جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

بهره برداری از ۶ طرح ورزشی دهه فجر امسال در لرستان/سالن ورزش باستانی دلفان در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسند

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال شش طرح ورزشی در لرستان به بهره برداری می رسد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ عزیزپور افزود: کارهای عملیاتی دوطرح عمرانی چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهرستان دورود و بروجرد به پایان رسیده است و آماده بهره برداری است.

وی گفت : چمن مصنوعی شهرستان دورود در ابعادی به مساحت ۲۴ متر در ۴۴ متر و چمن مصنوعی شهرستان بروجرد در ابعادی به مساحت ۷۵ متر در ۱۱۰ متر است که دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.

این مسئول افزود: همچنین سالن باستانی شهرستانهای بروجرد، الیگودرز و نورآباد نیز با پیشرفت ۹۰ درصدی طرح دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.

وی اضافه کرد: همچنین سالن اسکواش شهرستان خرم آباد دیگرطرح عمرانی است که دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

عزیزپور به وضعیت طرح های عمرانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان اشاره کرد و افزود: در هفته دولت امسال بیشترین طرح های افتتاح شده در لرستان به حوزه ورزش وجوانان بود و در ۲۶ طرح دیگر آماده بهره برداری است.

وی با تشریح اقدامات این اداره کل در یک سال و نیم گذشته گفت: در این مدت ۱۵ هیات ورزشی استان لرستان تعیین تکلیف و ساماندهی شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: ازمجموع چهار میلیارد ریال درآمدی که برای این اداره کل پیش بینی شده بود فقط ۲۵ درصد آن محقق شد اما با برنامه ریزی های صورت گرفته درآمد پیش بینی شده برای امسال هفت میلیارد ریال اعلام شده است واین میزان محقق شده است.

عزیزپور گفت: در حوزه ورزش قهرمانی در سطوح مختلف در۹ ماه اول امسال برابر مجموع سال گذشته مدال کسب شده است.

وی نبود قهرمان المپیکی در ورزش لرستالن را یک خلا بزرگ عنوان کرد و افزود : ورزش لرستان دارای پتانسیل های فراوانی است که میتوان با تلاش و فعالیت بیشتر این خلاء را در آینده پر نمود.

درآمد سالن ها و اماکن ورزشی استان در نیمه نخست سال گذشته دو میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال بوده که از این میزان ۹۸۰ میلیون ریال حاصل شده بود.

هدف گذاری درآمدهای ورزشی استان از چهار میلیارد ریال در سال گذشته به هفت میلیارد ریال امسال افزایش یافته که تاکنون شش میلیارد ریال از این میزان تحقق یافته است.


» خبرهای ورزشی نسیم دلفان را پیگیری نمایید (اینجا)

 » خبرهای ورزشی بانوان را پیگیری نمایید (اینجا)


• تازه ترین اخبار منطقه به ویژه دلفان را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.