پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

به مناسبت هفته بسیج / اعزام ۴۰ گروه جهادگر بسیجی به مناطق محروم شهرستان دلفان

جانشین سپاه ناحیه دلفان اضافه کرد:همزمان با سراسر کشور در طرح رزمایش اقتدار جهادگران بسیج در اقدامی کم نظیر، ۴۰ گروه جهادگر بسیجی شهرستان دلفان به صورت همزمان به مناطق محروماین شهرستان اعزام شدند.

نسیم‌ دلفان – به گزارش سایت بازتاب دلفان ؛ سرهنگ پاسدار قربان حواسی گفت: در این برنامه به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج  با فرموده مقام معظم رهبری «ما بجز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم» برگزار شد، ۴۰ گروه جهادی به روستا های مناطق کم برخوردار اعزام شدند.

وی افزود: این مراسم که در نوع خود کم‌نظیر  و یادآور اعزام رزمندگان اسلام در زمان هشت سال دفاع مقدس است با حضور نمایندگان هر یک از اقشار بسیج، مسئولان و فرماندهان سپاه ناحیه دلفان و اعضای گروه‌های جهادی شهرستان برگزار شد و جهادگران داوطلب در حوزه‌های مختلف با عبور از زیر قرآن کریم و با بدرقه مسئولان، به سمت منطقه فعالیت خود رهسپار شدند.

حواسی گفت،گروه‌های جهادی این کاروان جهادی را گروه جهادی «پزشکی و سلامت»  متشکل از پزشکان، پرستاران و دانشجویان پزشکی و پرستاری ، «شهدای اصناف»، «دانشجویان بسیجی»، «بسیج سازندگی» و  « بانوان» و… تشکیل می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.