چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

بدون تعارف با اولیاء و مربیان دانش آموزان / یه کم بیشتر مراقب وضعیت آموزشی فرزندانمان باشیم

حتما اکثر شما خوانندگان عزیز فرزندانی دارید که مشغول تحصیل هستند و آینده‌‌شان یکی از دغدغه‌های مهم این روزهای شماست. نهال‌هایی که باید کلی مراقبت و هزینه صرفشان شود تا به پویایی برسند و آیند‌ه‌ای سرشار از موفقیت را برای خود، شهرستان و ایران عزیزمان به بار بیاورند.

ارتباط اولیا با مدارس و پیگیری وضعیت درسی فرزندان یکی از موارد مهمی است که بایستی مورد توجه باشد ، تا پایان سال تحصیلی و امتحانات آخر سال زمانی نمانده می‌طلبد بیش از پیش به این مهم توجه شود.

نیت از نوشتن این مطلب (که ان‌شاالله به کسی برنخورد) گلایه بعضی از دوستان بود از بی تجربگی تعداد بسیار کمی از معلمان جدیدالورود و البته شاید بی خیالی بعضی از والدین که هیچگاه پیگیر وضعیت آموزش فرزندان خود نمی‌شوند (بیشتر در روستاها) و نمی‌دانند فرزندانشان در چه سطح از یادگیری قرار دارند. مسئله مهمی که باید مورد توجه والدین و مسئولین آموزشی قرار گیرد تا خدای ناکرده هیچوقت شاهد کم‌کاری در این زمینه نباشیم.

تقاضای ما از مسئولین محترم آموزش و پرورش هم این هست که حتما به این مورد توجه ویژه داشته باشند زیرا هرگونه غفلت ، صدمات جبران ناپذیری را در مسیر تحصیلی فرزندان این دیار به بار خواهد آورد که شاید هیچگاه ترمیم شدنی هم‌ نباشد.

البته این را هم بگوییم که کارگاه های آموزشی طی ماه های گذشته برای نیروهای جذب شده جدید برگزار شده که نشان از توجه مسئولین آموزش و پرورش به این مهم دارد که جای تشکر دارد اما تقاضای ما جدیت و توجه بیشتر است.


» سایر یادداشت های ارسالی را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)


Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *