برگزاری همایش بزرگ بصیرتی ، با موضوع مشارکت حداکثری در مصلی شهر نورآباد

این همایش با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام لرستان، فرمانده سپاه ناحیه دلفان و فرماندهی انتظامی و تعدادی از مسئولین، اقشار مختلف مردم شهرستان دلفان در مصلی شهر نورآباد برگزار گردید.

فرمانده سپاه لرستان :
⭕️ تلاش دشمن برای دلسرد کردن مردم در انتخابات مضاعف شده است

✍🏻 سردار مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در جمع بسیجیان و اقشار مختلف مردم شهرستان دلفان گفت: «اساس مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره، مردمی‌بودن این نظام و حضور و مشارکت حداکثری مردم در همه‌ی صحنه‌ها از جمله انتخابات بوده است».

به گزارش بازتاب دلفان ، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در نشست بصیرتی انتخابات ۱۴۰۰ که با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات در مصلی نماز جمعه شهرستان دلفان برگزار شد با بیان اینکه حضور مردم در صحنه در طول تاریخ تاثیر گذار بوده است اظهار داشت: مردم شکل، ماهیت حکومت و نظام را انتخاب کردند و مشارکت مردم نشان دهنده عزت و اقتدار ملی است و مردم نشان دادند که در تمام صحنه‌ها پیروز میدان هستند.

🔹سردار کشکولی با بیان اینکه دشمن با تمام توان خود درصدد القای ناامیدی در جامعه و عدم مشارکت مردم در انتخابات پیش رو است عنوان کرد: مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کنید چون آینده کشور با شرکت در انتخابات تضمین می‌شود.

🔸سردار کشکولی گفت:مردم در هر حکومتی با حضور در انتخابات و مشارکت در تصمیم گیری های سیاسی خود را به عنوان طرفدار حکومت و سیستم سیاسی حاکم بر خود قلمداد می کنند و این موضوع در کشور ایران هم تصدیق می شود.

🔹وی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و تاثیرگذاری بالای آن در سطح جامعه افزود: مردم با حضور خود در انتخابات می توانند باعث شکست توطئه های دشمنان، متجاوزان و کسانی که چشم طمع به انقلاب اسلامی دوخته اند، شوند و توطئه های آنها را نیز خنثی می کند.

🔺 ضمنا این مراسم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.