سه شنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۱

برای اولین بار/انتخاب یک دلفانی به بعنوان نماینده لرستان در اتاق اصناف ایران

انتخاب ناصر ناصری بعنوان نماینده لرستان در اتاق اصناف ایران…


نسیم دلفان – انتخابات نمایندگان اتاق اصناف لرستان برای حضور در اتاق اصناف ایران همزمان با سراسر کشور صبح روز شنبه در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان دلفان ، انتخابات نمایندگان لرستان در اتاق اصناف کشور در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با حضور هیئت رئیسه اتاق های اصناف شهرستانهای سراسر استان برگزار شد.

در این این انتخابات از بین ۱۰ نامزد از بین نمایندگان صنوف تولیدی و خدمات فنی و توزیعی خدماتی، ۳ نفر به عنوان نماینده لرستان در اتاق اصناف ایران انتخاب شدند.

بر این اساس ناصر ناصری از دلفان به عنوان نماینده لرستان از صنوف تولیدی و خدمات فنی در اتاق اصناف ایران انتخاب گردید. آقایان مهدی کرنوکر از درود و منوچهر اسبکوه از خرم آباد نیز بعنوان نمایندگان صنوف توزیعی انتخاب شدند.

لازم به ذکر است آرش راشدی رئیس اتاق اصناف مرکز استان نیز بر اساس قانون نظام صنفی بعنوان دیگر نماینده صنوف تولیدی و خدمات فنی در ترکیب نمایندگان اتاق اصناف ایران قرار می گیرد .

ناصر ناصری در حال حاضر ریاست اناق اصناف شهرستان دلفان را به عهده دارد.

نسیم دلفان راهیابی ایشان که از جوانان متعهد و با بصیرت شهرستان دلفان می باشد را به وی و جامعه اصناف منطقه تبریک می گوید ، امیدواریم حضور ایشان در این مجمع برای اصناف و بازاریان استان و شهرستان سبب خیر و برکت باشد.

۷ نظر

 1. برادر ناصرناصری من نیز به نوبه خود انتخاب به حق وشایسته شمارو به اتاق صنوف پایتخت تبریک وتهنیت عرض می نمایم

 2. تبریک می گم واقعا برا ما بازاریا افتخاره
  برخورد آقای ناصری با ارباب رجوع واقعا بی نظیره انشااله شاهد موفقیت های بیشتر ایشان باشیم

 3. محمود ستاری

  جناب آقای ناصری بهتون تبریک میگم ، انشالله شاهد حضور شما در مراحل بالاتر باشیم

 4. آقای ناصری بهتون تبریک میگم
  الحق والانصاف از روزی که شما بعنوان مسئول اصناف شهرستان انتخاب شدید اصناف شخصیت جدیدی پیدا کردن تو این شهر؛ انشاله در اتاق اصناف کشور هم برای حل مشکلات جامعه صنفی ایران و بخصوص لرستان گامهای مهمی بردارید

 5. یاد این شعرتون افتادم
  فکر میکردی که ما جا میزنیم/هشت سال جنگ درجا میزنیم/
  در مسیر پیشرفت و افتخار/روبه فردا نور بالا میزنیم/
  #در مسیر پیشرفت و افتخار نوربالا زدنتون مبارک…#

 6. با عرض تبریک به همه دلفانی ها
  به نظر من در مملکت امام زمان باید کسانی سکان دار نهادها باشند که بدون خود بینی و طمع میز و ریاست و بی هیچ ترسی از وجود سنگ اندازها، تمام هم و غم خود را معطوف به هموار سازی راه برای مردم و ظهور کنند.
  آقای ناصری در طی یک سال ریاست اتاق اصناف دلفان در عمل ثابت کرده که یکی از سکان داران مردمی و مهدویست

 7. آقای ناصری از این که هیچ گونه همکاری باشهرداری نداری بسیار سپاسکذاریم تا آنها نتوانند خدمت بهتری به شهروندان انجام دهند ؟حتی در حد پرداخت عوارض سالانه خود به شهرداری چون خدمت شما فقط برای صدور مجوزبرای کاسبین بدون نظارت برعملکرد وتعداد آنان در جهت درآمد بدون ضوابط خود هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.