سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

بررسی مشکلات روستاهای بخش کاکاوند توسط فرماندار دلفان و جمعی از مدیران شهرستان

احداث پل ارتباطی پشت قلا به گاودانه‌پا بر روی رودخانه گیزرود مشکل تردد ۲۵۰ خانوار که عمدتا عشایر و قطب دامپروری منطقه هستند را برطرف خواهد کرد.

نسیم دلفان – فرماندار شهرستان به همراه بخشدار کاکاوند و تعدادی از مدیران دلفان از روستاهای (پشت قلا – گاومر، بوربورها – دانه میسی -بادروزن – سرمه، قلاته – گاودانه‌پا – ته سران چشمه زلیخا – رضا اباد – الماس آباد – علیمرادآباد – نظراباد – خلیل آباد – ملهوعظیم خان – سالاردول – ته سران علیا ، سفلی و وسطی) بازدید کرده و به صورت میدانی مسائل و مشکلات اهالی این مناطق را مورد بررسی قرار دادند.

ضعف آنتن دهی تلفن همراه و نبود زیرساخت جاده ای از عمده ترین مشکلات این روستاهاست ، با پیگیری های صورت گرفته محل سایت احداث دکل مخابراتی و صدا و سیما جانمایی و طراحی شد که با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه، روستاهای مورد بحث را تحت پوشش قرار خواهد داد.

در این بازدید ، احداث پل جدید و شن ریزی مسیرهای بوربورهای علیا و همچنین مسیر امامزاده احمد و محمود «باولین» به روستای چراغ آباد که از خواسته های مردم این منطقه است با قول مساعد مسئولان در دست اقدام قرار گرفت.

از دیگر مشکلات این منطقه احداث پل ارتباطی پشت قلا به گاودانه‌پا بر روی رودخانه گیزروده است که با احداث این پل مشکل تردد ۲۵۰ خانوار که عمدتا عشایر و قطب دامپروری منطقه و تولید کننده هستند به سمت مرکز بخش کاکاوند و دیگر مسیرهای مرتبط برطرف خواهد شد.

درج خبر : رضا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *