چهارشنبه , ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

رژه خودرویی و مانور عملیاتی آتش‌نشانان شهر نورآباد به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

همزمان با روز آتش‌نشانی و ایمنی، نیروهای سخت کوش آتش‌نشانی شهرداری نورآباد با اجرای مانور در خیابان‌های این شهر توانایی‌ها و آمادگی خود را برای مقابله با حوادث احتمالی به نمایش گذاشتند...


نسیـــم دلفـان – به گزارش روابط عمومی شهرداری در این مانور که امروز چهارشنبه از پایگاه آتش‌نشانی نورآباد آغاز شد، نیروهای آتش‌نشانی با استقبال گسترده مردم در خیابان‌های اصلی نورآباد رژه رفتند.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی نورآباد در حاشیه این برنامه گفت: مانور مذکور با هدف گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی به اجرا درآمده و در آن از تمام امکانات و تجهیزات برای ارائه توانمندی‌های آتش‌نشانی شهرستان دلفان استفاده شده است.

علی اکبری اظهار داشت : آتش‌نشانی نورآباد دارای ۱۸ نفر نیروی آموزش دیده عملیاتی است و به ۵ دستگاه خودروی آتش‌نشانی سبک و سنگین مجهز می باشد.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش‌نشانی شهرداری نورآباد در شش‌ماهه نخست امسال ۴۹۰ مورد عملیات شامل اطفای حریق منازل مسکونی، مغازه، مراکز تجاری و خدماتی، انباری، وسایط نقلیه موتوری و خودرو، جنگل و مراتع و فضای سبز را انجام داده‌اند.

معاونت عمرانی شهرداری نیز در حاشیه این مانور با ابراز رضایت از عملکرد آتش‌نشانان این شهرستان اظهار نمود : آتش‌نشانی از سخت‌ترین مشاغل دنیا محسوب می‌شود و آمیزه‌ای از عشق و وظیفه است که همواره با اضطراب، نگرانی، شیرینی و تلخی همراه است.

مهندس نوری با بیان اینکه آتش ‌نشانان دریادلانی هستند که هنگام بروز حوادث، جان برکف دل به آتش می‌زنند، تصریح کرد: آتش‌نشان بودن دل دریایی می‌خواهد تا بتوان به آتش زد و حادثه‌دیده‌ای را نجات داد.

2.jpg

1.jpg


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *