به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و ماه پر خیر و برکت رجب جشن تکلیف ۲۱ نفر از فرزندان کارکنان منابع طبیعی لرستان برگزار شد+ عکس

 

مراسم جشن تکلیف ۲۱ نفر از فرزندان دختر و پسر کارکنان اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان امروز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ بهمن در خرم ‎آباد برگزار شد.

به‌همت حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان و در راستای اجرای تشویق فرزندان پرسنل مراسم جشن تکلیف ۲۱نفر از فرزندان دختر و پسر کارکنان اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان امروز شنبه ۱۵ بهمن با حضور حجت‌الاسلام سیدمصطفی حیات‌الغیبی، مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان برگزار شد.

در این مراسم جشن تکلیف که در نمازخانه اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان برگزار شد، حجت‌الاسلام سیدمصطفی حیات‌الغیبی، مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان ، گفت: با رسیدن به سن تکلیف بایستی خودمان را در شرایط جدید قرار دهیم و تکلیف خودمان را به نحو احسن انجام داده و رضایت خداوند مدنظر باشد.

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام حیات‌الغیبی، مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان در سخنانی با بیان اینکه سن تکلیف دوران بسیار حساس و تعیین کننده‌ای است، فرا رسیدن سن تکلیف را یک موهبت الهی دانست و افرود: شما که امروز به سن تکلیف رسیده‌اید با محور قرار دادن خداوند متعال در تمامی عرصه‌های زندگی به کسب علم و دانش پرداخته و سعی کنید در مسیر بندگی خداوند متعال قدم بردارید.

وی اضافه کرد: امیدوارم برگزاری جشن تکلیف به‌عنوان یک سنت حسنه در سطح ادارات و سازمان‌ها گسترش بیشتری یابد، چراکه سبب جذب بیشتر فرزندان به امور دینی و ایجاد شوق به مسائل معنوی در نوجوانان می‎شود.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی از فرزندان همکاران تجلیل و نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت‌الاسلام حیات‌الغیبی اقامه ودر پایان به همراه خانواده فرزندان همکار به سن تکلیف رسیده پزیرایی بعمل آمد.

حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *