بنام دلفان به کام غیر دلفان / آیا این شهر صاحب هم دارد؟

بکارگیری افراد غیربومی از شهرستان‌های همجوار در پروژه گاوداری ۶ هزار رأسی دلفان…

آیا این شهر صاحب هم دارد؟
این چه سوالی است که ما می‌پرسیم!
معلوم است که صاحب دارد ؛ صاحبان شهر از امام جمعه گرفته تا منتصبان دولت و منتخبان مردم در مجلس و حتی شورای شهر می‌شوند صاحبان شهر

🔹آقایان مسئول! (به ویژه نماینده مجلس و فرماندار) چرا اکثریت پروژه‌های این شهرستان و فرصت های شغلی اداری و کارگاهی و غیره با وجود این همه جوان مستعد و بیکار و همچنین زنان کار باید به غیربومی ها برسد؟

بحث امروز ما پروژه گاوداری ۶ هزار رأسی دلفان است ؛ پروژه‌ای که بنام مردم دلفان زده شده اما ظاهرأ به کام دیگران خواهد شد.
در همین ابتدای کار که قرار است فقط فاز اول این پروژه بهره‌برداری شود متاسفانه شنیده‌ها حکایت از بکارگیری افراد غیربومی از شهرستان‌های همجوار دارد.
👈 چند روز پیش بخشی از این شنیده‌ها به واقعیت پیوست و دو نفر از شهرستان هرسین بکارگیری شدند و برابر اطلاع موثق ما سه نفر دیگر از همین شهرستان طی روزهای آینده به جمع مستان اضافه می‌شوند.

بررسی های ما نشان می‌دهد یکی از ذی‌نفوذان استان کرمانشاه در هلدینگ شستا ؛ از قدرت و نفوذ خود استفاده کرده و همشهریان‌ش را به این پروژه تحمیل کرده است.

🔹مهندس درمنان فرماندار عزیز و دکتر ابراهیمی نماینده محترم مجلس
این شهرستان پر است از جوانان بیکار تحصیلکرده‌ی مستعد و همچنین زنان کار که
چشم امیدشان به مسئولین است ؛ اجازه ندهید اینگونه فرصت‌های اندک شغلی در دلفان نصیب غیربومی‌ها شود.
🔹حجت‌الاسلام خانی امام جمعه محترم ؛ لطفأ شما نیز به جد پیگیر باشید و از مسئولان شهرستان و استان بخواهید اجازه ندهند بیش از این در حق مردم مظلوم دلفان اجحاف گردد.

▫️به طور حتم رسانه‌های شهرستان (به غیر از کاسب کارها و منفعت طلبان) موضوع را به شدت پیگیری خواهند کرد و منتظر واکنش مسئولان خواهند ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.