شنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

برنامه های سفر رئیس جمهور به لرستان اعلام شد؛ کدام وزرا رئیسی را همراهی می کنند؟

استاندار لرستان برنامه های سفر یک روزه رئیس جمهور و وزرا به استان را تشریح کرد…

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، فرهاد زیویار ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سفر رئیس جمهور و هئیت دولت فردا جمعه ۱۹ آذر ماه انجام می شود اظهار داشت: برنامه های سفر رئیس جمهور از ساعت هفت صبح شروع می شود و در اولین برنامه اول صبح استقبال از رئیس جمهور برگزار و بعد از مراسم استقبال در معیت رئیس جمهور، وزرا و اعضای کابینه بعضی از وزرا به شهرستان ها اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه وزیر صمت به شهرستان بروجرد، وزیر تعاون و ‌کار به شهرستان های دورود و ازنا اعزام می شود افزود:معاون رئیس جمهور به مناطق محروم شهرستان الیگودرز،وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان سلسله و دلفان،وزیر ورزش و جوانان به شهرستان کوهدشت و رومشگان ،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان پلدختر و چند نفر از اعضای کابینه ازجمله وزیر نیرو در مرکز استان حضور دارند.

استاندار لرستان با تشریح برنامه های بعد از ظهر رئیس جمهور عنوان کرد:اقشار مختلف از جمله فرهنگیان،دانشگاهیان، صنعتگران،نیروهای جهادی و بسیجی ،حوزه های کشاورزی و همه بخش هایی که در استان حضور دارند با رئیس جمهور دیدار و برخی هم در این دیدار دیدگاههای خود را مطرح می کنند.

وی بیان کرد:بعد از دیدار با اقشار جلسه شورای اداری استان با حضور ۱۷۰نفر از مدیران استانی، اعضای کابینه و وزرا برگزار می شود و مرحله نهایی تصمیم گیری راجع به مطالبات استان انجام می شود.

زیویار گفت:در یک ماه گذشته در سلسله نشست هایی که در استان و تهران با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، معاونین و وزرا برگزار شده و جلسه نیمه نهایی هم با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد که تقریبا ۷۰تا ۸۰درصد چکش کاری های لازم به عمل آمده و ما نظر موافق را کسب کردیم و انشالله در جلسه نهایی شورای اداری است گام های نهایی برداشته می شود.

رستم قاسمی وزیر مسکن و شهرسازی عصر امروز وارد خرم آباد می شود و انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده رئیس جمهور نیز صبح امروز به شهرستان دلفان استان لرستان سفر کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *