عالی رستمی در برنامه مهمان بر خط نسیم دلفان / بررسی موضوع شب نامه های تخریب گرانه علیه این کاندیدای دوره نهم مجلس

به طور معمول حدود یکسال پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و همچنین مجلس شورای اسلامی آرام آرام افرادی که قصد کاندیداتوری دارند خود را به جامعه هدف معرفی می کنند و با شرکت در مراسمات و گردش های تبلیغاتی میزان محبوبیت خود را بین مردم مَحک می زنند.

گاهی هم با برگزاری جلسات خانگی برنامه ها و انگیزه کاندیداتوری خود را برای مهمانان مطرح می کنند.

اما متاسفانه برخی افراد پا را از این فراتر گذاشته و بجای اینکه سعی کنند با ارائه برنامه های خود انگیزه شان را برای شرکت در انتخابات مطرح نمایند در صدد تخریب رقبایشان بر می آیند و معمولأ کسانی بیشتر مورد هدف این تخریبگری ها قرار می گیرند که بیش از سایرین در جلب نظر مردم موفق باشند.

با وجود اینکه یکسال به انتخابات مانده اما از هم اکنون تخریبچی ها کار خود را آغاز کرده اند و طی یکی دو ماه گذشته و خصوصأ چند هفته اخیر ، این کار غیر اخلاقی در شهرستان دلفان بر ضد یکی از کاندیداهای مجلس نهم کلید خورد.

تخریب این کاندیدای مجلس نهم به شکل های متفاوتی آغاز شده اما بارزترین آن که جدیدأ صورت گرفته این است که با انتشار شب نامه هایی عنوان کرده اند یکی از کسانی که از رحیمی معاون اول دولت سابق پول گرفته و جزء پرونده فساد اقتصادی است ، این کاندیدای مطرح می باشد.

حتی در برخی یادداشت ها با یک ادعای مضحک نوشته شده که وی داماد آقای رحیمی است.

نسیم دلفان در راستای وظیفه رسانه ای خود و تنویر افکار عمومی جامعه با دعوت از علی رستمیان معروف به عالی رستمی (کاندیدای دوره قبل که اکنون مورد تخریب قرار گرفته) از وی خواست تا به شایعات مطرح شده پاسخ دهد.

متن این مصاحبه به شرح زیر منتشر می گردد.

خبرنگار نسیم – جناب آقای رستمیان ضمن خیر مقدم به شما و تشکر از حضورتان در برنامه مهمان بر خط نسیم دلفان ، لطفأ بفرمایید شایعاتی که در قالب شب نامه منتشر شده مبنی بر اینکه جنابعالی داماد آقای رحیمی معاون اول دولت دهم هستید، آیا صحت دارد؟

http://www.axgig.com/images/63523487403532714816.jpg

عالی رستمی – این سخن از اساس کذب محض است و کاملاً تکذیب می شود، خانم بنده هیچگونه ارتباط خانوادگی دور یا نزدیک با آقای رحیمی و خانواده ایشان ندارند، حتی در هفت جد خود ، خانم بنده صرفاً فقط همشهری آقای رحیمی است.

در جریان تبلیغات مجلس نهم که آقای رحیمی یکی از ارکان دولت دهم بود همین افراد شایعه می کردند که آقای علی رستمیان هیچگونه نسبت فامیلی با آقای رحیمی ندارد، الان دقیقاً عکس آن را شایعه می کنند! شما این تناقض را چگونه ارزیابی می کنید؟

به مساله خوبی اشاره فرمودید، چه در دور قبل و چه اکنون این شایعات به منظور تخریب بنده و منحرف کردن اذهان عامه مردم شکل گرفته است، گروهی قصد دارند با بد اخلاقی و دروغ بافی در جریان گرایش خیره کننده مردم به این برادر حقیرشان وقفه ایجاد کنند. آن زمان که ایشان از ارکان دولت محسوب می شد احساس کردند شایعه فامیلی سببی بنده با ایشان برای من یک امتیاز محسوب می شود لذا این را مطرح کردند که وی اصلأ نسبتی با آقای رحیمی ندارد و اکنون که ایشان با محکومیت قضایی مواجه شده عکس آن مسئله را مطرح می کنند در حالی که این شایعات در هر دو مقطع زمانی دوره قبل و فعلی بر اساس تخریب بنده طراحی شده است.

جنابعالی در زمان مدیریت آقای رحیمی یک سری مسئولیت هایی گرفتید، ایشان تا چه حد در خصوص مطرح شدن شما به عنوان یک مدیر ارشد نقش آفرینی کرد؟

http://www.axgig.com/images/28711944030677105370.jpgبنده قبل از انتصاب آقای رحیمی به عنوان استاندار کردستان، یعنی زمانی که آقای عبدالوهاب استاندار کردستان بودند دبیر شورای تامین استان کردستان بودم، پس از آمدن آقای رحیمی، ایشان با دیدن استعدادهای مدیریتی بنده، گفتند که ؛ من به خدمت شما نیاز دارم، بمانید و خدمت کنید. به هر حال من به فضل و مرحمت الهی از زمان جوانی در کار مدیریت اجرایی بوده و در سن بیست و چند سالگی  بعنوان جوانترین فرماندار کشور منصوب شدم و اگر امروز جایگاهی دارم از برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی است و نظام برای پرورش نیروهای اجرایی چون حقیر هزینه کرده است، لذا با تمام توان در کردستان ماندم و خدمت کردم صرفا نه به خاطر اینکه آقای رحیمی از من خواست که بمانم، بلکه به این خاطر ماندم چون بنده و افرادی امثال بنده سرباز نظام هستیم و هر دولتی تا زمانی که در چارچوب اهداف نظام، آرمان های انقلاب، قانون اساسی و تبعیت از رکن رکین نظام یعنی رهبری عزیز عمل کند و از ما دعوت به همکاری نماید ما به عنوان سربازان وطن بدون هیچ قهر و نازی خدمت خواهیم کرد.
لذا آن زمان آقای رحیمی استاندار نظام بود و نماینده عالی دولت، ایشان به بنده اعتماد کرد و فرصت خدمت به نظام را به بنده داد و اگر این فرصت را به بنده نمی دادند مطمئناً خیلی از تجارب مدیریتی را کسب نمی کردم. خود آقای رحیمی مگر با نظر آقای لاریجانی و حداد عادل ، رئیس دیوان محاسبات کشور نشد؟ این حرف مشمئز کننده ای است که برخی مرا متهم به این کار کنند که در زمان آقای رحیمی مدیریت داشته ام.

در این شب نامه ها آمده است که جنابعالی از رحیمی پول گرفته اید، آیا این حقیقت دارد؟
بدیهی است که این تهمت ها به بنده نه صحت دارد و نه از نظر تاریخی و زمان آن قضیه درست می باشد؛ زیرا اولاً ماجرای توزیع پول به وسیله آقای رحیمی به کاندیداها و نمایندگان مربوط به دوره مجلس هشتم بوده است که اینجانب در آن زمان نه کاندید بوده ام نه نماینده، ثانیاً لیست آن کاندیداها و نمایندگان اخیراً در سایت های مختلف انتشار یافته است که هیچگونه اثری از نام و نشان اینجانب وجود ندارد. بنابراین این شایعات صرفاً برای تخریب بنده و دلسرد نمودن مردم بوده و از اساس کذب محض است. اگر کسی در این خصوص مدرکی دارد در همین سایت نسیم دلفان شما آن را رو کنید تا حقیقت برای مردم روشن شود.

شایعه کرده اند شما در زمانی که مدیر کل کمیته امداد لرستان بوده اید اجناسی را که برای مردم زلزله زده بم بوده است را بین مردم برخی شهرستان ها از جمله دلفان تقسیم کرده اید، آیا این حقیقت دارد؟

در این خصوص باید بگویم جذب کمک های مردمی برای زلزله زدگان بم به وسیله یکی از واحدهای کمیته امداد در سراسر کشور انجام پذیرفته که مسئول مستقیم و متولی داشته و پس از جمع آوری به منطقه بم ارسال شده است.در بین کمک های غیر نقدی مردم یعنی اجناس اهدایی بعضاً وسایل زندگی دست دوم و مستعمل به چشم می خورد که ارسال آن برای مردم بم مناسب نبود و طبق دستورالعمل سراسری کمیته امداد امام، بین مددجویان هرمنطقه توزیع گردیده است. اینجانب به عنوان مدیرکل کمیته امداد امام استان لرستان صرفاً در این خصوص نظارت داشته ام نه اینکه در آن هدایا دخل و تصرفی نموده باشم، لذا این سخن نیز کذب محض است.

444.jpg

بحثی را در این شب نامه ها شایعه کرده اند مربوط به مرحومه والده تان ، مبنی بر اینکه بخشش قاتل ایشان جنبه سیاسی کاری و تبلیغاتی داشته است! تلقی شما از این قضیه چیست؟

اولاً آنگاه که بنده کاندیدای دور قبل بودم این شایعه سازان اظهار می داشتند که رستمیان چگونه می تواند به عنوان نماینده مردم دو شهرستان در مجلس شورای اسلامی باشد در حالی که یک خانمی در آستان اعدام است و ایشان او را عفو نمی کند تا آزاد شود، حال که به خاطر رضای خدا و فرهنگ سازی « عفو بهتر از انتقام است» او را عفو نموده ایم همین شایعه سازان اظهار می دارند که به خاطر جذب آراء مردم این کار انجام گرفته است.

ثانیاً چنانکه همگان می دانند اولاد و وراث و اولیاء دم مرحومه مقتوله هفت نفر می باشیم که رضایت هر هفت نفر الزامی است، بنده یک نفر از اولیاء دم هستم که مثل دیگران رضایت داده ام کما اینکه قاتل هنوز موفق به کسب رضایت نفر هفتم نگردیده است. بنابراین بخشش قاتل از سوی اولیاء دم به خاطر خدا بوده و تصمیم جمعی به وسیله فرزندان آن مرحومه انجام گرفته نه هیچ دلیل دیگر

گفته اند رستمیان نه چپ است نه راست و یا هم چپ است هم راست، ارزیابی شما از این گفته چیست؟

بله این هم یکی از سناریوهای تخریبچیان علیه من است؛ نزد دوستان اصولگرا می گویند رستمی چپ است و نزد دوستان اصلاح طلب می گویند رستمیان راست است.
من ثابت می کنم آقایانی که این حرکت را استارت زده اند خودشان نه چپ هستند و نه راست. برخی آقایان که الان سر سفره دکتر روحانی نشسته اند، در جریان انتخابات یازدهم در ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف بودند، همین آقایان که ادعای سکانداری چپ در شهرستان را دارند در جریان انتخابات مجلس نهم از یک نماینده اصولگرا حمایت کردند و در شهر الشتر برای کاندیدای مورد نظر سخنرانی کردند ، آن چرخش دیروز و این ژست حق به جانب امروز چه معنی دارد؟!

شما سابقه این تخریب ها و انگیزه چنین تخریب هایی را چگونه ارزیابی می کنید؟

این شب نامه ها و تخریب ها سابقه تاریخی دارند. همیشه در بین مردم عده ای معلوم الحال وجود دارند که جز تخریب دیگران هنر دیگری ندارند و آن هم از تنگ نظری و بی هنری آنهاست چون چشم دیدن پیشرفت و ترقی دیگران را ندارند؛ کما اینکه پیامبران و اولیاء الله و پیشوایان دین همچنین شخصیت های مبارز و انقلابی جمهوری اسلامی ایران از این تهمت ها و تخریب ها و اکاذیب در امان نبوده اند، بنده که به خاک پی آن بزرگواران نمی رسم. سابقه زندگی اینجانب از دوران دانش آموزی و دانشجویی و پست های مختلف مدیریتی بر همگان آشکار است. اتفاقاً شروع مسئولیت های اینجانب در کمیته امداد لرستان مصادف شد با انبوهی از تهمت ها وشایعات و تخریب های وحشتناک و غیر دینی و غیر اخلاقی نظیر مرتد، ضد امام زمان، ضد ولایت، دزد و … که شادروان مرحوم عسگر اولادی نماینده ولی فقیه در کمیته امداد کشور در جمع پرسنل کمیته امداد استان لرستان اعلام کردند:« قطور ترین پرونده طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران در کمیته امداد مربوط به همین مدیرکل مظلوم شما رستمیان می باشد که هرچه بررسی کردیم ، یک قلم آن هم صحت نداشت و فقط به خاطر اینکه آقای رستمیان جزء رجال سیاسی می باشند ؛ دیگران شکست خود را ناشی از حضور ایشان می دانستند.
همان زمان به این آقایان تذکر دادم اگر دست از تخریب بر ندارید شکایت خواهم کرد، گفتند برو شکایت کن از آن ها شکایت کرده و محکومشان کردم و در رسانه های کشوری این قضیه منتشر شد.
رستمیان را که ۳۲ ماه با احتساب پذیرش قطعنامه و ۲۸ ماه بدون احتساب آن در جبهه های جنگ حق علیه باطل بود، رزمنده مجروح شیمیایی بود، با یک عمل وقیحانه در پرونده بسیجی اش دست بردند، اسم پدرش را از دولتمراد به دوستمراد تغییر دادند و گفتند او جعل پرونده کرده است و رد صلاحیتش کردند که بعداً سپاه پاسداران روشنگری کرد که رستمیان ۳۲ ماه در جبهه بوده است. کدام مظلومیت بالاتر از این؟
یادم هست دختر ۱۱ ساله ام پس از رد صلاحیت به من گفت؛ پدر تو حتماً پرونده ات را جعل کرده ای وگرنه چرا رد صلاحیت شدی؟ من از بس ناراحت شدم به پشت بام خانه ام رفتم و دو ساعت گریه کردم که این نامردها کاری کرده اند که حتی دخترم هم اعتمادش را نسبت به من از دست داده است و بعد از اینکه نامه سپاه مبنی بر صحت پرونده من آمد دخترم مرا بوسید و از من عذرخواهی کرد که به من شک کرده است. این ظلم توسط چه کسانی ساماندهی شد. تخریب به جایی رسید که در زندگی خانوادگی من هم شیطنت کردند و گفتند خانم رستمیان به فامیل هایش در خرم آباد وام داده و بعد مشخص شد اصلاً خانم بنده در خرم آباد هیچ فامیلی ندارد و اهل قروه است و دروغشان به لطف الهی برملا شد.
کدام شریعت ، قانون و اخلاق چنین بد اخلاقی هایی را تجویز می کند؟ من با اعتقاد راسخ می گویم که این تخریب ها به دلیل ترس از توان اجرایی رستمیان، به دلیل ترس از اشاعه و وسعت محبوبیت رستمیان در بین مردم و به دلیل ضعف دینی این آقایان است و من خطاب به آن ها می گویم: قُلْ أَ فَرَأَیْتُمْ ما تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ إِنْ أَرادَنِیَ اللَّهُ بِضُرٍّ هَلْ هُنَّ کاشِفاتُ ضُرِّهِ أَوْ أَرادَنی‏ بِرَحْمَهٍ هَلْ هُنَّ مُمْسِکاتُ رَحْمَتِهِ قُلْ حَسْبِیَ اللَّهُ عَلَیْهِ یَتَوَکَّلُ الْمُتَوَکِّلُونَ. بگو: «هیچ فکر کرده‏ اید که اگر خدا خواستار رنجى براى من باشد آیا آنها که جز خدا مورد پرستش شما هستند مى‏توانند آن را برطرف سازند؟ یا اگر رحمتى براى من اراده کند مى‏توانند آن را از من بازدارند؟» بگو: «براى من خدا کافى است، که توکل کنندگان بر او توکل مى‏کنند.

رستمیان

اگر سخنی به عنوان تتمه کلام و جمع بندی دارید بفرمائید:

بنده این آقایان تخریب چی؛ چه آن هایی که این تخریب ها را از گذشته استارت زدند، چه آن هایی که امروز به آن دامن می زنند و ماهیت هر دو برای ما مشخص است را به رعایت تقوا و اخلاق توصیه می کنم و برادرانه می گویم جو را مسموم نکنید، مردم ما آگاه تر از آنند که دغل بازی های شما دغل دوستان را باور کنند، قواعد بازی جوانمردانه را مراعات کنید به هر حال ما شیعه علی جوانمردیم، ما علوی هستیم نه اُموی. به نظر بنده هنوز برای ورود به فضای انتخابات زود است، خیلی از مسائل در انتخابات هنوز مشخص نیست، اگر بحث تخریب های ناجوانمردانه و نگارش شب نامه های منافی اخلاق نبود بنده هیچگاه وارد چنین فضایی نمی شدم و اگر هم به این بحث ورود کردم به خاطر اصرار مردم و دعوت چندین و چند باره سایت نسیم دلفان از من بود و به احترام این دوستان وارد این جلسه پرسش و پاسخ شدم.

کسانی بنده را متهم به گناه ناکرده می کنند که خود کلکسیونی از تخلفات مالی و اخلاقی و زد و بندهای سیاسی و تصرف بیت المال« غصب یازده هزار متر زمین در یکی از شهرک های اطراف تهران» هستند و اگر این آقایان دست از این کارها بر ندارند، بدون هیچ ملاحظه و اغماضی آن ها را به مردم معرفی می کنم.

بعد از حضور اینجانب در عرصه انتخابات مجلس نهم، تخریب بنده به وسیله اطلاعیه و نشر آن در سطح شهر و اکنون اتهامات موصوف در قالب شب نامه و شایعات توسط کسانی صورت گرفته که خماران خانه خویش و نشئگان خانه مردمند! و هزینه مواد افیونی خود را به بهانه انتخابات بر مردم تحمیل میکنند و این شب نامه ها و تخریب ها و نشر اکاذیب ناشی از هذیان بعد از نشئگی آن هاست و منشأ آن هم برای مردم کاملاً روشن است و مدارک و مستندات آن هم جهت پیگیری از مجاری قانونی وجود دارد، لذا براساس اخلاق اسلامی آن ها را به رعایت تقوا و اخلاق اسلامی توصیه نموده، در غیر این صورت مثل تخریب های دور قبل بازنده این میدان خواهند شد.

اینجانب در عنفوان جوانی تمرین صبر، حوصله و بردباری نمودم و در صحنه های مختلف جنگ و جبهه و بحران های مدیریتی کلان آزمون خود را در این عرصه ها پس داده ام و معمولاً نود دقیقه برای وحدت و آرامش تلاش می کنم و در وقت اضافه پس از آن که توصیه ها و نصیحت ها اثرگذار نبود؛ حق هرگونه پیگیری و روشنگری را برای خود محفوظ می دانم.


با تشکر از همکاران محترم در اجرای این برنامه جناب آقای عبدالرضا اسدی و خبرنگار عکاس احمد رضایی


قابل توجه اینکه از کامنت های زیر (۳۹ کامنت اول) مربوط به پیش از انتشار این گزارش بوده است.


مطالب مرتبط

» مهمان بر خط/رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان به سؤالات مردم پاسخ داد

» مهمان بر خط آبان ماه/هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان به سوالات مخاطبان پاسخ دادند

» آمار تشریحی و مقایسه ای وقایع شهرستان دلفان/ افزایش آمارهای فوت و طلاق تکان دهنده است

» خطر از بیخ گوش فرهنگ دلفان گذشت

۲۴۵ نظر

 1. با عرض سلام و ادب خدمت تمامی همشهریان فهیم و عزیزم و همچنین خسته نباشید خدمت دست اندرکارن سایت محبوب نسیم
  توصیه من این افراد بجای تخریب و جوسازی و ترس از محبوبیت آقای …. بین مردم و جوانان که همگی مردم عزیز نیز کاملا به ان واقف هستند و او را میشناسند و ارای بالای دور قبل ایشان حکایت از همین موضوع دارد بیایید ما هم مثل شهرستان مجاور که اتحاد بالایی دارند و هر وقت یکدل شده اند نتیجه اش را نیز گرفته اند ما هم از روی بغض و کینه تیشه به ریشه ی خود نزنیم و بیشتر از این با دست خودمون به عقب افتادگی شهرمون نسبت به سایر شهرهای استان کمک نکنیم

  • درود بر شما بنده هم کاملا با دیدگاه شما موافقم و فکر میکنم اکثر قریب به اتفاق مردم هم تا جایی که بنده اطلاع دارم روی ایشان اتفاق نظر دارند بیایید چهره های مطرح شهرمان همچون اقای …. را با افکار غلط تخریب نکنیم و به فکر اتحاد بیشتری بین شهرمان باشیم

   • به امید خدا ،مردم همه باهم روی یگانه حامی جوانان ومردم بی ادعا ،آقای رستمیان به توافق رسیده اند اگه صد نفر دیگه کاندید بشن مردم تصمیمشان رو گرفته اند

    • عالی عالیست…….

    • خخخخخخخخخخخخخخخخ

    • روستای پای چک

     تو چکاره ای به جای مردم حرف میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • با سلام خدمت همشهریهاى عزیز،از این جهت که نباید کمک کنیم که باز هم فریب زیرکى شهرستان مجاور رو بخوریم با شما موافقم و در آخر باید کاندیدایه ما باید یک یا دو نفر باشند، ولى خدمتتون عرض کنم که کاندیدایى که حرف آموزندش و دفاع از خودشو با حرفهایى در مورد نعشگى و خماریه مردم بزنه هیچ وقت شایسته ى این نیست که نماینده ى مردم ٢ شهرستان باشه

    • این تصمیم شماست دوست عزیز مردم از همه چى خبر دارن و میدونن کى چکاره است، البته انتخاب بین بد و بدتره

    • فقط عاااااااااالی رستمیان،واااااااااقعا لیاقتشو داره

  • آقای رستمیان متاسفانه برای رسیدن به اهدافتان مجبور شدید دروغی به بزرگی کل تاریخ بشریت بگید..هر وقت متن مصاحبه تون رو میخونم یاد حرفای روحانی میفتم..من به شخصه تمام فضای مجازی رو گشتم و چیزی به اسم اینکه اشتغال کردستان در مقام اول بوده پیدا نکردم.اخه چه صنعتی رو منتقل کردید اونجا که فوری جواب داد..درکل پست و مقام این همه ارزش نداره..روح جناب آقای کاظمی شاد باشه

 2. دور قبل که دولت دست اقای رحیمی بود نیز ایشان کاملا شایعات در این خصوص را بارها تکذیب نموده اند و این اخبار را کذب محض می دانستند لطفا دست بردارید از تهمت زدن و کمی از خدا بترسید .

 3. از خدا بترسید و دست از تهمت زدن برداری

 4. اگر دین ندارید لااقل آزادمرد باشید این برچسبها به این مرد ولایتی و انقلابی نخواهدچسبید
  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 5. … باهیچ شب نامه ای وهر کار دیگری قابل تخریب نیست ،هرچند منشا شب نامه ها مشخصه در دور قبل فراتر از اینها شایعه وتخریب بود وخیلی سعی کردند مشکلی برایش درست کنند اما چون صداقت ودرستی سر لوحه کارش بود وهدفی جز رضای خدا نداشتند خداوند هم در برابر این همه تهمت و نامردی کمکش کرد با این وجود او کماکان بر دلها حکومت می کند و جوانان و قشر بی ادعا منتظر آن روز موعودند تا بار دیگر حماسه ای دیگر خلق کنند و حماسه ای از جنس پیروزی ضعفا بر اغنیا پس تا آن روز به نظاره خواهیم نشست

 6. موافقم . بعضی ها به خاطر منافع خودشون فقط دنبال تخریب دیگران هستند آخه باید آخرت رو هم در نظر گرفت کاندیدی که شایعه سازی کنه یعنی بی ایمانه و همون بهتر که رای نیاره

 7. بعید میدونم این کاندید مورد نظر شما و آقای رحیمی در یک خط فکری باشند. البته من معتقدم کمک کردن رحیمی به هم طیفان خود ایرادی ندارد اما اینکه اون پول از کجا اومده ایراد داشته
  حالا هم ایده سایت نسیم دلفان کار خوبی است کاندید مورد نظر که تا حدودی محبوبیت هم دارد باید خیلی مشخص به این سوال جواب دهد اگر نگرفته باید ثابت کند که نگرفته
  برای من بعنوان یک نفر از طرفداران ایشان در دور قبلی، نگران کننده است اگر ثابت بشه پولی از رحیمی گرفته چون میترسم نکنه خط فکری ایشون نزدیک به طیف مخالف من باشد.

  • این حرف شما منطقی نیست کسانی که می گویند ایشان پول گرفته باید ثابت کنند ، د ایشان در مصاحبه خودشان گفته اند که اسامی کسانی که از رحیمی پول گرفته اند در سایت ها و خبرگزاری ها منتشر شده است بروید ببینید اسم ایشان هست یا نه به همین راحتی و اگر نگرانی اتان مغرضانه نبود مطمئناً برطرف می شود اما اگر مغرضانه باشد معجزه هم آن را برطرف نمی کند دوست عزیز.

   • اسد جان چرا عصبانی میشید؟
    مغرضانه چیه؟ معجزه چیه؟ حتما صبحونه نخورده به کامنت من جواب داده اید
    من از طرفداران ایشان بودم و هستم آیا حق ندارم در مورد آقای رحیمی از ایشان سوال بپرسم؟

 8. مطمئنم که هر چقدرم از این کارشکنی ها و تخریب ها بر علیه ایشان راه بیندازند تاثیری بر محبوبیت این چهره ی انقلابی و بسیجی بین جوانان پر شور حامی ایشان نخواهد گذاشت پس قدرت رقابت با ایشان را ندارند که دست به همچین اقدامی می زنند
  خدا از سر تقصیرشان نگذرد

 9. با سلام
  متاسفنه این آقای کاندیدای مطرح شما دوره قبل تا جایی که میتوانست از نام و شهرت آقای رحیمی استفاده کردند و این برای همگان آشکار است
  من گناه کمک کردن یا نکردن رحیمی به این آقا را به گردن نمی گیرم

  • دوست عزیز دور قبل هم این اتهامات بود وآقای رستمیان گفتند وبرای همه ثابت کردند که هیچ نسبتی چه نسبی وچه سببی با رحیمی ندارد یکی از افتخارات ایشان اینه که وابسته به کسی یا وامدار شخص خاصی نبوده ایشان هر استانی که بودن از هر لحاظ نمونه شده پس ایشان دنبال پست نبوده دیگران از ایشان خواهش داشتند که به ایشان پست بدهندضمنا آقای رستمیان هیچ پستی از رحیمی نگرفتند وموقعی که رحیمی به دولت احمدی نزاد آمد ایشان هیچ سمتی از دولت نداشت

   • پست نداشتند یا بهش ندادن؟کسی هست پست نگیره و آبیاری زل بکنه از بیکاری ؟

    • ایشان مدیر کل مجمع خیرین وسلامت استان تهران بودند و همچنین بعد از آن یکی از مشاوران مجمع تشخیص مصلحت نظام بودند

    • ببخشید شما منظور رو نگرفتی آقا حسین
     منظور ایشان اینه که از آقای رحیمی هیچ پست و مقامی نگرفته

     افتاد افتاد افتاد افتاد افتاد یا بازم توضیح بدم…

 10. محسن دلفانی

  اگر ایشان با تز فکری موتلفه پا به میدان عرصه انتخابات بگذارند وبه عنوان نیروی اصول گرایان خود را معرفی کنند مورد استقبال وحمایت مردم دلفان نخواهد بود واگر چنانچه روراستی وصداقت خود رابه خوبی به نمایش بگذارد ودر جبهه طرفداران دکتر روحانی قرار بگیرد بدون شک جایگاه ویژه ای به دست خواهد آورد وجوانان از ایشان پشتیبانی همه جا نبه ای به عمل خواهند آورد منتظر جواب رک وسریع ایشان می باشیم.

  • ببخشید آقا محسن
   بنده از مردم دلفان و یک جوان دانشجو هستم هر چه فکر کردم دیدم به یاد ندارم که شما را به عنوان وکیل همه مردم دلفان و جوانان این دیار انتخاب کرده باشیم، میشه بفرمایید شما چکاره مملکتید که از طرف همه مردم و نیز ما جوانان صحبت می فرمایید.
   اتفاقأ اگر ایشان از موضع همیشگی خودش در جبهه اصولگرایان و همچنین پشتیبانی از ولایت فقیه کوتاه بیاید نه تنها به درد نمایندگی نمی خورد بلکه به علت دوگانگی سیاسی و شخصیتی به درد شما هم نمی خورد.
   ضمنأ مگر ۵۰۰۰ نفر از همین شما اصلاح طلبان دلفان نبودید که به یک فرد اصولگرا در دوره قبلی رأی دادید و او را بر کرسی مجلس نشاندید

 11. دوست محترم علت غرش این شیرمرد درانتخابات دوره قبل پاکی صداقت ودوری ازآلودگی مالی وشجاعت بی نظیر درگفتن واقعیت های جامعه ایستادگی در مقابل ظلم وستمگران رو سیاه ا ست اگراین برادر یک ریال از رحیمی پول گرفته باشد یاداماد رحیمی باشد حرف شما راروی چشم می نهیم واو را طرد می کنیم در غیر این صورت باوجدان خود کنار بیایید پس وعده ما با شرکت این کاندیدای محبوب احتمالی پس ازدعوت ایشان در سایت نسیم دلفان ورو کردن اسناد ومدارک محقق خواهد شد ویا تهمت شما .

 12. من فقط از روزی که متینگ تبلیغاتی در سه راهی شیخ حیدر برگزار شده بیزارم .یکی از طرفداران ایشان میکروفون را با دودستی گرفته بود ومثل دیوانه ها فریاد می زد مرگ بر بی سواد مرگ بر بی سواد .مرگ بر طرفدار بی سواد واین منظره با گذشت سه سال هنوز ورد زبان مردم است واز آن به بدی یاد می کنند.

  • این را هم به یاد داشته باشید ایشان در آن سخنرانی تاریخی از برنامه و عملکرد خود دفاع کرد و از کسی به بدی یاد نکرد و به کسی هم اجازه پرخاش به کاندیداهای دیگه نداد با اینکه کاندیداهای دیگه ایشان را تخریب می کردند پس حساب ایشان را نمی شود با یک یا چند تن از طرفدارانش مقایسه کرد ،ایشان مرد بحران میباشند میدانند تخریب بدترین مقوله است

  • سلام دوست عزیز مبارزه با بی سوادی شعار اسلام است

 13. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همشهریان عزیز و تشکر ویژه از پایگاه اطلاع رسانی نسیم دلفان.

  به نظر این حقیر آمد که برخی مطالب را زاید بر دفاعیات کاندید مورد نظرو مطالبی که نشریه محترم شما به سمع بینندگان رسانده اید بیفزایم:
  با توجه به شناخت شخصی و اجتماعی که بنده نسبت به کاندید مورد نظر دارم به نظرم آمد که دفاع صادقانه و بدون در نظر داشتن حب و بغض خاصی را با یک سوال مطرح نمایم.
  با عنایت به اینکه کاندید مورد نظر تجارب گوناگون را دارا بوده اند،آیا با چنین سوء ظنی نسبت به ایشان دال بر قرابت با آقای رحیمی،چرا جایگاه کاندید مورد نظر از نظر مالی و اجتماعی در سطح افراد عامی جامعه بوده و در زمان معاونت آقای رحیمی از مزایای خاص این قرابت حتی یک منصب دولتی ویژه برخوردار نبوده اند.
  شایان ذکر است به نظر این حقیر می آید که سرچشمه ی این سوءظن احتمالا از همشهری بودن آقای رحیمی با همسر کاندید مورد نظر نشات گرفته باشد.
  سخن خود را با این مثل شکیل ایرانی به پایان میبرم:
  که شنونده باید عاقل باشد.
  با تشکر

 14. ببینید دوستان دور قبل کسانی که از طرفداران ایشان بودند بارها و بارها در جلسات فرمودند که با کمترین بضاعت مالی پای به این عرصه گذاشته و حتی در یکی از جلسات نیز گفتند که فرش زیر پای خود را جهت تبلیغات فروخته است و واقعا همهگی دیدند که ایشان نسبت به سایر کاندیداها که همگی آنها نیز محترم هستند کمترین هزینه را صرف کارهای تبلیغاتی نمودند و همیشه به حامیانش توصیه میکردند به علت مشکلات مالی هر کدام از شما در قلب خود ستادی برای بنده راه بیاندازید و اگر غیر از این بود همه مردم فهیم شهرستان متوجه این موضوع میشدند . آقایانه از خدا نترس حالا که بعد از یک دوره ی تلخ و عقب افتادگی چهار ساله ی شهرمون اکثریت مردم به این عزیز اعتقد دارند کاری نکنیم که باز هم حسرت ما هشت ساله شود و اتحاد شهر کوچک مجاورمان دوباره نتیجه دهد و انوقت دیگر پشیمانی سودی نخواهد داشت.

 15. مردم عزیز نوراباد نگذاریم و نگذارید تنها امید جوانان و فقیران به اینگونه مورد حجمه قرار گیرد دشمن از هم اکنون که یک سال به انتخابات مانده است تا دندان خود را جهت تخریب و تضعیف کاندیدای مردمیمان که همگی مردم او را به اسم صدا میزنند یعنی عالـــــــــی مسلح نموده است پس بیایید همه با هم جلوی این همه بی حرمتی و هتاکی را بگیریم و بایستیم باشد که صبح امید نزدیک است نزدیک

 16. خیلی شفاف خد متتان عرض کنم آقای عالی رستمی در زمانی که آقای رحیمی استاندار کردستان بودند فرماندار یکی از شهرهای کردستان شدند وبه طبع با کمک ایشان بعدا” مدیر کمیته امداد وکار وامور اجتماعی شدند بنا برین این یقین را داشته باشید در این مملکت بدون پارتی خصوصا” در مناطق محروم نیرویی به این راحتی ارتقا پیدا نخواهد کرد ومسئله بعدی اختلاس با رحیمی الله اعلم خداوند می داند افترا بداست وگناه بزرگ.

  • دوست عزیز اولاً همه اصولگرایان در دولت دهم به آقای رحیمی افتخار میکردند و حتی حدود دویست نماینده مجلس در وقتی که آقای رحیمی به عنوان معاون اول آقای احمدی نژاد منصوب شد طی نامه ای ابراز خرسندی کردند و این اقدام احمدی نژا را یک اقدام انقلابی تلقی کردند یعنی همه آن نمایندگان خدایی نکرده هم دست آقای رحیمی بودند؟! این طرفندها پوسیده شده اند و جواب نمی دهند کسانی که این شبهه را ایجاد کرده اند به دنبال تخریب ایشان و نهایتاً تضعیف امید شهرستان دلفان هستند چون می دانند ایشان امید اول است این مغالطه کاری ها را می کنند و لاغیر، در شریعت مبین اسلام داریم که ان بعض الظن اثم( برخی گمان های بد گناهند) چرا اخلاق و شرعیت را زیر پا گذاشته اند؛ الله اعلم این شایعه سازان و تخریب چیان باید در پیشگاه خدا و مردم فهیم دلفان پاسخگو باشند و از عقوبت اخروی این کارهای زشتشان بترسند.

 17. امیرازسلسله

  با سلام دوستان همه می دانیم آقای رستمیان ازهر گونه اتهامی مبراست چرا که ایشان در زمان معاون اولی رحیمی هیچ گونه منصب و مقامی نداشته اند اما همه می دانیم مخالفین ایشان خاموش نمی نشینندوچون از جایگاه ایشان در میان مردم اطلاع دارند هر روز ترفندی خواهند زدواز هر تهمت وتخریبی برای خدشه دار کردن جایگاه ایشان استفاده خواهند کرد بنابراین ما نباید هر سخنی را بدون تحقیق وتفحص بپذیریم.

 18. ضمن اعلام انزجار ازمخربین درهر لباسی وعلیه هربنده ی از بندگان خداوندهمگان رابه تقواودوری ازتخریب چهره های با تجربه ی شهرمان اگرهنر دارید ازهنر برنامه وپیشنهادات سازنده وآینده ی جوانان مظلوم وبیکس شهرمان که در خانه ی خود هم غریبند بگویید تخریب کار بی هنران است ازعالی هم درخواست دارم یک قطعه عکس ازدوران نوجوانی خود که پرازتحرک ونشاط بودند را روی سایت محبوب نسیم دلفان بگذارند .

 19. مردم عزیز دلفان می دانند که این حرکات موزیانه از کجا آب می خورد، برخی چهره های سیاسی شهر برای پیشبرد اهداف خودشان دست به بی اخلاقی زده اند که بی گمان نشان از استیصال و ترس آنها از آقای رستمیان دارد چراکه می دانند ایشان امید اول و اصلح مردمی است لذا قصد تخریب ایشان را دارند و با این کار می خواهند جلو گرایش شدید مردم دلفان و سلسله را به سمت ایشان بگیرند ام مردم ما فهیم تر از این ها هستند که به اهداف سوء این حرکات زشت پی نبرند، مطمئناً آقای رستمیان اصلح و امید اول است و مردم او را انتخاب کرده اند و این شایعات بی اساس هیچگونه تاثیری بر محبوبیت ایشان ندارد؛ چراکه مردم دلفان از وضعیت گذشته خسته اند و یک صدای جدید بارقه های امید را به نحوی در دلشان شعله ور کرده است که با این فوت های کوچک خاموش نمی شود.

 20. عالی نزد نورابادیان عزیز است وبس
  این دور با اقتدار یکی از کرسیهای سبز بهارستان بدون شک برای محبوب شهرمان از هم اکنون رزرو شده است پس تا دیر نشده شما هم پرچم های سفید خود را بالا بکشید و بجای تخریب به سیل حامیان عالییییی بپیوندید چون عالی در قلب مردم جایی دارد

 21. تنها گناه رستمیان اینه که خانمشون با رحیمی هم شهریه و این باعث سوءاستفاده بعضیها شده.ولی مردم فهیم نورآباد دیگه گول نمیخورن.ایشالا که رستمیان این دوره نماینده بشه صلوااااااااات

 22. بنام خدایی که شیعیان را نیز وسیله افتخار رسول اکرم در روز قیامت قرار داد
  بنواز ای نسیم غربت در دیار دلفان و سرزمین مفرغ ها را
  بنواز که نوازش روح فزایت چهره زخمی و درد کشیده پدران دلفانی در انتظار صبح خوشبختی فرزندانشان پیرتر از همیشه است
  و تو ای باد صبا نوازشگر دستان پینه بسته پدرانمان بودی روزی در گندم زارها
  آلام و رنج مادرانی را میبینم که از بیکاری و آینده شوم فرزندان جوانشان رنگ در رخسار نمانده و بیماری کُشنده حسرت روزگار خوشی چهره معصوم شان را زرد کرده است…
  رنج جوانان فارغ التحصیل شهرمان چه میازاردمان
  گویی گوشه ای از دلمان را غده ای از رنج و حسرت پر کرده است و انگار میل ندارد راحتمان بگذارد آه ای درد! چه میخواهی از جانمان؟
  نمیدانم با درد مشکلات چند ساله خویش سپری کنیم یا لابه و التماس این جوانان فارغ التحصیل شهرمان؟
  جوانی را دیدم که رنج و غم در چشمانش موج می زد یواشکی مادر محزون از بیکاریش را که پر از درد و بیماری بود نظاره میکرد گویی میخواست بگوید مادر دردت به جانم غصه نخور من به تو قول داده ام تا تسکین بخش آلام ایام گذشته ات باشم اما انگار نمی توانست بغض گلویش را میفشرد. و دیگر هیچ
  مدیر محترم من سرا پا بغضم خودت بقیه اش را بگو…

 23. حسادت میکنم
  به بالشی که تو بر آن سر می نهی
  حسادت میکنم
  به خاکی که تو پای بر آن می نهی
  حسادت میکنم
  به پیراهنی که تو بر تن داری
  حسادت میکنم
  به قلمی که تو در دست میگیری و بر دفتری که بر آن مینویسی
  حسادت میکنم
  به آیینه ای که تو در آن مینگری
  حسادت میکنم
  به گلی که تو میبویی
  حسادت میکنم
  به کلامی که تو بر لب می آوری
  حسادت میکنم

 24. هرکی نخورد مُرد

 25. [جوانان دلفان

  تنها کاندیدایی که همه او را به اسم میشناسند *عـــــــالـــــــــــــــــــــــی*
  یا عــــــــلی مدد منتظرحضور گرم همراه با پیروزیت میمانیم .

 26. سلام
  آهای شماهایی که برای رقبای خود توطئه درست میکنید آیا قدرت اینقد خوشمزس که بخاطرش خدا رو فراموش میکنید؟؟؟ فراموش نکنید دنیا وفا نداره، اگه اشتباه نکنم پیامبر اکرم (ص) هستند که میفرماید: هنگامی که در حال قدم زدن هستید انتظار نداشته باشید که حتما قدم بعدی رو به زمین خواهید گذاشت احتمال دارد در این هنگام مرگ فرا رسد.
  من نیومدم ک از کاندید دور آتی مجلس حمایت کنم فقط خواستم وظیفه خودم رو بجا آورده باشم که امر کنم شماها رو از منکر به این بزرگی، از همه هموطنان عزیزم خواهشمندم قبل از انجام هرکاری خدا رو به یاد داشته و هر کاری را با نام خدا شروع کنند.
  من الله توفیق

 27. مهره سوخته ای که نه چپه نه راست و یا هم چپه هم راست .
  چندین ساله بجز شغلهای کشکی(علی پروین شغلهایی مثل مدیر فنی را کشک حساب میکنه) مثل مدیر خیریه سلامت یا مشاور یک نفر از ۶۰ نفر عضو مصلحت نظام و…کاری بهش ندادن
  اگه خدایی نکرده رای بیاره بره مجلس چطور کسی باهاش تعامل میکنه؟حاج لطیف ولی نیای خودمون صد برابر ایشان در موسسه خیریه اش خدمت میکنه.۵دوره میشه داره کاندید میشه یا نظام قبولش ندارن رد صلاحیت میشه یا مردم قبولش ندارن رای نمیاره.
  جلو ضرر رو هر وقت بگیریم منفعته..
  بیاییم یه جوان انرژیک و موافق دولت رو انتخاب کنیم شاید بتونه تکونی به این خرابه مظلوم بده…
  آقای محمدی از موافقهاش کامنت گذاشتی اینم بی کم و کاست بزارید لطفا.سپاس

  • دوست عزیز من …عالی هرچی باشه عشق ماست
   در عرض ۵ روز رای اول نورآباد رو آوردن کار هر کسی نیست ۷۵ درصد رای مردم شهر کار مهمیه…قابل احترامه واسه اکثر مردم…

  • جناب ناشناس.
   اتفاقا ثابت شده که شما ها هم چپید هم راست.نه چپید نه راست.
   مگه دوره قبل از اصولگرایی حمایت نکردید؟
   الانم که نماینده ی اصولگرا دارید و بهتون پست میده و انتظار حمایت دولتم دارید.

  • باسلام به این دوست عزیزمان من هم مثل شما یک اصلاح طلب وطرفدار دولت ولی عالی رو دوست دارم چون هرچه درمورد ایشان شنیدم همه حسن بود به تو اطمینان می دهم که ایشان مردی معتدل /زیرک /پر انرژی/سیاستمداری تواناوسخن وری ورزیده است که می تواند حقوق پایمال شده ی این مردم محروم رو به اونا برگردونه.به امید اتحاد همه عالی را حمایت کنیم

   • ای ناشناس سیه بخت مطمئنم این کامنت رو از روی قرض نوشتی چون حرفات همه پوچه تا جایی تو ذهنم هست سه بار در انتخابات شرکت کرده چرا تایید صلاحیت نشده همه می دانیم جناب … باعث رد صلاحیت شده ولی بی وجدانی هست که می گی مردم قبولش ندارند چون همین مردم به ایشان ۷۵درصد رای دادن پس لطفا خاموش باش

    • این دلسوز اسم بنده رو جعل کرده
     آقای محمدی من همیشه با اسم دلسوز کامنت میذارم ایشان رو با بنده اشتباه نگیرید هم از آی پی میشه فهمید هم اینکه لحن صحبت های من هیچگاه اینچنین نبوده

  • آقای عزیز عالی این حرف ها برای من آشناست و میدانم چه کسی این حرف ها را می زند، شما خودتان دور قبل خودتان را برای عالی کشتید ایشان را بیشتر از هر کس دیگر حمایت کردید نشون به اون نشون چون بعداً فهمیدی عالی مثل بقیه نیست که به هر کسی باج بدهد و موم تو مشت تو باشه حالا داری ایشان را تخریب می کنی . نگذار ماهیتت را مستند آنگونه رسانه ای کنم که رو نداشته باشی تو نورآباد بمانی. این اتمام حجت آخر من با تو بود. علی (ع) می فرماید مردم سه دسته اند عالم ربانی، متعلم بر راه نجات و پشه بی وزن که در جهت باد حرکت می کند. من به سومیش نه علاقه دارم نه اعتماد. اگر عالی با گروه سوم باشد من او را رها می کنم و خوشحالم شخصیتی مثل شما ایشان را تخریب می کند و به همین خاطر هم او را تا پای جان حمایت می کنم.

   • روستای پای چک

    سلام جناب با حرف زدنت معلومه از فامیلای نزدیکشی چرا خودتو میکشی اینجا جای نقد و بررسی هستی وسلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم. مردم اینقدر اگاه هستن بدونن کیا تا الان چند بار رد صلاحیت شدن.

 28. انتخاب سالم

  تورو خدا ایندفه به فکر اینده بچه هایمان باشیم این اقا در تمام مدیریتهایش امتحان پس داده خودمان فنا شدیم به فکر بچه هایمان باشیم

 29. دانشجویان و جوانان دلفان

  افرین بر غیرتت ای مرد روزهای سخت ای امید فقرا و ای سرباز و یاور رهبر انقلاب بی شک کلام شیوا و رسایت را همگان به دیده ی منت قبول خواهند کردهیچ مانعی نمیتواند محبوبیت شما عزیز را که دارای جایگاه قلبی بین جوانان این شهرستان مظلوم هستید را پر کند تو تنها امید این مردم مظلومی ای مظلومترین
  پس بی صبرانه منتظر حضور سبزت خواهیم بود به امید هفتم اسفند ۹۴ یا علی مدد

  • بهتر بود از زبان خودت تنها می نوشتی مثلا جوان دانشجوی دلفانی نه دانشجویان و جوانان دلفانی

 30. با سلام
  عالی رستمیان از فرزندان عزیز دلفان میباشد.
  هیچ کاری به گرایش سیاسی ایشان نداریم و از منظر فرزندی دلفان عزیز ایشان را انتخاب میکنیم و به مجلس میفرستیم.

  ایشان جسارت و شهامت دفاع از دلفان مظلوم و محروم را نیز بخوبی دارا میباشد.
  بر این باور خود باشیم که … عالی واقعا عالی است.

 31. مرد سال اشتغال ایران،فرماندار جوان ونمونه ایران،مدیر کل کمیته امدا د نمونه ایران،دبیر شورای تامین استان کردستان،مدیر نمونه صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران ،و…وبسیجی نمونه لرستان،مرد بحران آقای رستمیان مایه افتخار مردم لرستان و نورآباد همه ۷اسفند ۹۴ را به نظاره خواهیم نشست

 32. شهروند الشتری

  ما الشتریها از انتخاب دور قبل خود سرخورده و پشیمانیم و احساس میکنیم با انتخاب خود به مرد توانا و نخبه ای مثل عالی رستمی جفا کرده ایم پس این بار دست در دست دیگر برادران نورابادی خود و با انتخاب ایشان نخواهیم گذاشت از این بیشتر نسبت به سایر شهرهای استان عقب بیفتیم بگذارید جناب رستمیان را هم به همه بشناسانم ایشان اصولگرایی هستند که تفکر اصلاح طلبی دارند و هم چپ و هم راست با ایشان تعامل خوبی خواهند داشت پس همگی در روز هفت اسفندماه هویت دوباره شهرمان را پیدا خواهیم کرد و سرنوشت خود را برای چهار سال متفاوت با فرستادن عالی رستمی و به کوری چشم تخریبچیان به بهارستان رقم. خواهیم زد
  انشاالله

 33. به خدا شاید اگه ایشون تو مرکز استان هم کاندیدا بشن امید رفتن به مجلس رو داشته باشه چون اونجا هم یک چهره ی مردمیه ما به این مرد بزرگ ایمان داریم و برایش ارزوی پیروزی داریم

 34. عجب صبری خدا دارد //که پرده بر نمی دارد

  خدا گر پرده بردارد ز روی کار آدمها//چه عابدها شود فاسق….چه فاسق ها شود عابد…

  • دم شما گرم شعر شما پیامی بود به همه ی کسانی که حدود خود را نمی دانند و پا را فراتر میکشند عالی قول داده که اگر به راه کج خود ادامه دهند همگی آنها را به مردم معرفی کند.

 35. ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم … جامه ی کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم.
  سلام . اینجانب اهل یکی از شهرستانهای کرمانشاه می باشم و با سوابق مدیریتی جناب آقای رستمیان تا حدودی آشنا هستم. لازم است بگویم که شب نامه نویسی کار دروغزنان بی اخلاقی است که به علت ناکامی در افکار عمومی دست به این کار ناجوانمردانه می زنند. ثانیا آنچنانکه از فحوای این مصاحبه متوجه تخریب ناشیانه ی شبنامه نویسان شدم مطالبی مطرح کرده اند چون اساسا کذب بوده و استناد لازم نداشته اند مجبور بوده بصورت شبنامه منتشرکنند. وگرنه در خصوص ماجرای پولهای توزیع شده ی جناب رحیمی، قوه ی قضائیه بیشتر از هر کسی به مستندات مربوطه دسترسی دارد و برای برخورد هم تعارفی ندارد، و همچنین سایر ادعاهای این مدعیان کذاب بسیار کودکانه است. اینان هیچگونه نسبتی با شرع و اخلاق و انسانیت ندارند.
  آسیب زدن به آبروی مومن از ریختن خونی بدتر است. بی شک افرادی که دست به چنین اقدامی زده اند کارنامه ی سیاسی خود را در میان مردم اخلاق مدار آن خطه سیاه کرده اند. ضمنا جناب رستمیان بی هیچ اغراق و تعارفی ، یکی از سرمایه های ارزشمند انسانی در آن خطه ی فرهنگی می باشدو مطمئنا لطمه زنندگان به سرمایه های انسانی ، نه در پیشگاه خدا و نه در پیشگاه مردم و نه در پیشگاه نظام جایی ندارند.
  به قول حافظ : چه خوش است که محک تجربه آید به میان … تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.

 36. چون بسی ابلیس آدم روی هست پس به هر دستی نشاید داد دست.به نظرم شبنامه نویسی اوج حقارت است،نویسنده ی چنین نوشتاری چون حرف راست ومستندی درچنته ندارد مجبور است دروغش را برای فاش نشدن هویتش در قالب شبنامه بنویسد.چنین افرادی به تعبیر امام حسین (ع) نه دین دارند ونه آزاد مردند.بلکه بزدلان دروغگو وتهمت زنی هستند که چون خود باطنی سیاه دارند ودرپیشگاه خالق ومخلوق هردو مطرودند پس به هرکارغیر انسانی دست می زنند که شکست خود راجبران کنند غافلند از اینکه پرورگار عالم خیرالماکرین است.ضمنا کسی چون جناب رستمیان که در مناصب مختلف مهمی حضور داشته اند دلیل بر پاک بودن پرونده ی مالی ومدیریت ایشان است.وهراس کسانیکه شبنامه را نوشته اند این است که از کارنامه ی وی در نزد مردم ونظام وحشت دارند.

 37. به هرچی مقدسات توی عالمه من خودم هزاران بار در دوره های قبلی دیده ام که برادر همین اقای رستمی سنگ اقای رحیمی رو به سینه زده اند وحتی خودشان میگفتن که مشکل رد صلاحیت شورای نگهبان رو همن اقا به واسطه نفوذشون تو اون زمان برای رستمی درست کردن ودرست در اخرین لحظات وارد رقابت شدن …اگه جوابی دارین بدین اقای رستمی البته اقای محمدی رسالت خبر نگاریشون روبه جا بیارن وسانسور نفرمایند…

  • دوست گرامی رسالت خبرنگاری واقعا همینه که شما می فرمایید؟
   یعنی واقعأ هرکسی هر چی در مورد جنابعالی فکر کرد و اون رو نوشت ، من باید بدون اینکه از صحت آن با اطلاع باشم تایید کنم.
   شما علم پیغمبری دارید و میدانید ایشان اقوام و فامیل هاش رو بسیج کرده واسه …؟

   • نسیم دلفان نیاز به علم پیغمبری نیست باور کنید هر نظری که موافق گذاشته می شود با هماهنگی ایشان می باشد البته هیچ فامیلی از جناب رستمیان دفا نمی کند چونه همه اورا خوب می شناسند…

  • ببینید برادر دلفان نشین هر کسی ممکنه هر نوع حرفی به زبان بیاره که جنبه تبلیغاتی داشته باشه مهم خود رستمیانه که اگه مصاحبشو خونده باشی همگی آنها رو تکذیب کرده و گفته که اگه کسی مدرکی سندی داره تو همین سایت رو کنه حالا هم اگه شما مدرک سندی داری رو کن ما هم بدونیم ولی از سر احساسات و کینه لطفا کامنت نزار و توصیه میکنم شما هم تا دیر نشده به خیل عظیم حامیان عالی بپیوندید و اینقدر به فکر حاشیه ها نباشید

  • اگه به متن مصاحبه آقای رستمیان توجه کرده باشید این حرفو نمیزدین آقای رحیمی زمانی مورد تایید نظام بودند وطی حکمی هم آقای لاریجانی و نمایندگان محترم مجلس که مورد تایید نظام ورهبریند ایشان را به سمت رییس دیوان محاسبات کشور منصوب کردند.در ضمن خیلی از افراد قبلا در پستهای کلان مملکت بوده اند ونظام ومردم هم به آنان احترام گذاشته اند ولی اکنون از دید نظام ومردم مردودند مثل رحیمی و ک… و م… ،

 38. دوستان بیخودی بر هم نتازید…
  مشک آن است که خود ببوید … نه انکه عطا بگوید.
  چه خدمتی به این شهر کرده ای فردا هم اگر تایید نشدی به ریش مردم می خندی

  • دوست عزیز ،خدمات آقای رستمیان به مردم استان بخصوص نورآباد زبانزد خاص وعامه ،دور قبل هم بخاط نامردیهای بعضی از سیاسیون شهر به ناحق مورد تخریب قرار گرفت اما با بررسیهای خوب شوری نگهبان تایید شد ،ایشان سرباز نظام ورهبریست وثابت کرده ،سوابق مدیریتی ،سیاسی جبهه وجنگ وعملکرد ایشان مویید آن است در ضمن اگر بقول حضرتعالی رد هم شد چرا باید به ریش مردم بخندد .

  • ببخشید خدمات ایشان بر هیچکس پوشیده نیست نه تنها برای نوراباد بلکه بیشتر شهرهای استان پس معلومه نه تنها دوست عالی نیستی بلکه اطلاعات چندانی هم از ایشان نداری پس بهتره با شناخت بیشتر از ایشان خودت رو دوست معرفی کنی بعدش برادر من عالی تنها کسی بود که دور قبل بعد از اینکه رای نیاورد با درخواست خودش برنامه ی خداحافظی با حامیانش تدارک داد و از تک تک انها تشکر کرد پس احتمالا دوست عالی در آن جلسه غیبت داشتی

 39. دوستان بنده طرفدار محمدی بودم اما زمانی که محمدی نماینده نبود بهتر بودیم به محض نماینده شدن محمدی به ما ظلم شد.
  دور قبل قصد داشتیم به عالی رای بدهیم که نشد. چون عده ای از مردم دلفان به کاندید شهر همسایه رای دادند و چهار سال عقب ماندیم همان آقایان امروز در راس ادارات هستند وبازهم قصد دارند در دلفان تفرقه بیاندازند پنهانی برای کاندید موردنظرشان تلاش می کنند اما به نماینده فعلی هم قول دادند و سرانجام مشخص نیست طرفدار کی هستند؟
  عزیزان بیایید این افراد را رسوا کنیم .
  اگر وضعیت عالی یا دیگر کاندیداهای دلفانی خوب بود منتظ نمانید و یک پارچه به آنکه بااقبال عمومی همراه است رای بدهیم ودیگر نگذاریم بلای مجلس نهم بر سرمان بیاید.
  در ضمن باید جناب رستمی ای دزدان بیت المال را معرفی کند و کاش نسیم سوال می کرد ؟که چرا معرفی نمی کند .

  • اقای بسیجی نمیشه شما از نسیم دلفان خواهش کنید نظر مخالف را درج کنند عزیز برادر ایشان بخدا اگر ۵۰درصد شخصیت جناب رستمی را بشناسید از او دفا نخواهید کرد

 40. واقعا دیگه امنیت نمونده تو سایت شما فردا به آقا رستمی بگید چقد به فکرش هستی تا جایزه بگیری بنده خدا اطلا بکلی ثبت نمی کردی واقعا بای د چنین……

  • دوست من بنده حاضر بودم تمام گفته های ایشان منتشر گردد ، اگر سانسوری انجام گرفته توسط خود جناب رستمی صورت گرفته است و اتفاقأ باعث ناراحتی بنده هم شد اما حرف ایشان این بود که سوء استفاده کنندگان زمینه برایشان فراهم نشود.

  • دوست عزیز انجام مصاحبه و پاسخ شفاف و روشن به این خوبی کجا سراغ داری شما دنبال این میگردید که از هر چیزی یه ایرادی بگیرید نه داداش من ایراد جایی دیگه است شما فقط به تخریبگری نمره ی خوب میدی ضمنا سایت نسیم هم درست مثل رستمیان نزد همه ی مردم محبوبیت خاصی داره

  • میتونم حدس بزنم کجات سوخته خخخخخخخخخخخخخخ

 41. سارا از الشتر

  با سلام به همهی دوستان برادران و خواهران خوبم و تشکر از سایت نسیم
  ببینید ما الشتریها دور قبل … و افراد برجسته ای نظیر آقای رستمیان و طاهری نیا که بی شک توانایی آنها بر هیچ کس پوشیده نیست را با این کار از صحنه کنار زدیم عزیزان این دور هم …اگر اینچنین پیش برود با چند کاندیدا شدن شهرستان نورآباد و تکتازی … در شهر ما بی شک نماینده دور بعدی نیز ایشان خواهند بود.
  با شناخت و پرس وجوهایی که از نوراباد بعمل آمده تنها کسی که می تواند در این دور از وی سبقت بگیرد در بین دو شهرستان جناب رستمیان است پس کدورتها و کینه توزیها را کنار بگذاریم و با حمایت همه جانبه ی خود در این امر او را یاری کنیم وگرنه به شما قول میدهم در غیر اینصورت همگی در روز هشت اسفند یعنی یک روز بعد از انتخابات کامنت گذاشته و ابراز پشیمانی خواهیم کرد و همدیگر را مقصر خواهیم خواند پس بجای تخریب این فرد کارامد بیایید همگی و با تمام وجود از ایشان حمایت کنیم چون وی کارنامه ی درخشانی دارد.

 42. دوست عزیز انجام مصاحبه و پاسخ شفاف و روشن به این خوبی کجا سراغ داری شما دنبال این میگردید که از هر چیزی یه ایرادی بگیرید نه داداش من ایراد جایی دیگه است شما فقط به تخریبگری نمره ی خوب میدی ضمنا سایت نسیم هم درست مثل رستمیان نزد همه ی مردم محبوبیت خاصی داره

 43. امیری از الشتر

  این دوره همه ما با این برادر انقلابی خواهیم بود و امید اول ماست
  انشاالله

 44. عزیز دل برادر مرا چکار به سانسور حرف رستمی ،اتفاقا نه تنها حرف ایشان را سانسور نکرده ای بلکه کامل نموده اید .جان برادر همچنانکه با هماهنگی کامنت های از پیش تهیه شده وطبقه بندی شده را درج می کنید نظرات مخالف و حقیقت را درج کنید از خدا بترسید به مردم واقعیت ها را منعکس

  • بهترنیست اسمتو از دوست عالی به دشمن عالی تغییر بدید با این عزمی که برا تخریب رسمتمیان جزم کردید مشخصه هدفت از این کارا فقط ایجاد تفرقه و خرابکاری علیه این نماینده محبوب است.ایشالا روز هفتم اسفند۹۴ عالی پیروز این صحنه رقابت میشود تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

 45. ای داد ای بیداد تورو خدا این دفعه بیایید قدرشو بدونیم بخدا بازم چهار سال افسوس می خوریم مگه نوراباد عزیز چرا نباید یک نمایند با سواد در مجلس داشته باشد بابا به فکر خودتان نیستید به فکر بچهایتان باشید

  • باز هم این دلسوز من نیستم

   • برای کی توضیح می دی این دلسوز من نیستم یعنی اگه تو باشی شغلتو از دست می دی

    • نه دوست عزیز به شعورم توهین میشه
     من مدتهاست مخاطب این سایت هستم و نظرات گاها انتقادی هم دارم
     مدیر محترم سایت و بیشتر مخاطبان تا حدودی با افکار و عقاید و طرز بیان من آشنا هستند
     نمیخوام فکر کنند که سطح حرفام پایین اومده
     در ضمن به خدایی که بهش اعتقاد داری هیچ شغلی بجز درس خوندن ندارم
     و مطمئنم هیچ کس جلوی درس خوندنم رو نمیتونه بگیره
     روزی که من و امثال من بخواهیم به زبان کوچه بازاری حرف بزنیم بدترین روز عمرم خواهد بود
     امیدوارم قانع شده باشید که چرا برام مهم با کس دیگری اشتباه گرفته نشوم موفق باشید

 46. افرین براحمد رضایی شکار لحظه ها وعکاس چیره دست چه زیبا از لبخند دلنشین وارامبخش جناب رستمیان عکس گرفتید واقعا عکسه قشنگیه امیدوارم در زمان تبلیغات از این عکس استفاده کنند

 47. اینجوری باید مردم به سایت شما اعتماد کنند بنده عرض کردم گفته ها وسوال هایم را از جناب رستمی مطرح کنید انچان علمی سانسور کرده اید خودت هم باورت شده من دلم بحال رستمی سوخته برادر من دلم به حال شهرم مسوزد که توسط امثال رستمی بیشتر از این اسیب نبیند

  • نوراباد بیدار

   تو دوست عالی هستی خندیدیم . توداری این اقارو تخریب می کنی با دشمنانت چطوری به نظرم یک دروغگو بیش نیستی

   • نورابادی بیدار سعی کن با همه چیز کنار بیایی فرار نکن زمین به شکل احمقانه ای گرد است.
    شما وقتی می توانی مرا دروغکو بدانید که مرا بسناسید. و میانه مرا با جناب رستمیان بدانید منم مثل شما روزی هرچه دوستانش می گفتند همه را کذب و تهمت میدانستم چونکه بر اثر نادانی به دام تعصب افتاده بودم چشمم کور و گوشم کر بود عالی جناب را مظلوم و چهره اش را بسیا موجه می دانستم نورابادی بیدار روزی متوجه خواهید شد که مثل من پشیمان خواهید شد.
    دوست من//انسان نباید هیچوقت از اینکه در اشتباه بوده است، خجل و شرمسار باشد، هر چه باشد،امروز عاقل تر از گذشته شده است. عزیز برادر سایت نسیم دلفان محترم کامنت های مرا بر اساس سلیقه و بر وفق مراد خود سانسور می کند وگرنه چنین قضاوت نمی کرید من تصمیم گرفتم واقعیت ها را با سند ارائه کنم ولی سایت نامهربان است باور کنید هیچکدام از گفته هایم تهمت یا افترا نیست این اقا چیزهایی را منکر می شود که آدم از انسان بودن و روزی با او بودن احساس شرمندگی می کند سایت عزیز می توانی سانسو کنی اما از همین جا جناب رستمیانتان دوست چند روزه شما و رفیق شب ومیخانه سالیان دور دراز خودمان را به مناضره دعوت می کنم تا برای شما بی خبران دلسوز نوراباد وبیدار دلفانی بدانید چه کسی توانسته آدم چوبین درون خودراکشف کند وبه انسان شدن رهنمون کندعزیز برادر من دروغگو نسیتم دروغگو استعاره ی برای سیاستمداران دروغگوست

    • دوست بزرگوارم شما کی مستنداتی ارائه دادید و بنده سانسور کردم چرا اینگونه القاء میکنید!
     مگر می شود کسی با نام مستعار بگوید جنابعالی به طور مثال فلان بانک را تخلیه کردی و بردی و بنده بدون هیچ (به قول شما سانسوری) آن را منتشر کنم؟
     دوست خوبم با نامی غیر واقعی آمده ای و انتظار داری هر چه دل تنگت می خواهد بنویسی و من تایید کنم! این نمی شود نه شرعأ و نه قانونأ و اخلاقأ
     پس اگر راست میگویی و مدارکی داری و حاضر به مناظره هم هستی بدون هیچ پنهان کاری با نام واقعی ات پیام بگذار و وقتی را تعیین کن تا مدارک را به ما ارائه نمایی قول شرف میدهم بدون کم و کاست منتشر کنم.

     • وای بر این سایت مطمئمنم ببندده سایت محبوبتان فقط شماها وجناب رستمیان است این سایت مبارکتان باشد شاید اولین بار بود به این سایت سر زدم ذکر خیرتان را قبلا شنیده بودم موفق باشید

      • ببخشید، مگه بنده چیز بدی گفتم ، شما اعلام مناظره میکنید ولی خودتان را معرفی نمیکنید! ادعا میکنید مدارکی دارید و ما سانسور میکنیم ولی باز هم قصد معرفی خودتان را ندارید! جواب منطقی بنده را هم اینگونه پاسخ میدهید! والله موندم چی بگم؟؟؟

   • بخند عزیزم خنده که هماهنگی نمی خواد

 48. بنده متن مصاحبه ایشان را مطالعه نمودم این اقا باداشتن دو یا سه بست معمولی خودش را رجال سیاسی معرفی کرده دوستان کسی که با این ادعا خودش را رجال سیاسی می نامد یا مردم منطقه را دست کم گرفته یا اینکه مصادیق رجال سیاسی را نم داند که به نظرم شق دوم درست تر می باشد ایشان در حد یک مدیر منطقه ای بیشتر نبوده وبیبی وبینالله بارها خودم شاهد بودم که در گردستان وقتی در شورای تامین بود اطلاعات جلسه استاندار قبلی را به رحیمی می داد وایشان هم به پاس این …..مسولیت داد حالا که بلا بر سر رحیمی اومده حمایت ایشان را انکار می کند…
  در مراسمات نوراباد اطلاعیه می دهد که من مشاور تشخیص مصلحت هستم اگر ایشان درست می گوییند کپی انتصاب خود را در اختیا ربگذارد ایشان در چهار سال گذشته بیشتر در منطقه نوراباد بوده تا در سر کار مردم دلفان بسیار اگاه هستند ومی دانند که شما برازنده نمایندگی شان نیستید

  • اقا یا خانم به اصطلاح کارمند به نظر تو رجال سیاسی کیه که ما به ایشان رای دهیم امسال جنابعالیه که همیشه رجال می فرستیدمجلس تو رو خدا بساطتو جمع کن برو تورو خدا دست بردار با این افکاره ……….
   حالا امسال شما این اقا رو به زور بکنید برادر خوانده رحیمی ول کن بابا این اقا اگر امین دولت نبو مدیر صندوق خیرین پایتخت نمی شدند که ملیاردی پول زیر دستشه بابا ول کنید بس کنید تورو خدا از خدا بترس از حساب و کتاب روز قیامت بترس

  • دوست عزیز که شک ندارم منافع شخصی خود را در خطر می بینی میشه تعریف رجل سیاسی رو برای مخاطبین نسیم روشن کنی، مدیر کلی کمیته امداد و کار و امور اجتماعی و فرمانداری کافی نیست، شما اگر ده درصد از ایشان شناخت داشتید یقیناً از ایشان حمایت می کردید،

   • مردم شریف دلفان لطفا با دقت برید تحقیق کنیدو شخص مورد نظر را برای انتخابات اتی انتخاب کنید . بد بختی ما از شعار علکیه.به نظر من اگر ۵ در صد تحقیق کنید برای این شخص کافی باشد . شخصی که یک شب قبل انتخابات که فرصت باز گشت افکار هم نبود یه نماینده رو تخریب کرد. من طرفدار اون نماینده هم نبودم ها و لی خدا شاهده من متن این شخصو مبنی بر تخریب کامل خوندم که شاید در هیچ جای دنیا این اتفاق نیفته. نشستن بر کرسی با تخریب ……… خودت عذاب وجدان نداشتی خدا وکیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ضمنا من این شخصو( رستمی) اصلا نمیشناسم ها و گفته هام دال بر بی احترامی به کسی نیست.

 49. بنده سیاست های اموی برخی از خوانین این شهر را می شناسم مطمعناً از هیچ حیله ای برای ضربه زدن به عالی مضلیقه نخواهند کرد مطمئنم شب نامه می نویسند با وعده پول و پست به برخی نزدیکان دور قبل عالی عزیز نزدیک می شوند تا در جبهه ایشان تزلزل لیجاد کنند و خیلی شیطنت های دیگر من خواهشی که از سایت نسیم دلفان دارم این است که اگر مستنداتی در این خصوص به شما دادیم برای رو کردن دست این خائنینی که قصد ضربه زدن به عالی و مصالح دلفان و سلسله را دارندبرای مردم باز کنند.

 50. به ذهن ناقص من این می رسد که ضربه زدن به عالی ضربه زدن به کل شهرستان است بیایید از ظرفیت های بالای مدیریتی ایشان استفاده کنیم به جای تخریب

 51. آقای رستمیان شما اصلاً لازم نبود به این چرت و پرت هایی که این شب نامه ها در مورد شما می نویسند پاسخ دهید باور بفرمائید شما تو دل مردم جا گرفتید این ها دارند زحمت بیهوده می کشند.

 52. این نظر اقای عسکر اولادی ان مجاهد مبارز و شکنجه دیده ی رژیم ستم شاهیست که عالی را رجال سیاسی دانسته است وگرنه نظر عالی درمورد خودش این است که در سخنرانی هایش عنوان نمودند: من خاک پای مردم و خدمتگزار انها خواهم بود متاسفانه شما انقدر از عالی کینه دارید که حتی به نقل قول کلمه ی رجال سیاسی از طریق اقای عسکراولادی توجه نکردید اخه کینه و دشمنی هم حدی دارد…

 53. رضاییان مطلق

  به این برادر مخالف که خودشو بعنوان دوست عالی معرفی کرده بگید برادر جان ، بین این همه موافق خود را خجل نکنید با زدن ساز مخالف و نظرهای غیر منطقی نگذارید ، بهتره شما هم خیلی خودتو اذیت نکنی و بیایی بسمت ازادی و رهایی از بند اسارت غیر بومی ها در شهرستان تا بلکه با فرستادن عالی رستمی نجاتی حاصل شود البته اگه شما از ان دسته غیر بومی مقیم نباشی

  • جناب رضاییان عزیز منطقی باشید این اقا که جزءرجال سیاسی است چه دسته گلی به سر نوراباد زده اگر جنابعالی ودیگر دوستان این آقا که چند نفر مشخص هستید میشه بفر مایبد چند نمونه از کارهای ایشان رامشخصا برای نوراباد لطفا وارد مسائل حاشیه ای نشوید و هم اکنون چه سمتی دارند مشاور اسبق دکتر رضایی؟؟؟؟

  • درجواب رضایی

   همه همدیگر را خوب می شناسیم کاش به صورت ناشناس در مورد خانواده و محبوبیت خود یک نظر سنجی بکنیم تا همه عیبهایمان برایمان مشخص شود صرفاًجهت اطلاع رضایی مطلق

 54. با سلام ما جمعی از خانواده هایی هستیم (البته اقوام خودمان را عرض میکنم) که در دور قبل از طرفداران چراغیان بودیم که این دوره همگی برای حمایت از رستمیان به جمع بندی و اتفاق نظر رسیدیم و تا جایی هم که از دیگر حامیان اقای چراغی اطلاع دارم بیشترشان این دوره از رستمیان حمایت خواهند کرد چون در بین افرادی که تاکنون برای این دور تلاش میکنند ایشان از بقیه لایقتر و کارآزموده تر هستند

  • نورابادی اصیل

   ما جمعی از دوستان و همراه هم همراه با خانواده هایمان که دور قبل بدلیل نبود کاندیدای مورد نظر به جناب رستمیان رای دادیم حال از خدای بزرگ بخاطر اشتباهمان که به علت نداشتن آگاهی دچا رخطا شدیم طلب بخشش می کنیم وشما را دعوت می نماییم با صبر و ارامش بدور از هیجان از فامیل ودوستان قدیمی ومحل های خدمت جناب رستمیان تحقیق وتفحص نمایید تا انشاءالله نورابادی اباد داشته باشیم

  • بیدلیل سخن نگو

   میگه زنو شوهر دعوا کنن …….. باور کنن چراغی و و غلامی ومحمدی ( شهردار سابق) با هم یکی شدن و به امید خدا قطعا طایفه همیشه سر افراز شاهیوندمیبره…

 55. دلفان محروم

  همیشه به یاد دارم از همان دوران کودکی وقتی که دعوا میکردیم با همبازیانمان و اونا دست جمعی حمله ور میشدن میگفتیم نامردا چند نفر به یک نفر بعد یکی یکی میشدن با اینکه بچه بودن ولی حالا چه شده است که همگی کسانی که میخواهند پا به عرصه انتخابات بگذارند به رستمیان حمله ور شده اند از حالا که هنوز یکسال به انتخابات مانده است و با بد اخلاقیهای گوناگون در صدد تخریب این چهره ی مردمی در تلاشند چرا که از محبوبیت ایشان در بین مردم کاملا اگاهی دارند و فقط ایشان را رقیب اصلی خود میدانند بیشک این تخریبها نه تنها مردم و جوانان را دل سرد نکرده بلکه انگیزه انها را دو چندان کرده است و شور مزاعفی بین مردم به وجود اروده به گونه ای که پیر و جوان همگی منتظر روز موعود هستند تا با انتخاب خود تو دهنی محکمی به مخالفان از خدا بی خبر بدهند
  به امید روزهای زیبای پیش رو

 56. برادر رستمی تا دیروز میگفتی داماد رحیمی هستم حالا که … جا زدی

  • دوستانی که با چندین نام مختلف کامنت میگذارند (مانند این همشهری عزیز) فقط یک کامنت از آنان بیشتر منتشر نخواهد شد

  • باتشکر ازمدیر سایت محبوب ومردمی نسیم دلفان بخاطر انعکاس به موقع این مطلب وسایر مطالب دیگر که انصافا ثابت کردید که در تمام عرصه ها رسالت خطیر خود را بخوبی انجام می دهید.وگاها دیده ایم برخی از مطالب شما به مذاق برخی از آقایان خوش نیامده وبد اخلاقیهایی را انجام داده اند وشما کماکان به وظیفه حرفه ای خودتان ادامه داده اید به این خاطر به نوبه خودم ازشما وسایر همکارانتان قدر دانی میکنم

 57. باسلام و خسته نباشی خدمت مدیر و زحمت کشان سایت بومی و دلفانی نسیم به خاطر انتشار این مصاحبه و دست مریزاد خدمت آقای رستمیان که با این سخنان مشت محکمی کوبیدند بر دهان همه یاوه گویان که با این طرز فکرها و نوشتن این شب نامه فقط ماهیت منافق گونه و ریاکارانه خود را نشان میدهند بنده با شناختی که از آقای رستمیان و خانواده محترمشان دارم این تهمتها و افتراها را حتی در عالم خیال و خواب هم نمیشود به ایشان نسبت داد واقعا شماهایی که این چنین به یک شیعه و مسلمان تهمت میزنید فردای قیامت در محضر خدا جواب این مسلمان را که بهش تهمت زدید چی میدید؟؟ ما مردم دلفان باید این دوره متحد و هم صدا باشیم که نماینده از شهرستان خودمون در مجلس داشته باشیم و ان نماینده به نظر این حقیر پاکتر و بی ریاتر و ساده تر از آقای رستمیان نیست

 58. اقای محمدی شما هم حسابی از اب گل آلود ماهی بگیر … شما هم هر کی بهتون پول بده یکی به نعل میزنید و یکی به تخته

  • قضاوت درباره این تهمت که بنده پول گرفته ام و این مطلب را کار کرده ام را به خداوند سبحان واگذار میکنم

   • شک ندارم که سایت نسیم دلفان از بیطرف ترین و محبوبترین سایتهاست وبدون در نظر گرفتن حب وبغض قلم میزند و بخاطر خدا و مردم مینویسد وصد البته طبیعیست که افراد یاوه گویی مثل(دلفان نشین)مدیر محترم این سایت را تخریب نمایینددر واقع امثال اینها راآقای محمدی با گفتن حقایق … کما اینکه در موارد دیگر دیدیم چه ناسزاها به سایت نسیم دلفان گفتند اینها از دید مردم محکوم و منفورند درود بر آقای محمدی بخاطر سعه صدرشان

 59. برادر جان دور قبل که ماشالله تا دلتون بخواد از همه جناحی و از همه نو چهره ای کاندیدا داشتیم!! نبود کاندیدا؟؟؟؟ لااقل یه بحث دیگریو مطرح میکردی جهت تخریب معلومه که شما هم با تخریبچیان از خدا بیخبر همفکری زشته بخدا دست از تهمت بردارید نترسید جایگاهتون به خطر نمیفته اگر صادق باشید و از روی ترس از دادن پست تخریب را کنار بگذارید این دور با ارای بالایی که تا بحال بی سابقه بوده رستمیان نمایندهممردمه خودتونو خسته نکنید مردم خیلی وقت پیش انتخابشونوککردن

  • جناب محمدیان بزرگ،متاسفانه در جامعه امروز ما جایگاه صداقت و دروغ عوض شده ،آدم های دروغگو وکذاب را باهوش و زرنگ توصیف می کنیم و کسانی که صداقت دارند را ساده لوح و زود باور ،جناب وکیل الدوله ذکر حقیقت تلخ است اما تخریب نیست چرا هرچه بر مذاقتان خوش نمی آید را وارونه جلوه می دهی و تخریب می نامی کدام کشک کدام پشم
   که ترس از دست دادن انرا داشته باشن د راستگویان ترس بزگترین کناه است و منشا کناه دروغ و دروغگویی و محمدیان عزیز عمر انقدر کوتاه است که نمی ارزد آدم حقیر و کوچک بماند

   • ای بی خبر بکوش تاصاحب خبر شوی
    تا رهرو نباشی کی رهبر شوی
    ای مردم دلفان بدانید که آقای علی رستمیان با شجاعت وصداقت کامل وصبر وپشتکار مثال زدنی ودرک عمیق از مسائل سیاسی شهرمان پای به این عرصه گذاشته وبا این تخریب ها و دروغ پراکنی ها و تهدید ها که کاملاً مشخص است از جانب چه کسانی است پای پس نخواهد کشید. بخدای احد وواحد همه این ها دروغ است. اما آقای رستمیان ومردم شریف دلفان بدانند که برای تغییر اوضاع سیاسی این شهرستان وپایان دادن به حکومت حاکمان مغرور وطرفداران مغرور تر که همه مناصب ومشاغل را ارث پدرشان میدانند. نیازمند همتی چند برابری و تلاشی بی وقفه هستند به امید پیروزی توده مردم دلفان برانحصار طلبان کمتر از یک سال فرصت باقیست پس ما حامیان دلفان از همین الان با شجاعت باید از عالی دفاع کنیم و هر کدام از ما برای قانع کردن یک نفر تلاش کنیم، و ایمانمان دچار تزلزل نشود که سیاست بازان همواره در کمینند.

  • آقایانیکه به فکر پست هستی و دوستان عاشق نورابادمحروم بدانیم و بدانید کار نماینده تقسم پست نیست پست ها توسط نمایندگان دولت داده می شوند مدیران اجرایی حال حاضر را دقت کنید در استان و شهرستان همه منتخب دولت هستند نه نماینده با کمی اندیشه می بینید با اینکه اکثر نمایندگان مجلس صولگرا هستند اما تمام مدیران از طیف دولت تدبیر وامید می باشند پس اگر نماینده همراه دولت نباشد عملا هیچ کاری نمی تواند انجام دهد اگر نه چپ نه راست وهم چپ هم راست باشد که بکلی خود بخود از دور خار ج می شود پس انشاءالله بدور از غرض وکینه به فکر کسی باشیم بتواند کاری برای شهر محروممان انجام دهدزمان ریاست استاد بزرگ کرمی جناب حاج آقا محمدی نماینده بودند و نتوانستنمد نیروی خورا بگمارند چون گرایش دولت ونمایند یکی نبودپس اگر بفکر اینده نوراباد هستیم و حتی کسانیکه دغدغه ریاست دارند بدانند برای رسیدن به هدف درست ومنطقی انتخاب و مردم را اگاه نماییم گرچه مردم شریف وبرزگ شهرمان همه از پیشنهاددهنده حقیر دید سیاسی بالاتری دارند ومسائل بخوبی رصد می نمایندپس بخاطر خدا و مظلومیت شهرمان کسی را به میدان دعوت کنیم شرایط را داشته باشد نه کسی که حب جا م مقام دارد ولو به قیمت نابودی نوراباد و دوستان تا جایی که بنده در میان مردم هستم وخود شماها هم میدانید بیش از ۹۰درصد مردم هنوز منتظر ورود همه نامزدهای محترم هستند تاگزینه مناسب با شرایط موجود را انتخاب کنند و اگر فعالیتی هست که هست در بین فامیل ودوستان نامزدهای احتمالی است انشاء اللله همه باهم با وحدت بتوانیم انتخاب خوبی داشته باشیم

 60. تا جاییکه من میدانم اکثریت حامیان و طرفداران عالی قشر ضعیف و زحمتکش و مثل بنده روستایی هستند که درد کشیده هستند و اقای رستمی در زمان مدیریت کمیته امداد استان به خوبی با درد ضعفا اگاهی دارند و همچنین دقدقه اصلی جوانان دیار نوراباد بیکاریست که در ان ضمینه هم ایشان دارای سوابق مدیریتی در اداره کار کردستان هستند و راههای اشتغال را به خوبی بلد هستند پس چه کسی بهتر از او میتوان یافت شما اگر موردی سراغ دارید به ما هم معرفی کنید ولی در حال حاضر فقط رستمیان لایقه و بس

 61. ما که تا حالا چند بار یه نفرو واسه نمایندگی مجلس انتخاب کردیم(…) هیج جیزی هم از پیش نرفت
  تعداد بیکاران شهرمون کم نشده هیچ چند برابرم شد…
  بیاید برای یک بار هم شده کار رو به کاردان بسپاریم کسی که استان کردستان رو اباد کرداشتغال رو در کردستان چند برابر کرد بعد از اون به بندرعباس فرستاده شد و هنوزم که هنوزه مردم بندرعباس اسم اونو به نیکی میبرن چون خدمت های زیادی انجام داده براشون
  حالا میخواد شهر خودشو اباد کنه (سفارشی میخواد کار کنه چون شهر خودشه)
  بیاید برای یک بارم که شده بهش فرصت بدیم…خدارو چه دیدید شاید (عالی رستمی)بیکاران شهر مارو هم مثل مردم استان کردستان و بندرعباس به سر کار برد.

 62. عالی امیدسلسه ودلفان ودر قلب ما جای دارد.او میتواند ما را از محرومیت ها و نامهربانی ها رهایی بخشد.

 63. پارسا -ا ز الشتر

  باسلام وخسته نباشید به همه عزیزان ودست اندرکاران زحمتکش سایت نسیم دلفان . ممنون از انعکاس خوب و اطلاع رسانی به موقع تان( مصاحبه با جناب آقای رستمیان ).باورکنید منم مثل خیلی ازمردم خوب نورابادوالشتر ازاین همه تهمت وافتراءو جفایی که درحق آقای رستمیان شده متآثروناراحت شدم آخه نامردی هم تا به این حد واندازه. فقط باید اونارو به خدا واگذار کردوبس.ولی دوستان ، برادران ،خواهران خوشحال ازاین هستم که به جرات قسم می خورم همه این بداخلاقی ها که ازجانب نابخردان نسبت به ایشان صورت گرفته ناشی از این هستش که مییدونن خداییش محبوبیت جناب آقای رستمیان دربین مردم بخصوص جوانان وتحصیلکرده ها داره روزه به روز بیشتروبیشتر میشه….بنابراین ماهم مثل شما بیصبرانه منتظر ورود ایشون به صحنه انخابات هستیم . مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید/زانوارخوشش بوی کسی می آید

 64. آقای محمدی عالی کارش عالیه!…

  • دوست خوبم در پاسخ بخش دوم صحبتتان که نقطه چین گذاشتم و چندین بار با نامهای دیگر درج کردید نوشتم:
   این موضوع توسط هیچ ارگان انتظامی ، اطلاعاتی و قضایی تایید نشده و در حد شایعه است ، ضمنأ گیریم که راست باشد آیا انتشار این موضوع کمکی به شهرمان میکند؟؟؟
   لطفأ در این رابطه دیگر کامنت نگذارید / ممنونم از لطفتان

 65. به خدا پدر من حاضره تمام گوسفنداشو واسه پیروزیه عالی نذر کنه عالی از بستگان نزیدکه مرادیه و بیستر طرفداران چراغی این دور با عالی از همین الان بیعت کردن مرد و زن و پیر و جوان عاشق صداقتش شدن اوست که میتواند حقوق پایمال شده روستاییان را بستاند پس شک نکنید با اقتدار بالایی نماینده میشه

 66. عالی عالیست…

 67. با سلام بر مسول محترم تنها زبان مردم مظلوم دلفان یعنی سایت نسیم
  دوستان عزیز
  من یکی از هزاران طرفدار بیکار و تحصیلکرده ی عالی رستمی هستم بیایید کمی با هم روراست و یکرنگتر باشیم وبجای تعصب بیجا و تنش و به هم تاختن واقعیات رو بهتر ببینیم و تصمیم منطقی تری بگیریم مگر نه اینکه در این مدت و بخصوص در این دور از نمایندگی مجلس همانطور که همگان می دانند بیشترین ظلمها و محرومیتها را مردم نجیب و دل پاک نوراباد و جوانان تحصیلکرده اش تحمل کردند ظلمهایی که نظیر ان در هیچ دوره ای سابقه نداشته است چرا باید تمامی مدیران ادارات شهرستان ما یا غیر بومی باشند یا از جناحی خاص چرا باید در حق جوانان استخدام شده ی بومی در رشته ی کشاورزی ان ظلم بزرگ صورت گرفت و در حالی که میبایست همگی انها بومی شهرستان باشند از خرم اباد و الشتر و الیگودرز و سایر شهرها تشکیل داده شد هیچکس به دادمان نرسید چرا باید غیر بویها برای مردم ما تصمیم بگیرند و با مراجعه به ادارات غیر لک زبانان تازه وارد پدران ما را مورد تمسخر قرار دهند اری مردم شریف درد ما جایی دیگر است دردر ما جایست که از روی احساسات و طایفه بازی و بر خلاف میلمان اسیر تصمیم غلط برخی از دوستان خود قرار میگیریم و و با لج و لجبازی حاضر نیستیم برای رشد شهرمان اتحاد کنیم و همگی از شخصی که نسبت به بقیه سابقه ی درخشانتری دارد و ازمن پس داده است حمایت کنیم هر چند که از لحاظ شخصی حتی از او خوشمان نیاید برادران و خوهران خوبم بدون هیچ تعصبی عرض میکنم مادامی که به دنبال خراب کردن و تخریب همدیگر هستیم نتنها رشدی حاصل نخواهد شد بلکه به عقبتر نیز رانده خواهیم شد با ید بپذیریم و قبولکنیم هرچند که از رستمیان هم خوشمان نیاید ولی وضع ایشان امسال از همه بهتر و بهتره پس بیایید ما هم با حمایت همه جانبه از ایشان و تشویق محدود مخالفان قدم در راهی برداریم که سال اینده نماینده ی شهرمان نورابادی باشد و لذا در غیر اینصورت شک نداشته باشید باز هم غیر بومیها بر سر ما سایه خواهند افکند

 68. خبره مسایل نوراباد

  باسلام به همشهریان عزیز دوستان اگر دنبال ابادانی شهرتان هستید کار را به کاردان بسپاریید این دیار مردان بزرگی دارد که جایگا های اداری مهم کشوری را داشته اند وبرای نظام وکشور شناخته شده وهیچ وقت در منطقه مانور ندادندنه امثال این اقا که به هر دری می زند تا نماینده شود ایشان مطمین باشید شیفته خدمت نیست دنبال قدرت است چون رشد ایشان تا کنون کاذب بوده وبه سفارش رحیمی مردم باید دنبال فرد توانمند بروند نه اینکه شخصی چهار سال در منطقه باشد مسلم است تا زمانی که تنور انتخابات داغ نشده مردم به ایشان وعده خواهند داد وایشاندر محا سباتش اشتباه خواهد کرد در طول تاریخ انتخابات دلفان نشان داده که نامزدی که در مرحله اول ورود به انتخابات موفق به کسب ارای مردم نشود در مراحل بعدی بسیار ارای کمتری را به خود اختصاص می دهد توصیه برادرانه ای به مردم دارم که اشتباه نکنید از فردی که سابقه مدیریت کلان کشوری دارد دعوت نمایید تا حداقل از توان مدیریتی که دارد زمینه اشتغال جوانان را مهیا کند به خدا تا مادامی که گرفتار مسایل قومی هستید به خود وفرزندانتان ظلم کرده اید امیدوارم در یک فضای سالم ورقابتی مردم عزیزم بتوانند فرد مورد نظر را با مطالعه شناسایی وحمایت کنند

  • درود برشما الحق که خبره هستیدهیچگاه به دروغگویان میدان کار گزاری ندهید،با وجمد اینکه توانایی انجام آن کاررابهتر از هر کسی داشته باشند.تا چه رسد به یک مهره سوخته و بیگار

 69. اقایی که خود را خبره میدانی حتما کسی که مد نظرت است اینقدر کوچیکه که روتون نمیشه اسمشو بیاری داریم کسی پیدا بشه از عالی محبوبتر بین مردم نه به جان خودم گشتم نبود نگرد نیست عالی این سری تمام نقشه هایتان را برملا خواهد کرد دور قبل نزدیک به بیست هزار این دور به حول قوه الهی بالای چهل هزار رای داره شک نکن اقای خبره اگه واقعا خبره ای میدونی که درست میگم یا نه توصیه میکنم یه سری به میان مردم بری و تحقیقاتتو بیشتر کنی بعد خودتو خبره معرفی کنی

  • آقای بیکا ر محتر م معلوم است اربیگاری دچار وهم شده ای عزیز دل ۲۰هزار نبود و۱۶ هزار بود بعدش هم ۲هزار نفرش هم رای جنابتان نبود رای اصلا طلبان بودکه به بهترین گزینه نه چپ نه راست وهم چپ هم راست دادند ….ااااااااااااااوووووووووووووفتادددددددد…

   • شماها اگه این اصطلاح نه چپ نه راست وهم چپ و هم راست رو نداشتید انصافا چی میخواستید بگید.شماها بهتره از همین الان خودتونو برا یه شکست سنگین آماده کنید.آره داداش عالی اینه

 70. دوستدار دلفان

  اگه اون خانم تو زندان هست پس چرا مراسم نمادین و ظاهر نمایی سازش رو بر گذار کردید این به چه معنیه به نظرتون

  • اخوی جان چرا به متن مصاحبه توجه نکردید؟
   هنوز یک نفر از اعضاء خانواده راضی نشده و رضایت نداده است و اگر آنروز همین چند نفر دیگر خانوده از جمله عالی رضایت خود را رسمأ اعلام نمی کردند بنا به رأی دادگاه همان روز اعدام می شد پس این رضایت فقط او را از اعدام نجات داد ولی آزاد شدنش مستلزم این است که رضایت آخرین نفر را نیز جلب کنند
   افتاد عزیزم

 71. دلواپس جان توصیه میکنم یه بار هم که شده امار دور قبل رو مرور کن اونوقت متوجه میشی کی توهم زده من یا تو ضمنا عالی تو قلب تک تک اصلاح طلب و اصولگرا جا داره
  تا کور شود هر انکه نتواند دید
  همین اقایی که شما ازش بعنوان مهره سوخته یاد میکنید سابقه ی مدیریتش رو امثال جنابعالی نمیتونید درک کنید یا اینکه توان درکشو ندارید
  اره عزیز دل حسادت نورز به محبوبیت عالی چون هر روز داره محبوبتر میشه نزد مردم
  عالی هر روز محبوبتر از دیروز

 72. نورابادی مقیم کرج

  قوم و خیش و تخریبچی عالی برا کلمونه
  درود بر امیر کبیر دلفان
  عالی اصولگرایه اصلاح طلبیست که بینظیر است و با انگیزه که ارای دور قبل رو تو هفت روز مونده به انتخابات جمع کرد چه برسه به این دور که همه به جونش قسم میخورن … اگه اطلاع نداری برو بپرس تا روشن شی

 73. عکسهای جوانی ایشان نشان میدهد که فوتبالیست بنامی بوده است و بیشتر هم دوره هایش به این امر واقف هستند و از سرعت مثال زدنیش تعریف میکنن دمش گرم معلومه که همه چی تمومه ایشالله که تو کار سیاست هم با سرعت مراحل طرقیشو طی کنه و راهیه بهارستان شه ضمنا معلومه که این افراد به ظاهر مخالف از ایشون باج سبیلی خواستن که بهشون نداده وگرنه کینه توزی تا این حد چه معنی میتونه داشته باشه ها!!!!!!!

 74. قوم و خیش و تخریبچی عالی برا کولمونه
  این شعار این دوره است

  • اقای رستمی چرا زمانی که رحیمی در راس کاربود وشما هم راس کار!!!! تکذیب نمیکردی که فامیل رحیمی نیستی

 75. اقای رستمیان شما که از بداخلاقی سیاسی حرف میزنید چرا در دوره قبل به اقای چراغیان حمله کردید.مگر او نیز مانند شما مظلوم واقع نشده بود .مگر خود شما از اقای چراغیان بعنوان ادمی ارزشی یاد نمیکردید.

 76. این شب نامه کار خود … بود برای تبلیغات زود هنگام

  این دوره باید نماینده ای بره مجلس که موافق دولت باشه نه اصولگرای دو رنگ یا هم رنگ

 77. بیکار محتر معلوم است کمتری آگاهی نسبت به جنابتان ندارید حتما قول داده که ملا بنویش شما باشید .بزرگوار این اقا حتی خرج خودشو هم نمی ده چه رسد به باج سبیل ، بعدشم … برادرجان این که من خودم بگویم معاون اول رئیس جمهورم که نشد … دوست من در زمان نزدیک انتخابات چهره جنابتان را بیشر به مردم خواهیم شناساند اگر چه مردم نجیب دلفان خوب او را میشناسند و چه افرادی که از عالی جنابتان نیش نخورده و قطع نان نشد ه اند ….حق پشت در منتظر است وباطل در جلسه شرکت می کند دوستان همشهری مطئنم شما هم طالب ریاو کذب ودروغ نیستید وانسانهای فهیمی هستید که با پی بردن به حقیقت ازو دفاع نخواهید کرد به خاطر خدا وابادانی شهر عزیزمان وجوانان با استعداد غیورش بسیاری از اقایان توبه کردند بعدازاینکه او را شناختند دوستان خود قضاوت کنید چه چیزی و چه توانی دارد جناب رستمیان تا کسی از او باج سیبل بخواهد این توهین به فهممان است اگر به کسی که فقط با کلمات بازی می کند اعتماد کنیم انسان دارای فهم است شعور دارد درک می کند وخو انتخاب می کند و تشخیص می دهد خودمان بدون توجه به نظر تخریب چیان از ایشان بپسیم چکاره اند ایا یک کارمند ساده در ماه چقدر حق مرخصی دارد….

 78. اقای دلواپس عزیز کدام حرفتان را باور کنیم از یک طرف مینویسید دور قبل با پول رحیمی وارد صحنه شد از طرفی دیگر اعلام میکنید حتی خرج خودش را هم نمیدهد مطمئنا انسانهای محبوب و بزرگ بیشتر از بقیه مورد اماج حملات و انتقاد قرار میگیرند شما ببینید این عزیز چقدر بین مردم محبوبند و مردم او را میخواهند که ظرف مدت چند روز از درج مصاحبه اش چقدر مورد محبت دوستان و نوازش مخالفانش قرار گرفته که فکر کنم تا مدتها پر بیننده ترین خبر همین سایت محبوب و مردمی قرار گیرد امثال شما دلواپسان نوراباد چند نفر بیشتر نیستید که همگی تقریبا با نیت شما اگاهند پس عزیز دل چه بخواهی چه نه مردم این دور یکصدا عالی را میخواهند صد البته که در این بین افرادی مثل شما نیز که دلواپسیتان برای همه معلوم است نیز وجود خواهد داشت که این موضوع باعث تحریک بیشتر علاقه ی مردم به رستمیان خواهد شد توصیه میکنم بیشتر از اینها دلواپس شغل و اضافه کاریتان نباشد ممکن است برای سلامتیتان ضرر داشته باشد

  • دلفانی بیدار

   اصلاح طلب عزیز بر منکرت لعنت واقعا نه تنها حرف دل منو بلکه حرف خیل عزیمی از مردم این دیار روزدی خدا عمری با عزت برایت عطا کند

   • من هم بعنوان یک اصولگرا با نظر برادر اصلاح طلبم کاملا موافق هستم بی شک دست این افراد که دلواپس پست و مقام و اضافه کاری خود را در خطر میبینند و تا حالا دنیا بر وفق مراد انها چرخیده در اینده ای روشن رو خواهد شد و انها هم دست از تخریب بر خواهند داشت و تسلیم خواهند شد

 79. پیام هواداران رستمی :

  درود بر امیر کبیر دلفان

  — ما نه ازاین جناحیم ونه ازآن جناح (که یعنی، نه اصول گرائیم ونه اصلاح طلب ).
  —ما هوادار و وابسته به هیچ شخص وگروه وجریان خاصی نیستیم.
  —ما کارسیاسی نمی کنیم واصلا با سیاست کاری نداریم.
  – ما مطالبه گریم.
  – ما ازهرفرد،گروه ،جناح وحزبی که درشهرمان زمام امورمردم به دستش بیفتد، (کار) می خواهیم، برنامه وتلاش برای آبادانی شهرمان را مطالبه و پی جوئی می کنیم
  دست از تخریب گری و شایعه سازی بردارید به فکر شهرمان باشیم

 80. انسان هیچ وقت بیش از آن موقع خود راگول نمی زند که خیال می کند دیگران رافریب داده است
  خدا گر پرده بردارد ز روی کار آدمها !!
  چه شادیها خورد برهم…..
  چه بازیها شود رسوا……
  یکی خندد ز آبادی…..
  یکی گرید ز بر بادی….
  یکی از جان کند شادب….
  یکی از دل کند غوغا…..
  چه کاذب ها شود صادق …
  چه صادق ها شود کاذب….
  چه عابدها شود فاسق….
  چه چه فاسق ها شودعابد…
  چه زشتی ها شود رنگین…
  چه تلخی ها شود شیرین…
  چه بالاها رود پایین….
  چه اسفلها شودعلیا….
  عجب صبری خدا دارد
  که پرده بر نمی دارد

 81. اقای دلواپس به زودی پرده ها خواهد درید و همگی مردم بیشتر و بهتر از گذشته شما را خواهند شناخت

  *عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالـــــــــــــــی هرروز بهتر از دیروز *

 82. ****در دولت تدبیر و امید ****
  امید ما جوانان فقط و فقط عالی رستمی است که بتواند با تدبیر خود راهکاری برای بیکاری و ازدواج ارائه دهد و راهگشا باشد چون هم تواناییش را دارد و هم تجربه اش

 83. دورود بر رستمی . شاهیوند هم پیمان توست به حول وقوه الهی…………

 84. دوستان ، اقای رستمیان یکی از چهره های ارزشی هستش که باید بیشتر از اینها قدرشو بدونیم ایشان تو پایتخت خیلی نفوذ دارن و به خوبی باهاشون تعامل میکنن و سالهاست در مرکز فعالیت دارن و نیاز نیستش بعد از انتخاب تا یکسال فقط مسیر بهارستان و یاد بگیره اگه این شخصیته شناخته شده مال یکی دیگه از شهرهای استانمون بخصوص شهرستان مجاورمون بود به خوبی قدرشو میدونستن پس بیایید ما هم بیشتر از اینها قدر انسانهای ارزشیمونو بدونیم و اینقدر دنبال تخریب و تهمت زنی نباشیم به امید حق صبح امید نزدیک است

  • نفوذ داره؟راست میگی از منصب ها و پست های ۸سال اخیرش معلومه

   • مرادی جان البته ببخشید ولی فکر کنم یه چند سالی عقبی که اینقدر اطلاعاتت ناقصه توصیه میکنم بجایی کینه از این آقا تحقیقاتتو بیشتر کنی بعد نظر بدی آخه هر بچه ای هم میدونه رستمیان چه پستهایی داشته و چه افتخاراتی بدست آورده حالا شما هی درجا بزن

  • واحدی نیکبخت

   چرا تایید نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ سه دوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ حتما رفته تهران بر این که تاییدیشو بگیره

 85. طایفه نورعلی (دوم آویزه)

  با بیشتر فامیلهام صحبت کردم همه اعلام آمادگی کردن همه سر سخت ومتعصب مشتاق انتخاب تواند اقای رستمی

 86. دلفانی دیروز

  خودم تباه شدم بخاطر دو پسرم که دوستشان دارم وبرای اینده شان نگرانم فقط تو رو انتخاب می کنم امیدوارم موفق شوی و مطمئنم می شوی.
  به لبخندد در عکس خیره شدم لبالب و سرشار از اعتماد به نفسه
  و امسال به امید خدا به زیارت باب الحوائج امام رضا (ع) میرم و برای پیروزیت دعا می کنم عالی عزیز ..
  همشهریان عزیز بخدا این متن را در حالی می نویسم بدون انتظار و عالی نمیدونه من کی هستم

 87. با سلام
  من به نوبه خودم به این آقایونی که به آقای رستمی تهمت زدن میگم که اگه مرد هستید بیاید و رودر رو حرفتون رو بزنید و جواب بشنوید ، قضاوت نادرست و تهمت زدن خلاف شرع و عرف و قرآن خداست
  بترسید از فردای قیامت که دست همه رو میشه.

  • ناشناس عزیز شما نگران کسایی که تهمت زدن وکامنت مخالف گذاشتن نباشید من مطمینم تمام کامنتای مخالفو یه نفر با اسمای مستعارهای متفاوت گذاشته.آخه مگه میشه عالی با این محبوبیت مخالفی هم داشته باشه.میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 88. روح اله نظری

  نمی دانم دوستان ، ما مردم دلفان دیگر مثل ماهی که سم خورده باشه داریم توی اب گیج می خوریم هر کی بهمون وعده یه تنگ شیشه ای اب پاک و سالم را میده غافل از اینکه ماهی واسه شنا کردن محتاج دریاست نه تنگ اب ….. میگن فلان شخص با هیچ حزب و گروهی وصل نیست اعتقاداتش فرق داره …. برنامه هاش فلان و ملانه …. چه تضمینی توی کلام این برادرها هست چرا دست از سر مردم بر نمی دارن ؟ می خوان چه گلی به سر ما بزنن جز اینکه طمع قدرت کردن … توی این اشفته بازار دولت و مجلس امثال این اقایان می خوان کدوم لوایح قانونی را تعغیر بدن ؟ مگر نماینده های ما کاری جز انجام مراسم فاتحه خونی و عزل و نصب های دودمانی کار دیگه ای بلدن ؟
  می خواید با کدوم تضمین با کدوم سفته با کدوم تار موی سبیل از این طبل چی ها بخواید تا در اینده برای این شهر ادای وظیفه کنن …. شهر ما در امن و امان است . هیچ دزدی خانه کسی را نمی زند .
  غیر بومی در اینجا وجود ندارد مگر برای مدتی کوتاه و حق دخالت در امور ما را ندارند
  در شهر ما امار فقر و بیکاری زیر صفر است
  طلاق و بزه کاری های اجتماعی حرفش نزنید
  هیچ کشاورزی محصولش روی دست نمی ماند
  هیچ کمپ اعتیادی در شهر ما جا ندارد و جوانان ما تاکنون به زندانی مراجه نکرده اند
  ما نماینده می خوایم چکار همه چیز در کمال صحت و سلات است … تازه اگر اینها که گفتیم دلسوز مردم باشن خواهیم دید که امسال چطور با هم کنار خواهند امد که باز الشتری ها داغ شکست خوردن مهرعلی خان از امیر بهادر را از ما نگیرن

  • با طرز فکرت کاملا مخالفم

  • اگه این دور اتحادی صورت نگیره و هر کی ساز خودشو بزنه و با هم کنار نیان و هر کدام ادعا کنن که بیشترین ارا رو دارن باز هم الشتریها صاحب نماینده میشن مگر اینکه ما هم روی رستمیان اتفاق نظر کنیم اخه کمی هم باید واقع بین باشیم چون خدایش این دور حق ایشونه و وضعیتش به مراتب خیلی خیلی بهتر از کسایی دیگست و جالبتر اونجاست که مردمم اونو میخوان

 89. هموطنان عزیز بیاییم با عقل و فکر خودمون انتخاب کنیم دست از شایعه و قبیله گرایی برداریم .درست کردن شایعه کذب واسه کسی که پاکه محبوب کردن اون تو جامعه اس

 90. دلفان مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

  به امید روزی کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه …………………….

 91. با سلام و احترام به مردم عزیز دلفان
  به استحضار شما بزرگواران برسانم که بنده حدود سی سالی هست که آقای رستمیان را از نزدیک می شناسم . با اینکه اهل و ساکن استان لرستان نیستم اما از صمیم قلب مردم خونگرم و مهمان نواز لرستان بخصوص دلفان رو دوست دارم ، آقای رستمیان یکی از مدیران لایق ، شجاع و مدیر و مدبر این مملکت هستند که در هر پست و رتبه ای که بودن منشاء خیر و برکت برای مردم محروم و مظلوم به ویژه همشهریان خودش بوده،بنده به جرأت قسم میخورم که همه ی این حرفهای مطرح شده دروغ و افترایی بیش نبوده و انشاءالله ذره ای از توانمندیها و ارزشهای این شیر بیشه ی دلفان کم نخواهد کرد.آقای رستمیان نیاز به معرفی ندارد عملکرد این عزیزمان در سالهای جبهه و جنگ و مدیریتهای پس از آن به خوبی نشان دهنده ی بزرگواری و منش مردم داری ایشان می باشد.برای این عزیزمان آرزوی توفیق و بهروزی دارم انشاءالله

 92. انتخاب اصلح و مفید برای شهرمان علی رستمیان است و بس

 93. نوراباد مظلوم

  مردم فهیم و شریف دلفان
  شما را به وجدان های بیدارتان قسم میدهم نگذارید نوراباد به دست … بیفتد ، دیگر بس است این چهار سال به اندازه ی سالها به من و شما ظلم شده است و ما خود بی خبریم ، شهر ما به بازارچه ای تبدیل شده جهت ازمایش نیروهای غیر بومی صفر کیلومتر و محل کسب تجربه ی افراد نابخرد بییایید خودمان را نجات دهیم و با انتخاب فردی اصلح و از جنس مردم که فقرا را درک کرده باشد و از نان سفره های مردم اگاه است را فردی که شعار دور قبل انتخابیش این بود که نوراباد برای همه ی نورابادیها و همه برای نوراباد یعنی علی رستمیان را با توکل بر خداوند یکتا انتخاب نماییم بلکه سایه ی سنگین مظلومیت و غبار غلیظ ظلم و استبداد دست از سر این شهرستان درد کشیده برداشته شود و افتاب امید دوباره از پشت گرین کوه براید و شهرمان را نورابادی کند
  پس به امید ان روز قشنگ یعنی هفتم اسفندماه همگی ما دلهای خود را از کینه و غرور می تکانیم و همدیگر را به حمایت همه جانبه از این فرد توانمند و کاردان تشویق میکنیم با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد ص

  • محمد رضا عباسی

   من کاملا موافقم با اینکه ممکنه با افکار ایشون جاهایی هم موافق نباشم ولی ایشون را برای سر افرازی و سر بلندی شهرمان انتخاب می کنیم امیدوارم جواب اعتمادمان را به خوبی بدهد و جهت پیشرفت شهرمان و جوانان پر شور علاقمند به حضور ایشان گام بردارند
   یا علی مدد

 94. رضا حسن مطرب

  نسیم دلفان عزیز:
  ۱- مصاحبه با کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این مقطع می تواند در جهت تصمیم گیری بهتر کمک کند و ان شاا… که تلاش شما در این جهت است نه غیر آن و بدون جهت گیری و تکرار مصاحبه های بعدی با افراد دیگر چون … و … و …. حسن نیت شما در اینکار را نشان می دهد.
  ۲- اینکه کاندیداها سوابق اجرایی در مسولیت های مختلف داشته و دارند خوب است. لکن کارایی و نحوه مدیریتشان بررسی و نقد شود موثرتر است. مگر نه دوستان معاون رئیس جمهور، وزیر و مدیران کل اند که به مردم ظلم و خیانت میکنند
  ۳- برنامه های احتمالی کاندیداها برای ساماندهی و مدیریت جوانان منطقه از جمله شغل، ازدواج و …….را جویا شوید
  ۴- سوالات را نه احساساتی بلکه بر مبنای منطق خاص و یکدست از همه کاندیداها بپرسید و خود با طرح شایعات به اشاعه آن کمک نکنید
  ۵- مشکلات منطقه و مردم را که سالیان سال است بدون راه حل مانده مطرح کنید و مسرانه بدنبال پاسخ های قانع کننده باشید نه تعارفات روزمره و با ملاحظه و محافظه کارانه
  ۶- رسانه شما ویترین نظرات مردم منطقه است، فرهنگ سازی کنید نه فرهنگ سوزی( از جدل بخصوص با اسم رسانه بشدت پرهیز کنید و ترویج ندهید)
  با تشکر از زحمات شما

  • دوست خوبم
   سؤالها و مباحثی که می فرمایید به موقع و همسان از کلیه کاندیداهای احتمالی پرسیده خواهد شد اما اینکه در این مصاحبه چرا سؤالات خاص پرسیده شده بخاطر این بوده که اصل تشکیل این جلسه پرسش و پاسخ بررسی موضوع شب نامه های مخرب علیه این شخص بوده همین و بس

  • جناب (رضا حسن مطرب)فکر کنم شما اصلا موضوع مصاحبه رو نخوندی وفقط حفظی چیزایی رو بهت گفتن که بنویسی ،دلبندم بیشتر دقت کن،نسیم دلفان به فرهنگ سازی و مقابله با فرهنگ سوزی شهره است و تا حالا با آماج نامردمیهای فراوانی هم مواجه شده

 95. سلام دوستان بخاطر خدا از رو احساسات قضاوت نکنید اقای رستمیان شگردشون اینه مردم رو ببخشید ..بپیچونه دور اول ک قراربود بیاد با شعار جناح چپ وارد میدون شد دور قبلم باشعاز جناه راست و خودشو ب ولایت چسپوند ک رد صلاحیتش نکنن ولی در خفاء جلساتشو یا جناح چپی ها برگذار میکرد اونا بهش خط میدادن و میگفتن روزا با ما نگردید.جالب اینجاس پشت سر چه حرفایی درموردشون میزد.الانم میگه من طرفدار میانه رو هستم .اقای رستمیان شما درلرستان ک بودید خودتو خانوادت سرسخت طرفدار جناح چپ بودید حتی با نماینده وقت ک جناح راست بود مخالف شدید بودید حالا خودتو جناه راست جلوه میدی.دس بردار اقا مردم میفهمن

  • عالی همیشه در سخنرانیهاش گفته من سرباز رهبری و نظام هستم هرکس به چپ وراست بپردازه به مملکت و نظام خیانت کرده ایشان بارها وبارها گفته من یک بوردیزل d9هستم برای کار آمده ام ،ضمنا هیچ کس نمیتونه به عالی خط بده چون عالی بخاطر همین عالیست،افتاد

  • ایشان دور قبل که بنده هم طرفدارش بودم بدلیل شرایط وقت هرتوهینی خواست به اصلاحات کرد ولی مااورا از بین بدوبدتر ونزدیکتر بودن به اصلاحات اجبارا انتخاب کردیم ولی حالا به لطف دولت اعتدال شرایط امنیتی رفع شده وهرکه خودرا صریحا اصلاح طلب معرفی کرده طرفدار دولت باشد ودر لیست اصلاح واعتدال باشدمنتخب ماست نه نان به نرخ روز خورها وآنانکه از ترس ردصلاحیت اصلاحات راکوبیدندوخودرااصولگرامعرفی کردندومیکنند.ضمنا دورقبل بایستی سوری رای میاورد ولازمه اش شکستن رای دلفان بود که ایشان تایید شد دوستمراد ودولتمراد همش بهانه است.

 96. محححمد مهدي

  اقای عالی عزیز باد که بکارید طوفان برداشت میکنید یادتان هست شغل شریفتان دور قبل تخریب محمدی بود
  سی دی. که ساختید طعنه هایی که زدید بی سواد به که میکفتید
  اخه همه کار کردی. رای شما کمتر شد الان به جه امیدی در صحنهص هستید. با وجود اقای سیروس کاظمی نصف دور قبل رای نمیاوری
  در ضمن انها که دم از اتحاد میزنند توافق رو کسی باشد که رای بالا دارد رستمی از دور قبل تا حالا جه کرده که رأی أو بالا رود

  • دوست عزیز عالی فقط واقعیتهایی را گفت که هیچکس جرات گفتنشو نداشت والبته حرف حق تلخه که به مذاق شما خوش نیامده که اینگونه تحت فشاری عالی همیشه عالیست اینو از عموم مردم بپرس

 97. نظر من درباره انتخابات اینده در دلفان این است که مردم دلفان لیاقت داشتن نماینده ای را دارند که با جان ودل برای رفع محرومیت از این شهرستان تلاش کند چه محرومیت عمرانی و چه محرومیت فرهنگی.از نظر عمرانی و فرهنگی دلفان خیلی مشکل دارد.ابا اینکه نظام حمهوری اسلامی خیلی در دلفان کار کرده ولی باز اکثر روستاها اب ندارند.مسجد ندارند.گاز ندارند.خانه بهداشت ندارند.پاسگاه انتظامی ندارند.جاده ندارند.مدرسه ندارند.هشتاد هزار نفر در روستاها زندگی می کنند ولی اکثرا هنوز از خیلی از امکانات محرومند.خود شهر یک کارخانه درست ندارد.یک ورزشگاه مناسب ندارد.مصلی هنوز کامل نشده.در خود شهر فقط شش تا مسجد است درحالی که در بعضی روستاهای ملایر تا هفت تا مسجد در یک روستا است مانند روستای علی اباد دمق در ملایر.جلسات دعای ندبه رونق ندارد.مسولین در مراسمات حضورشان کم رنگ است.
  از طرفی استعدادهای بزرگی در دلفان است.مجتهدینی که اهل دلفان بوده اند.همین الان سه تا نماینده مجلس اهل دلفان هستند.در تهران بعضی از مسئولین مهم اهل دلفان هستند.درخارج از کشور دلفانی های موفق کم نیستند.
  چه کسی باید به این استعدادها بها بدهد؟چرا از نیروهای بومی خوب در مسئولیتها استفاده نشود؟
  اینها بعهده نماینده است.مجلس در راس همه است.نماینده معمولا تصمیم گیرنده انتصابات است حتی فرماندار راهم نماینده می اورد و می برد.
  پس همه دلفانی ها باید متحد شوند ویک نفر را کاندیدا کنند وهمه به او رای بدهند تا باعث پیشترفت شهرستان بشوند.هرکجا اتحاد است پیشرفت هم است وهرکجا تفرقه است شکست وعقب ماندگی است.

 98. بنده از مردم دلفان هستم هر چه فکر کردم دیدم آقا محسن به یاد ندارم که شما را به عنوان وکیل همه مردم دلفان و جوانان این دیار انتخاب کرده باشیم، میشه بفرمایید شما چکاره مملکتید که از طرف همه مردم و نیز ما جوانان صحبت می فرمایید.

 99. من اهل الشتر هستم برادران دلفانی فکرنکنید ما الشتریها خیری از نمایندمون آقای سوری دیدیم .به خداقسم همه پشیمانیم که چرا بهش رای دادیم اینوازهرالشتری بپرسید ازپشیمانی خودش حرف میزنه .برادران دلفانی آقای رستمیان مرد شریفی هستند آقای رستمیان برا برخی آدمای نیازمند خیلی کمک کردن .نمونه برادرخود من که مددجو بودن هیچی نداشت آقای رستمیان صاحب خونه اش کردن..خانواده ما قطعا برا ایشون ستاد خواهیم زد

 100. پارسا کلک .اگه الشتری بودی فرق انفاس و انوار رو حتما مید ونستی

 101. بسمه تعالی

  اینجانب محمد کرم حقی جانباز۳۵درصدو صعب العلاج می باشم و با توجه به اینکه مدت ۲۵سال است جانباز می باشم هیچ گونه مبلغی از بنیاد شهید دریافت ننموده ام در صورتی که بیش از بیست نفر از جانبازان شاغل در اداره ی برق که در حال حاضر همگی بازنشست شده ایم مدت بیست و پنج سال است همه ی آنها دو حقوق دریافت می نمایند و تنها بنده در طول این مدت با توجه به این که دچار بیماری صعب العلاج گردیده ام یک ریال دریافت ننموده ام پس خواهشمند است از مسولین محترم بنیاد شهید استان لرستان وشهرستان نورآباد در خواست می نمایم در خصوص حقوق جانبازی بنده و باتوجه به اینکه طبق نظریه کمیسیون پزشکی رای حالت اشتغال هم دریافت نموده ام نسبت به دریافت حقوق جانبازی بنده مساعدت لازم به عمل آورد.

  باتشکرمحمدکرم حقی اشرف آبادی

 102. مردم شهرستان دلفان گول دغل بازی عده ای که الکی اشتغال زایی کذایی و الکی می کنند را نخورند . اینها همه دروغ است و جوانان را سرکار می گذارندو این آقا در زمان مدیر کل چند نورابادی را سرکار برد پس جوانان فریب چنین افرادی را خورید و آگاه باشید.

 103. متاسفم که اطلاعاتت در حد دبستانم نیست برو کمی بیشتر تحقیق کن شاید روشن شی داداش

 104. دوستان عزیز چرا بهم رخاش می کنید؟
  به حسن و خلق توان کرد صید اهل نظر بدام و دانه نگیرند مرغ دانا را
  آیا این را تاکنون نشنیده بودید؟
  آقای … با فریب مردم آرای دلفان را بردند و بیشترین خیانت در حق دلفان شد .کجا رفتند بودجه های شهرستان دلفان قدیم

 105. با سلام
  من به نوبه خودم به این آقایونی که به آقای رستمی تهمت زدن میگم که اگه مرد هستید بیاید و رودر رو حرفتون رو بزنید و جواب بشنوید ، قضاوت نادرست و تهمت زدن خلاف شرع و عرف و قرآن خداست
  بترسید از فردای قیامت که دست همه رو میشه.

 106. اسد جان در اینکه ایشون یکى از یاران و نزدیکان رحیمى بودن شکى نیست پس لطف کنید حمایت به جا و منطقى بکنید، ولى اگر صحبت هایه آقایه رستمیان صحت و واقعیت داره خداوند تو این ماه عزیز از شایعه کنندگان نگذره

 107. شما بهتره اول فرق تهمت و واقعیت و بدونید بعد دیدگاهتون رو بیان کنید

 108. کدوم کارشکنى؟ از چى حرف میزنید؟ متاصفانه من دوره ى قبل به همین کاندیدایه مورد نظر شما راى دادم که الان که نزدیکیشون با آقاى رحیمى رو تکذیب میکنن احساس گناه میکنم چون از زبون خودشون شنیدم که از نزدیکى و فامیلیش با آقاى رحیمى صحبت میکردن

 109. آقاى رستمیان که همه جا میگفتن که با آقایه رحیمى نسبت نزدیکى دارن ولى الان که رحیمى آدم بده شد نسبتا از بین رفت و تکذیب میکنن، در ضمن بهشون پستى ندادن اما قبول میکردن

 110. به نظر من شما با حمایتتون از این کاندیدا و این صحبتهاتون به اون دنیا اعتقاد ندارید

 111. لطف کنید صحبت منه مخالف رو هم بذارید که بدونیم واقعا بى طرفید و دلسوز مردم شهر، عزیزان صداى دهل از دور خوش است، من خودم نصبت فامیلى با آقاى رستمیان دارم و میدونم تمام صحبتاش کذبه و دوس دارم راى بیاره و به همتون ثابت شه که منطقى تصمیم نمیگیرید و از حرفاتون پشیمون میشید

 112. جناب آقای ناشناس حداقل اسم خودتو اون بالا عوض میکردی و همه ی کامنت ها رو با یه نام نمیزدی تا حداقل میگفتیم ایشون مخالفان زیادی داره نه اینکه خودت تنها صدتا کامنت مخالف بزاری داداش حالا شروع کن با اسم های مختلف کامنت بزار مومن خدا اخه چرا چشم دیدن نداری بهتره بجای اذیت و آزار خودت به فکر اصلاح افکارت باشی رفیق اتفاقا معلوم شد تمام کامنتهای مخالف ایشون از چند نفر انگشت شمار به عقبه ی مشخص برای مردم آب میخوره
  خسته نباشید ناشناسان ……

 113. عزیز دلم عالى اگه از عدالت چیزى میدونست هیچ وقت به قاتل مادرش رضایت نمیداد چون قاتل به طرز وحشیانه اى مادرش رو کشته بود

 114. واست متاسفم با این طرز فکر … بجای تشویق و احترام به چنین تصمیمی که بر گرفته از پیام انبیاست ببین با چه حماقتی حرف می زنید واقعا تخریب ایشان تا این حد؟ کمی انصاف داشته باشید و به مسائل شخصی کسی کاری نداشته باشید شما باید از ایشان طلب حلالیت کنید. متاسفم

 115. به هر حال بخش شب نامه را تجاوز علنی به حقوق فرد تلقی نموده ان را بشدت محکوم میکنیم چند نکته ۱ در شرایطی که احمدی نژاد رحیمی را نمیپذیرد جناب رستمیان چطوری در این شرایطی که حتی جز خانواده اش کسی او را قبول ندارد خود را منتسب به رحیمی ارزیابی میکنند شاعر چه زیبا سروده است به روزگار تنگدستی اشنا بیکانه میگردد ۲ جناب رستمی موضع سیاسی خود را شفاف عنوان نکرده اند ۳ به نظر میرسد با حضور جناب … بخش اعظم ارا دور قبل ریزش خواهد کرد ۴ سوال شخصی اگر نفر هفتم نسبت به قاتل والده رضایت نداده پس ان مراسم به چه عنوان بود اگر رنگ و بوی سیاسی نداشت با تشکر

 116. عتی ابوالحسنی

  قدر علی رو بدونید موهبتیست که قطعا بپاس نیک اندیشی شما مردم عزیز نصیبتون شده بخدا ۹ ساله ندیدمش هم بسیار آرزوی دیدارش رو دارم و هم با تمام وجودم دوستش دارم و خوبیها وتواناییهای بی ادعاشو باور دارم و امید عاقبت بخیری و توفیق بایسته براش.

 117. عالی عالیست جمعی از هواداران کولیوند روستای تاج امیر

 118. اینها همه کشک است .نماینده چهاردوره ای درراه است مطمئن باشیدمجلس دهم مال خودشه که انشاله بشه پنج تا

 119. ماشاالله این همه دید گاه

 120. مردم تو رو خدا به رستمی رای بدید تا الشتری دیگری به مجلس نرود

 121. سلام
  با تشکر از سایت خوب و خبرهایی خوبی که می ذارید
  ولی خدا وکیلی جانبدارانه نگاه نکنید کلا این خبر دنبال تطهیر آقای علی رسمتمی بود و به نظرم جنبه تبلیغاتی داشت…اگه اینجوریه به معرفی بقیه کاندیداها هم بپردازید…..شهرستان دلفان متاسفانه اینقدر اسیر قومیت ها و تعصبات کورکوراه است که حتی جوونای ما هم اسیراین عصبیتهای بی مورد می شود…اینکه ما هممون فرزندان خاک پاک ایرانیم . هممون عرق و علاقه خاصی به شهرستان داریم و در آن زاده شده ایم مهمترین بخش قضیه است…اینکه کاندیداهای شایسته شهرستان ما بدون در نظر گرفتن لیاقت ها و شایستگی هاشون باید با متر و میزان اینکه تعلق به کدام طایفه دارد سنجیده شود باعث شده است که سالها از داشتن نماینده ای شایسته نام دلفان و سلسله که زبان گویا باشد توان سخن گفتن داشته باشد و دارای توان تحلیل موضوعات روز باشد و اثر گذار در تصمیمات مجلس باشد محروم مانده ایم…کاندیداهای جوان سال گذشته افراد لایق زیادی را داشتند کسی برنامه ها و سخنانشون رو نشنید و به نظرم این اونها نبودند که از مجلس محروم شدند و این مردم مت بودند که علی رغم همه شرافت و نجابتی که داریم از وجود اونها محروم ماندیم….من اسم نمی برم نکنه فکر کنید طرف داری از شخص خاصی می کنم ولی خودتون مراجعه کنید به سخنان و برنامه های کاندیداهای دور قبل و صراحت شجاعت و نیروی جوانی را ببنید در کدام یک از آنها بود…..خواهش می کنم از همه همشهریام تو رو خدا بیایید و افراد با شجاعت و لایق رو انتخاب کنیدو به صحنه دعوتشون کنید تا ما هم رومون بشه بگیم فلانی نماینده ما در مجلسه

 122. جناب آقای رستمیان وعده ما ۱۲اسفند پای صندوق های رای به امید راهیابی شما به مجلس شورای اسلامی
  وسربلندی شهرستانهای الشتر ونوراباد

 123. با سلام خدمت تمام دوستان و دست اندرکاران نسیم بنده به شخصه خدمت جناب رستمی ارادت داشته و دارم اما دوستان عزیز یک دولت اعتدال گرا که با حمایت اصلاح طلبان روی کار آمده و برای پیشرفت و ترقی نیازمند نمایندگانی همفکر و هم حزبه یعنی اعتدالیون و اصلاح طلبان نه اصولگرایان و ایشان اگر پیروز شوند در اقلیت مجلس آینده قرار میگیرند و با دولت تاملی نخواهند داشت و در یک کلام قدرت و نفوذ لازمه را نخواهند داشت هر چقدر هم که دلسوز مردم باشند. ثانیا نتیجه اصولگرایی را هم در این هشت سال دیده ایم… پس خواهشا احساساتی تصمیم نگیرید.

 124. واقعا متاسفم .بخشش کار انسان های والاست .شما در وقوع قتل حضور داشتین که اینجوری صحبت میکنین

 125. سلام منم با نظر آقای اکبر موافقم الان تقریبا تمام مملکت خواهان اصلاح طلبان و اعتدال گراها هستن و دیگه دوران اصولگرایی به سر آمده و ما مردم دلفان نباید خلاف جهت شنا کنیم برای شناخت بیشتر اصولگرایان کارنامه مجلس تندرو فعلی و هشت سال دولت قبلی رو مطالعه کنید!!! پس اگر ایشان پیروز هم بشوند تاملی با دولت نخواهند داشت و دلفان همچنان درجا خواهد زد.

 126. بنظرمن شایدعالی رستمی بتونند جلواشتغال الشتری هارودرنورآبادبگیرند،چراکوهدشتی هااجازه نمیدن الشتری اونجااستخدام شه،چرابیشترمدیرادارات شهرستان دلفان الشتریه آیاماافرادلایق وباسوادکم داریم،آیااین اشخاص ک ریاست ادارات ماروتصرف کردن باسوادن؟آیااین میزریاست ارثیه پدراین اشخاصه؟چراب الشتری رای بدیم تاوضعیت جوانان تحصیل کرده مااینجوربشه؟چرابیشترین جمعیت کارگرتحصیل کرده درشهرهای بزرگ بایددلفانی باشن مگ جوانان مابی لیاقت هستن؟چرابیکارترین شهرستان کشوربایددلفان باشه بااین همه منابع؟یعنی منطقه ماازسیستان وبلوچستان بدتره برااشتغال نه دوستان همش ب مدیران غیربومی برمیگرده که دل نمیسوزونن برای این مردم پاک،بیاییدعاقلانه برخوردکنیم فکرشهرمون روبکنیم

 127. سلام بر همه دوستان این مصاحبه نسیم دلفان کاملا هدف دار و جنبه تبلیغاتی داشت ولی بازهم نپرسید یا نگفت واقعا طرفدار کدوم جناح است نکنه هرجا که برنده بشن؟خواهشا مشخص کنند طیف فکریشون به سمت کدوم جناح است

 128. شهر ما یک اصلاح طلب شجاع میخواد و اون کسی نیست جز دکتر رشیدی که هم از نسل بزرگانه هم علم سیاسیش بالاست هم اهل رنگ عوض کردن نبوده و نیست ایشون وقتی بیشتر اصلاح طلبا میدونو خالی کرده بودن سر عقیدش ایستاد اصولگرایی دیگه تموم شده مجلس امروزم دست اصولگرایانه اگه رفتارشون و عملکردشون رو قبول دارید شما هم اصولگرا بفرستین مجلس.

 129. ما مردم نوراباد اسطوره سازیمون عالیه از هر بنده خدایی یک اسطوره میسازیم و فک میکنیم تمام مشکلات بدست اون حل میشه و بس آقای رستمی عزیز همه ی ماست بر منکرش لعنت ولی دوستان طوری در مورد ایشون صحبت میکنن که اینگار یک سپیده روشن بر شبی سیاه خواهد شد و یا گاندی یا دکتر مصدق هستن و ما رو میتونن از تمام بندها رها کنن!!! ما مردم خودمون چه گلی به سرمون زدیم؟؟ این همه غیر بومی به ناحق استخدام شدن چرا نرفتیم محترمانه و در چهارچوب ادب و قانون به فرمانداری یا استانداری یا بالاتر اعتراض کنیم؟؟ در عوض با مدرک های قشنگمون داریم تو تهران و بندر و … کارگری میکنیم!!! اقای رستمی پیروز هم شد چطوری و با کدوم اختیارات میتونه یه مشت غیر بومی که استخدام رسمی شدن و کارمند دولت هستن رو کنار بزنه؟! دوما چه دلیلی داره دولت اعتدال گرا به اصولگراها گوش کنه بگه چشم؟ تو رو خدا احساساتی تصمیم نگیرید فکر نسل های بعدی باشید

 130. عالی از همه چیز مبراست

 131. الان دیگه نوبت استخدام کوهدشتی ها در دلفان شروع شده

 132. به همین خیال باش…

 133. چرا پخش نمیکنید حقیقت را، رستمیان میتواند چون میداند چطور احقاق حق کند، بقول خودش حق گرفتنی است پس یه بار امتحان کنید، وقت برا بقیه زیاد هست انشاءالله

 134. این آقا تو حرفاش گفت که در زمان آقای رحیمی پست گرفته این آقا هم دست رحیمیه درضمن فامیلش هم هست حالا اگه رحیمی آدم خوبی بود ایشون خودشو بهش میچسبوند در ضمن سال قبل تو همین سایت نسیم دلفان آقا اومده با صراحت و قاطعیت میگه من اصولگرام بعد الان میگه من مستقل اومدم تکلیفش با خودش معلوم نیست حالا میخواد کاری واسه ما بکنه

 135. کاملاً درست میکنی

 136. این آقا فامیل ما هم هست شاید نزدیک تر از شما که تعصب بی جا دارید این آقا دروغ میگه اگه شما انتخابش کنید و بره مجلس و کاری نکنه شما هم مدیون میشید آقای عالی چرا میگی فامیل رحیمی نیستی؟…

  • سامان جان (آی پی) ارسال کنندگان کامنت در بخش مدیریت سایت مشخص هست
   شما با یک سیستم و با چندین اسم میخوای کامنت بزرای؟ کامنت های همین امروزت ، اول به اسم احسان ، بعد به اسم فرشید میای حرف خودت (احسان) رو تایید میکنی و می نویسی (کاملاً درست میکنی) ، حالا هم شدی سامان…
   تخریب کردن دیگران با عناوین مختلف درست نیست عزیز برادر
   در ضمن درباره قضیه آقای رحیمی که میگی ایشون پاسخ کاملی داده اما شما نمی خواید بپذیرید و دست از تخریب این بنده خدا بر نمی دارید!

 137. سلام بر بزرگ مرد دلفان جناب اقای حاج علی رستمیان کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ما مردم دلفان منتظر امدن وبازهم شکوفایی استعدادهای درخشان وکمک به مردم محروم دلفانیم

 138. مردم عزیز وغیور دلفان اگاه باشید جناب اقای رستمیان کارنامه درخشانی دارند برید از روستاییان محروم دلفان سئوال کنید که اقای رستمیان در زمانی که مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان بودند چقدر کار کردند خودشان به روستاها میامدن واز نزدیک مشکلات راحل می کردند وکمیته امداد استان را از رده بیست وهفتم به رده اول کشور اوردند حال کلاه خود را قاضی کنید مردم عزیز وهیشه در صحنه دلفان هفتم اسفند یادتان نرود

 139. عالی عالیست مردم ایل کاکاوند

 140. حاجی عالی
  بخدا تاپای جون باهاتیم چون لایقی

 141. شما نوشتید که ۲۰ساعته کار میکردید و شبانه روزی فعالیت داشتید.آخه مگه رفع بیکاری به سخت کار کردن شماست..باید صنعتش باشه باید زیر ساختش باشه در کل بلوف سیاسی مبتدیانه ای بود..ظرف ۴۰روز برای استان کردستان ۱۰۰۰میلیارد بودجه گرفتید؟مگه این مملکت با چونه زنی بودجه میدن که شما گرفتید

 142. خداکنه کسی رای بیاره مشکل گشا باشه نه خودش اضافه کند مشکلات را، بنظرم کسی رای بیاره که با رهبری باشه، از همه بهتره وتخصص کار داشته باشد، بامید اون روز،

 143. یا علی مدد برس بداد مردم سلسله ودلفان برا این همه نامزد، بابا یکی بره مجلس کاری بکنه، چرا همش تئوری،

 144. فقط.عالی عزیز میتونه نورآباد رانجات دهد

 145. سید محمد رضا

  ” کسانی بنده را متهم به گناه ناکرده می کنند که خود کلکسیونی از تخلفات مالی و اخلاقی و زد و بندهای سیاسی و تصرف بیت المال« غصب یازده هزار متر زمین در یکی از شهرک های اطراف تهران» هستند و اگر این آقایان دست از این کارها بر ندارند، بدون هیچ ملاحظه و اغماضی آن ها را به مردم معرفی می کنم.. ” این عین مطلب جناب عالی در بخشی از مصاحبه ی بالا ست.
  یعنی می فرمایید این همه مدت از چنین تخلفی خبر داشته اید و چیزی نگفته اید؟!! و آیا اگر دست از مخالفت بردارند کوتاه می آیید و به اصطلاح سیاسی مصالحه و معامله می کنید؟!

 146. سید محمد رضا

  “بعد از حضور اینجانب در عرصه انتخابات مجلس نهم، تخریب بنده به وسیله اطلاعیه و نشر آن در سطح شهر و اکنون اتهامات موصوف در قالب شب نامه و شایعات توسط کسانی صورت گرفته که خماران خانه خویش و نشئگان خانه مردمند! و هزینه مواد افیونی خود را به بهانه انتخابات بر مردم تحمیل میکنند و این شب نامه ها و تخریب ها و نشر اکاذیب ناشی از هذیان بعد از نشئگی آن هاست و منشأ آن هم برای مردم کاملاً روشن است و مدارک و مستندات آن هم جهت پیگیری از مجاری قانونی وجود دارد، لذا براساس اخلاق اسلامی آن ها را به رعایت تقوا و اخلاق اسلامی توصیه نموده، در غیر این صورت مثل تخریب های دور قبل بازنده این میدان خواهند شد.” از متن مصاحبه ی جناب عالی رستمی
  بر اساس کدام اخلاق اسلامی از جلسه ی خصوصی مصرف مواد توسط یگران پرده بر می دارید!؟ اصلا از کجا خبردار شده اید؟! اینکه چه کسی پول مواد را داده اند را از کجا خبر دار شده اید ؟! آیا این اخلاق اسلامی که چه عرض کنم انسانی است که از نشئگی و مصرف تفریحی رقبا پرده بر داریم ، بدون اینکه مدرک مستندی از پلیس آگاهی یا قوه ی محترم قضاییه داشته باشیم؟!
  اصلا همه ی این حرفها درست ( سیاست است دیگر ، چه اش می شود کرد!؟) . اما سوالی که هست این است که آیا این میزان ژست افشاگرانه نشانه ی اعتدال جناب عالی است؟!
  و یا صحبت کردن آشکار در انظار عموم از مصالحه بر سر حقوق ملت با تخریب گران نشانه ی کفایت سیاسی و دانش حامی پروری !؟

 147. شما چرا ناراحت می شوید که جناب آقای عالی عزیز از یک مشت معتاد رذل دلخور هستند ؟! مگر خدای ناکرده شما با آنها نسبتی دارید ! ایشان ثابت کرده اند که کفایت بالایی دارند . حسودید خداوکیلی . وگرنه ایمان می آوردید که عالی عالیست !

 148. ۴دوره حضور ولی نه ……………….

 149. فقط عالی

 150. میترسم مثل همیشه نتیجه انتخابات بشه مصداق این ضرب المثل لری:
  النگ النگ،ده دسه شیر افتام دسه پلنگ!!!

 151. رای تجزیه شده بی خیال.۸کاندید داریم یکی نیست به اینا بگه بزنید کنار مگه دلفان چند رای داره بازم تکرار گذشته

 152. بدون که باختی

 153. انشالله همیشه موفق باشید و دو شهرستان را به عرصه های پیشرفت و آبادانی و اشتغال برسانید

 154. سعید یوسفوند

  من با اینکه خودم طرفدار طاهری بودم ولی با مشاهده ی برخی رفتارهای انتخاباتی غیر متعارف ایشان …دیدگاه خود را نسبت به ایشان عوض نمودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.