سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

بهترین و تازه ترین پایگاه برای ارزیابی رتبه و مقدار بازدید از وب سایت ها+آموزش تصویری

در شهرستان دلفان چند سایت خبری وجود دارد که هر کدام به نوعی سعی دارند اخبار و رویدادهای منطقه را به مخاطبان خود انعکاس دهند. تلاش این رسانه های محلی باعث شده روز به روز این سایت ها جایگاه خود را در بین مردم و مسئولین بهتر از گذشته تثبیت نمایند. …


نسیـــم دلفـان – کاربران و خصوصأ فعالان اقتصادی که قصد تبلیغ در فضای مجازی را دارند همیشه سعی دارند متوجه شوند کدام سایت ها دارای رتبه بهتری از نظر بازدید مخاطبان هستند و تعداد بازدیدهای روزانه آنان چه مقدار است.

هیچ سیستم رتبه‌بندی ثابتی در دنیای وب وجود ندارد اما سایت alexa.com ، (الکسا) ، پایگاه آماری قابل اطمینان تری برای رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها از نظر میزان بازدید و محبوبیت می باشد.

بسیاری از کاربران ، برای تخمین بازدید سایت ها و یا جذب تبلیغات از آمارهای این سایت استفاده می کنند. این پایگاه آماری قابلیت رتبه بندی سایت یا وبلاگها را در بین کل سایت های موجود در اینترنت و یا در کشوری که بیشترین بازدیدکنندگان متعلق به آن می باشد را دارد.

بر خلاف تصور اکثر کاربران اینترنتی، که فقط الکسا را دارای قدرت رتبه بندی خوبی می دانند اما امروزه پایگاه های جدیدی برای ارزیابی بازدیدها ارائه شده که عملکرد بهتری را نشان می دهند.

urlrate.net که به زبان فارسی هم ارائه می شود از جمله این پایگاه های خوب برای ارزیابی رتبه بازدید وب سایت ها می باشد.

نحوه استفاده از این پایگاه اینترنتی

با ورود به این وب سایت با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد.

در مرحله اول باید آدرس وب سایت مورد نظرتان را در قسمت جستجوی این پایگاه درج کنید و سپس در مرحله دوم با کلیک روی گزینه ارزیابی اطلاعات وب سایت مورد نظرتان را بازخوانی کنید.

1.jpg
در مرحله سوم پس از اینکه اطلاعات وب سایت مورد نظر بالا آمد باید روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.
2.jpg

پس از این کار ، شما تازه ترین آمار ارزیابی شده وب سایت مورد نظرتان را مشاهده خواهید کرد ، ازجمله رتبه جهانی و همچنین تعداد بازدید روزانه و نیز تعداد بازدید صفحات داخلی سایت

برای ورود به این پایگاه آماری لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *