور کامل از همه چیز محروم باشد!!! عدالت دولت مردمی این گونه است؟؟؟

چندین هفته از اولین بارش سنگین برف در استان لرستان می گذرد و از همان زمان سایت های مهم مخابراتی شهرستان دلفان (سفره کوه و سرکشتی) مسیرشان بسته شد و باعث گردید ارتباط مخابراتی و همچنین تلویزیونی بخش زیادی از شهرستان با مشکل مواجه شود.

با زحمات بسیار سخت و طاقت فرسا توسط مهندسین اداره برق و مخابرات شهرستان و استان ، بعد از حدود دو هفته قطعی ، بلاخره برق و ارتباط ایستگاه سفره کوه تا حدودی پایدار شد هرچند هنوز هم مسیر بسته است و حفظ این ارتباط با رفت و آمد اکیپ های تعمیرات به سختی انجام می شود.

به هر حال به هر سختی بدون اینکه مسیر بازگشایی شود برق و ارتباط سفره کوه وصل شد ، اما برق ایستگاه سرکشتی که روستاهای زیادی را هم زیر پوشش دارد هنوز قطع است زیرا امکانات سنگین مورد نیاز از جمله ترانس برق بعلت بسته بودن مسیر به محل ایستگاه منتقل نشده است ، این ایستگاه دو هفته تمام است با ژنراتور در حال فعالیت می باشد که پیش بینی می شود مقاومت این ژنراتورها به زودی بعلت روشن بودن مداوم به اتمام خواهد رسید. حتی رساندن سوخت مورد نیاز برای این ژنراتورها نیز با سختی تمام و با هزینه های سنگین در حال انجام است.

همان زمان که مسیر قطع شد و لزوم انتقال وسایل مورد نیاز سنگین مورد تایید قرار گرفت ، مسئولان شهرستان تقاضا کردند تا یک بالگرد (هلیکوپتر) تجهیزات مورد بحث را به محل ایستگاه منتقل نماید اما متاسفانه این درخواست مسئولان شهرستان مورد اجابت مرکز نشینان استان قرار نگرفت.

این در حالی است که همین مشکل (قطع برق و ارتباط سایت های مخابراتی) در الیگودرز با دو پرواز هلیکوتر با پیگیری مسئولان شهرستان به ویژه نماینده مجلس مرتفع شد ، حال چرا باید بین دو شهرستان الیگودرز و دلفان با یک شرایط اقلیمی و مشکلاتی مشابه اینگونه با ناعدالتی رفتار شود الله واعلم


نماینده شهرستان الیگودرز زمین و زمان را برای حل مشکلات حوزه استحفاظی خود به هم می دوزد و باعث شده تمام توجهات مسئولان ارشد استان معطوف این شهرستان شود؟ تجهیزات راهداری را هم که راهی الیگودرز کردند ، حتی اداره راهداری الیگودرز با پیگیری های مصرانه آقای خدابخشی نماینده پرتلاش این شهرستان به معاونت راهداری استان ارتقاء یافت.

همه این ها در حالی صورت گرفته که شهرستان دلفان به مراتب شرایط سخت تری نسبت به الیگودرز دارد و گستردگی روستاهای آن به چهار استان ایلام ، کرمانشاه ، لرستان و همدان ختم می شود و مناطق صعب العبور بیشتری دارد. از نظر جمعیتی نیز شهرستان دلفان جمعیت روستایی بالاتری نسبت به دیگر شهرستان های استان در خود جای داده است.

تنها تفاوت دلفان نسبت به شهرستانی مانند الیگودرز این است که او نماینده با نفوذ و فریادگر دارد ، صاحب دارد ، فریادرس دارد ، اما دلفان مظلوم و بی کس است تا جایی که وقتی سایت مخابراتی این دو شهرستان همزمان و به یک علت (بارش برف) دچار مشکل شود برای آنها هلیکوپتر می فرستند اما برای دلفان نه ، وقتی راه های این دو شهرستان مسدود می شود تمام تمرکز و امکانات استان به سمت الیگودرز معطوف می شود اما دلفان نه ، این فقط نشانه های بسیار کوچکی از بی کسی دلفان است و اگر لیست کنیم نمونه های بیشماری را می توان نوشت و بارها نیز در گزارشات قبلی به آنها اشاراتی شده اما متاسفانه راه بجایی نبرده است.

خطاب به استاندار لرستان! آیا اگر شهرستانی مانند دلفان بی کس باشد باید به طور کامل از همه چیز محروم باشد!!! عدالت فقط به لفظ نیست به عمل است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *