یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۴۰۳

بخش پایانی مهمان بر خط آبان ماه/هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان به سوالات مخاطبان پاسخ دادند

… جلسه مهمان بر خط (آبان ماه) نسیم دلفان برگزار شد …

حکومت اسلامی یعنی حق سوال برای مردم و  وظیفه پاسخ گویی و شفاف سازی برای مسئولان، پاسخ گویی و رفع شبهه ، برای مسئولین حکومت اسلامی واجب الهی است…


در ادامه جلسه خبرنگار نسیم صحبت های خود را به سمت مسائل فاز ۳ برده و از یوسف خدادادی نایب رییس هیئت مدیره سابق تعاونی مسکن فرهنگیان سؤال کرد ، چه شد که فاز ۳ به این روز افتاد؟

خدادادی در پاسخ به این سؤال گفت :  سال ۸۲ با آغاز بکار هیئت مدیره آن زمان که بنده نیز در این جمع حضور داشتم تکلیف فاز های ۱ و ۲ مشخص شده بود و ما می بایستی برای فاز ۳ ثبت نام را آغاز می کردیم. اما برای خریداری زمین با مشکلاتی مواجه بودیم. چند نقطه را در نظر گرفتیم از جمله بهارستان ، دره مشتری ، کریم آباد و نهایتأ علی آباد یعنی مکان فعلی فاز ۳

وی افزود : در مورد بهارستان با توجه به اینکه برخی قطعات زمین ها توسط تعدادی از مالکان به چندین نفر فروخته شده بود و بلاتکلیفی های بعدی که هم اکنون نیز دچار این اراضی شده نتوانستیم با مالکان به توافق برسیم ، در مورد دره مشتری هم متاسفانه با کارشکنی شهردار وقت آن زمان تلاش هایمان به نتیجه نرسید ، کریم آباد و علی آباد مانده بود که ما وضعیت را در مجمع عمومی اعضاء فاز ۳ پیش از خریداری اراضی شرح دادیم و اعضاء با اکثریت آراء ، اراضی علی آباد را انتخاب کردند.

یعنی اعضاء با علم به اینکه می دانستند که این اراضی کشاورزی هستند موافق خریداری بودند؟

 بله نه تنها به خریداری این اراضی رأی دادند بلکه طی تعهدنامه ای رسمی (برگه منتشر شده شماره ۱) متعهد شدند که در جریان کشاورزی بودن این ارضی هستند و در این باره شکواییه ای علیه تعاونی ندارند اما با این وجود متاسفانه این همه شایعه پراکنی می کنند و هیئت مدیره تعاونی را مقصر اعلام میکنند.

ما حتی در اطلاعیه های آن زمان برای خریداری این اراضی و ثبت نام فرهنگیان دقیقأ به غیر مسکونی بودن این اراضی اشاره کردیم و فرهنگیان متقاضی با علم به غیر مسکونی بودن این اراضی و با میل شخصی ثبت نام کردند. (برگه منتشر شده شماره ۲)

آیا احساس نمی کنید که اراضی کشاورزی مرغوب را تبدیل کردن به اراضی مسکونی ظلم بزرگی به اقتصاد این منطقه است؟

بنده طی استعلامی که از جهاد کشاورزی داشتم شهرستان دلفان دارای ۱۱۹ هزار هکتار زمین کشاورزی است که از این مقدار فقط ۱۹ هزار آبی است و یکصد هزار زمین دیم داریم. در واقع اراضی مرغوب کشاورزی در شهرستان دلفان بسیار اندک است ، شک نکنید اگر این اراضی خریداری شده فاز ۳ مرغوب بود مالکان آن را برای مسکونی کردن به تعاونی نمی فروختند.

شما خوب می دانید نیازهای اولیه هر انسان پوشاک ، خوراک و مسکن است. مگر می شود به این انگیزه که زمین کشاورزی نباید تبدیل به مسکونی شود مردم را از نیاز اولیه شان منع کرد آن هم زمین هایی که به هیچ عنوان برای کشاورزی مرغوب نیست.

پس با این وجود چرا نتوانستید فاز ۳ را به نتیجه برسانید؟

ما از هیچ کوششی فرو گذار نشدیم همچنان که هیئت مدیره فعلی نیز تمام تلاششان را برای تغییر کاربری این اراضی بکار گرفتند اما متاسفانه عدم همکاری برخی مسئولین شهری و مواردی که آقای محمودی مطرح کردند سبب شد نتوانیم به نتیجه برسیم و ادامه کار به هیئت مدیره بعدی سپرده شد. البته تلاش ها همچنان ادامه دارد که امیدوارم به نتیجه برسد.

شنیده شده که اراضی فاز ۳ و ۴ به صورت اجاره ای در اختیار برخی افراد برای کاشت محصولات کشاورزی قرار می گیرد ، لطفأ بفرمایید که آیا موضوع صحت دارد یا خیر؟

بله در چند مورد این کار انجام گرفت و اتفاقأ هر زمانی هم که این کار توسط تعاونی انجام نشد کشاورزان و مالکان خودسرانه اقدام به کشت اراضی نمودند که در این باره چندین بار شکایت کردیم و کارمان به دادگاه و پاسگاه کشید.

برابر قانون و بخشنامه جهاد کشاورزی ما تا زمان تغییر کاربری نمی توانیم از کاشت این اراضی جلوگیری کنیم. ما برابر بخشنامه های جهاد کشاورزی اراضی مربوطه را برای کاشت در اختیار افرادی قرار دادیم و اجاره بهای آن به حساب تعاونی که در واقع مربوط به کلیه اعضاء است برابر رسیدهای بانکی که اکنون نیز موجود است واریز شد.

متاسفانه همان زمان نیز برخی افراد بدبین و کارشکن که الان هم نام مبارکشان در کارشکن های فعلی نیز میدرخشد شروع به جنجال سازی کردند و ما ناچارأ کار کاشت را رها کردیم لذا کشاورزان و مالکان از فرصت استفاده کرده و غیر قانونی اقدام به کاشت آنها نمودند و بارها شکایت کردیم اما نتیجه چندانی نگرفتیم.

محمودی نماینده هیئت مدیره فعلی نیز صحبت های خدادادی را تایید کرد و گفت : ما حتی برای جلوگیری از اقدام مالگان دور زمین ها را گود برداری کردیم تا جلوی کشاورزان را بگیریم اما واقعأ کار سختی بود و بایستی شب و روز در ۸۰ هکتار اراضی مربوطه نگهبانی می دادیم و گاهأ نیز جلوگیری ما به درگیری می کشید.

وی در مورد اینکه برابر بخشنامه جهاد کشاورزی باید اراضی مربوطه تا زمان تغییر کاربری کاشته شوند گفت: ما سال ۹۰ استعلامی در این رابطه کردیم که اداره مربوطه صراحتأ نامه داد و گفت باید اراضی مورد بحث به صورت کشاورزی کشت شوند(تصویر نامه شماره ۳)

محمودی اضافه کرد ، ما هر بار که این اراضی را به صورت قراردادی در اختیار افرادی که متقاضی بودند قرار دادیم سود حاصله برابر فیش های بانکی به حساب تعاونی واریز شده و همه این موارد که عرض می شود مکتوب و مستند موجود است.

روی صحبت مان را به سوی خدادادی نایب رییس هیئت مدیره سابق برگرداندیم و سوال کردیم که ، برابر کامنت های درج شده هیچ یک از هیئت مدیره سابق برای انتخابات دور بعد (هیئت مدیره فعلی) کاندید نشدید! آیا با توجه به اینکه فاز ۳ مشکل داشت و بلاتکلیف بود علت خاصی داشت که کاندید نشدید؟

خدادادی در پاسخ گفت: در کامنت های درج شده نوشته شده ما زودتر از موعد مقرر انتخابات را برگزار کردیم و در واقع منظورشان این است که از پاسخگویی فرار کردیم ، اما من در پاسخ این دوستان عرض کنم که اتفاقأ ما حدود ۲ سال هم دیرتر از موعد انتخابات را برگزار کردیم زیرا هربار که قصد برگزاری مجمع را داشتیم با مشکلاتی مواجه می شدیم از جمله عزل و نصب ها در اداره آموزش و پرورش و یا اداره تعاون و همچنین منتظر بودیم شاید با پیگیری هایمان موضوع فاز ۳ را به نتیجه برسانیم.

درباره اینکه چرا کاندید نشدیم باید بگویم انصافأ از دست کارشکنی های برخی اعضاء به تنگ آمده بودیم ، از شایعات و تهمت هایشان ، از ایرادات بنی اسرائیلی شان ، از طومارهای گاه و بی گاهشان که نمونه اش همان موضوع کاشت اراضی بود و خیلی مسائل دیگر و امروز هم می بینید همین افراد مغرض و کارشکن چه جنجالهایی برای هیئت مدیره فعلی به راه می اندازند.

حقیقتأ کارکردن برای همکاران ما بخصوص در بحث تعاونی بسیار سخت و زجر آور است ، هر طور که حتی به سازشان هم برقصی اما از گزند تهمت هایشان در امان نیستی و باید صبری داشته باشی مانند صبر حضرت ایوب(ع)

البته من باید به این نکته هم اشاره کنم که این کارشکنی ها و شایعات و تهمت زدن ها به همه همکاران منتسب نمی شود بلکه عده قلیلی معلوم الحال هستند که نام و شخصیت شان برای دوستان مشخص است.

حال که بحث به اینگونه حرف ها کشیده شد عرض می کنم که نوشته اند : جناب آقای یوسف خدادادی با وجود اینکه از ناحیه میراث خانوادگی دارای ارثیه نبوده و فقط با حقوق معلمی زندگی می کند چگونه امروز به ثروت چشمگیری دست پیدا کرده ، وضعیت مالی ایشان بر کسی پوشیده نیست این ثروت را از کجا آورده است؟

بنده قبل از وارد شدن به تعاونی همانطور که اکثر فرهنگیان عزیز می دانند دارای ساختمان مجللی در فاز ۲ فرهنگیان با زیر بنای ۳۰۰ متر بودم و این موضوع چندین و چند سال پیش از تعاونی بوده است.

حالا اینکه این ساختمان را از کجا آوردم و چگونه بوده حداقل این را بداتند که سالها پیش از موضوع ورودم به تعاونی بوده است.

بنده از ابتدای زمانی که وارد دانشسرای تربیت معلم شدم وحقوق دریافت کردم انسان ولخرجی نبودم و همیشه اقتصادی فکر کردم و اهل معامله بودم بعدها ساختمان فاز ۲ را فروختم و اکنون دارای دو ساختمان می باشم در ضمن هم خودم حقوق بگیر هستم و هم همسرم ، شک نکنید برای لحظه لحظه زندگی ام برنامه ریزی کردم ، زحمت کشیدم و خدای متعال روز قیامت ما بین بنده و افرادی که جاهلانه و مغرضانه با آبروی مردم بازی می کنند قضاوت خواهد کرد.

باید این را هم مزید کنم که بنده در حال حاضر بالغ بر ۱۷۰ میلیون تومان بدهکار هستم از این مبلغ ۸۰ میلیون تومان مربوط به مسکن مهر است طی چهار فقره ، حدودأ ۲۵ میلیون تومان وام سلف بدهکار بانک کشاورزی هستم .

درپایان…

این جلسه پرسش و پاسخ حدود سه ساعت و نیم به طول انجامید و سعی شد تمامی سؤالات شما مخاطبان عزیز پرسیده شود و اگر احیانأ سؤالی باقی مانده لطفأ به صورت کامنت درج فرمایید.

از نمایندگان هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان صمیمانه تشکر می کنیم که وقت گذاشتند و پاسخگوی مخاطبان خوب ما بودند.

محمودی سخنگوی تعاونی در انتهای صحبت های خود گفت : انصافأ کار پیگیری اراضی فاز ۳ و ۴ با جدیدت از طرف هیئت مدیره و با پشتیبانی مسئولین بزرگوار شهرمان پیگیری شد که در رأس آنها نماینده محترم مجلس جناب آقای سوری ، باقری  فرماندار عزیز و همچنین امام جمعه محبوب شهرمان جانانه حضور داشتند و انصافأ کوتاهی نکردند.

به اعضاء فاز ۳ هم قول می دهیم برابر آنچه که مسئولین وعده داده اند ما نیز پیگیر هستیم و به فضل خداوند فاز ۳ هم مانند فاز ۴ به سرانجام خواهد رسید.

وی از رسانه های شهرستان از جمله نسیم دلفان برای پیگیری موضوع مسکن فرهنگیان و همچنین دوستانی که با درج کامنت کمک کردند که این شفاف سازی صورت پذیرد تقدیر کرد.

محمودی تصاویری را در اختیار ما قرار داد که نشان می دهد کار خاک برداری و تسطیح اراضی فاز ۴ آغاز شده و مقداری در این زمینه پیشرفت داشته اند اما به خواست شهرداری تا ابلاغ نهایی طرح از سوی استانداری فعلأ کار را تعطیل کرده اند.

… لطفأ روی تصاویر کلیک نمایید …

 

 

 

 

 

 

 

 

امیدواریم با پیگیری مسئولین هر چه زودتر ابلاغیه استانداری نیز نهایی شود. نماینده محترم مردم در مجلس قول داده به زودی پیگیر ابلاغیه باشد و امام جمعه شهرمان نیز در دیدار با محمودی عضو تعاونی گفته که بزودی با استاندار دیدار خواهد کرد، ایشان قول داده نماینده تعاونی را نیز در این دیدار همراه داشته باشد.

…………………………

» مهمان بر خط آبان ماه (بخش اول)/هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان پاسخ دادند

» بخش دوم مهمان بر خط آبان ماه/ادامه گفتگوی تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد

۶۶ نظر

 1. ضمن عرض سلام،انصافا از زحمات کلیه مسولینی که تاکنون دراین راستا گام برداشته اند ممنونیم مخصوصا۱-نماینده شهرستان آقای سوری خدایی ۲- امام جمعه محترم حاج آقا هاشمی نژاد ۳- فرماندار عزیز و۴- مجموعه ی نسیم دلفان ۵- کلیه اعضا تعاونی مسکن

 2. متاسفم واسه فرهنگیانی که وقتی امتیازشون می فروشند میگن تعاونی تعهد داده حداکثرظرف ۱۰سال زمینارو آزاد کنه باورکنید بخدا بارها از دهان خیلی از فرهنگیان شنیدم امااین که طبق این اسناد خود شما از قبل همه چیزو میدونستید ورفتید دفتر اسناد رسمی وتعهد دادید وباعلم واطلاع حق هرگونه اعتراضی در خصوص ازادی زمین رواز خودسلب نمودید پس این همه هیاهو وجنجال برای خاطر چه چیزیه شماها که باید برادر وخواهر وفرزندان امثال مرا تربیت کنید تمام انرزی تان راصرف توهین وتهمت وتخریب همدیگه می گذرونید آیاخداوکیلی چه چیزی واسه درس دادن می ماند وقتی دختر دانش آموز من می گوید چرا این معلمان اینگونه راحت بهم دیگه دراین فضای مجازی بانام جعلی می ایند وعقده هاشون وسر هم خالی میکنند وبهم تهمت میزنند منه پدر وشمای معلم چه جور میخواهید ذهن سفید فرزندانمان را یاری دهید واقعاآدم بدرد می اید خطابم با مدیرنسیم دلفانه که مسلمان وشیعه اند آیا بداموزی نخواهد بود وقتی فلان معلم با نام ،عاشورا و کربلا و هیتی وعزدار حسین ع وزینبی س بی محابا به همکارش می تازد وحمله میکنه وکلماتی رابرزبان می آورد که ادبیات افراد بی سواد ولات وقلدر چاله میدون است وشماهم متاسفانه تایید میکنید بدون شک ذهن های خراب وبیمار سریعا مرابه جانبداری از شخص یااشخاصی متهم میکنند اما خداشاهده من حقیقت راگفتم ومی گویم متاسفانه همه مردم از این تکرار مکررات خسته شده اند این سایتهای محلی تمام هم وغم شان شده شما فرهنگیان وشماها نه تنها قدردان نیستید بلکه بعضا به خود اون سایتها که حتما جز رضایت خلق وخدای متعال سودی نخواهند داشت راهم متهم میکنید از بزرگترها وعالمان وفرهنگیان واقعی عذر میخواهم شمااستاد وسرور بنده اید خطابم با کسانیست که غمئ جزریختن آبروی کسی راندارند

 3. باسلام خدمت نسیم دلفان ومهمانان گرامی تون قلبا از زحمات شما به عنوان یک رسانه متعهد واز آقای سوری واستاندار وامام جمعه محترم وفرماندارعزیز و تک تک هیات مدیره مسکن بابت الحاق فاز ۴ وپیگیری درخصوص فاز۳ ممنونیم امیدوارم تاحصول نتیجه نهایی همچنان جسورانه پیگیری نمایید. باتشکر

 4. بی شک هرکه قدمی در راستای خدمت به خلق بردارد خداو فرشتگانش اورا بی اجرومزدوپاداش نیکو رها نخواهند کرد بدین وسیله از زحمات حاج آقا سوری نماینده شهرمان واستاندار لرستان که بحق لقب سردارسازندگی برازنده ی اوست و حاج اقا هاشمی نژاد وفرماندار تقدیر بعمل می آوریم ، همچنین مدیر سایت وزین نسیم دلفان وتعاونی مسکن که کوششهای برخی از انان برکسی پوشیده نیست

 5. خداوند از همه شما راضی وخشنود باشد واقعا ممنونیم

 6. سلام ودرود برنسیم جان ،جان برادر چهره محبوب وآرامی داری انشاالله زنده باشی متشکریم از اینکه در همه حال با فرهنگیان در مراوده ایی بابت زحمات تون ممنونیم خسته نباشی، و خداوکیلی از عملکرد تعاونی رضایت دارم وازنزدیک از فعالیت هاشون باخبرم

 7. سلام ممنون وخدا قوت همگی

 8. ازتلاش صادقانه شما مسولین ذی ربط ممنونیم امیدواریم بارفع مشکل فاز ۳ نیز برگ زرینی بر خدمت ماندگار خود قرار دهید مطمن باشید ما مردم دلفان همچنان قدردان این امر مهم ایم

 9. با تشکر از زحمات شما بفرمائید کی شهردار محترم اجازه فعالیت اجرایی دوباره را میدهد وتعطیلی که فرمودید تا کی ادامه دارد.

 10. خدا قوت ، دست مریزاد ،دست تون درد نکنه،

 11. درود بر شما جناب محمدی . واقعا که تشکر میکنم از زحمات شما .بی صبرانه منتظر ابلاغیه استاندار هستیم

  بسیار درووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود

 12. فیض اله گرزمل

  سلام بر آقای سوری نماینده محترم سلسله و دلفان – حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی نژاد و همچنین فرماندار دلفان و تشکر از هیات مدیره محترم ، امیدواریم به همین زودی شاهد واگذاری قطعات تفکیک شده باشیم .

 13. آقای محمدی مدیر پایگاه خبری نسیم دلفان وهیات مدیره محترم بسیار بسیا ربسیار ممنونیم

 14. بخشنده بودن بیشتراز انکه توان مالی بخواهد،قلبی بزرگ میخواهد
  هرانسانی که دارای درک وفهم وشعور باشد وغرض ومرض وحسادت براومستولی نشود نیک می داند که تغییر کاربری ۴۰ هکتار زمین کشاورزی درکمتراز ۳سال
  کاریست بس بزرگ و ارزنده وتا تلاش ودوندگی واز خودگذشتگی مسولین نبوده باشد این اتفاق خجسته میسر نمی شد همه میدانیم کارنیکو کردن از پرکردن است ومن ازتمامی همکارانم خواهشمندم دست دردست هم به یاری هیت مدیره بشتابیم ومساعدت کنیم تا باهمفکری مشکل فاز ۳ حل شود درشرایط امروز بخدا بهترین گزینه کمک به تعاونی و درخواست استمداد از مدیران ادشد است تابلکه باخرد جمعی فاز سه هم به نتیجه برسد درپایان ضمن تقدیر مجدد از امام جمعه ونماینده شهرستان واستاندار ونسیم دلفان و همچنین عزیزان زحمت کش وجسورتعاونی مسکن ازهمگی استدعا داریم همچنان جسورانه پیگیری نمایید که انشاالله نتیجه بخش خواهد بود

 15. ف مثل فرهنگی

  با سلام وعرض ادب خدمت همگی.من به نمایندگی جمعی از فرهنگیان دبیرستان صدر از پیگیریها و روشن سازی افکار ما فرهنگیان از سایت مردمی وپر تلاش نسیم دلفان بسیار ممنون و سپاس گزاریم ،خداوند به شما اجر خیر دهد.از هیئت مدیره محترم تعاونی نیز ممنونیم ما فرهنگیان قدر دان تلاش های شما بزرگواران هستیم.لطفا تلاشهایتان را در زمینه فاز سه نیز همچنان ادامه دهید و نا امید نشوید.در پایان از تمام کسانی که در این زمینه تلاش نموده اند و از خدمت به خلق فرو گزاری نمیکنند بسیار ممنونیم.خداون به زندگی شما عزت و آبرو دهد

 16. باسلام نمیدانم باچه زبانی از زحمات مسولین دلفان واستان تشکر کنم امیدوارم خداوند به همه عاقبت بخیری عطا کنه همچنین از هیت مدیره مخصوصا اقای محمودی که بادادن امتیاز به مابازنشستگان ارامش وآسایش دادند شکرگذارهمه ام ودرآخراز برادر انقلابی ام رضامحمدی مدیرسایت هم بی نهایت ممنونم وخواهش میکنم همچون گذشته واکنون پیگیریتان راادامه دهید

 17. فرهنگیان فاز 3و4

  خداروشکرکه تااینجا خان هفتم هم تموم شد وخیالمان ازبابت فاز ۴ راحت شد امیدوارم آقای سوری وفرماندار بایک تصمیم منطقی فاز ۳ راهم درست کنند بنابراین وضیفه خودم میدونم از همه افراد فوق و نسیم دلفان واقای محمودی تقدیر وتشکر کنم

 18. قدردان محبت

  برخودم وظیفه میدونم از زحمات تعاونی مسکن قدر دانی کنم امیدوارم همیشه خوش خبرو سرافراز باشید ما فقط دعاگو وحامی خواهیم بود

 19. سلام: از همه خدمت گزاران صدیق ممنون وسپاسگزارم

 20. باخدا ومنصف

  بدون شک اکثریت قاطع فرهنگیان پشتیبان وقدردان شما هستند ما هیچ وقت این لطف بزرگ را فراموش نخواهیم کرد این برگ زرینی بر خدمت شایسته دوران تصدیتان خواهد بود و آقای نسیم دلفان نیز در قلب های ما فرهنگیان دلفا ن اند

 21. جمعی از فرهنگیان کاکاوند

  از زحمات چند ساله کلیه مسولین دلسوزی که با قدم وقلم در خصوص تامین مسکن فرهنگیان موجب این شادکانی شدند ممنونیم مخصوصا نماینده محترم، استاندار، فرماندار، مجموعه نسیم دلفان و تک تک اعضای تعاونی مسکن

 22. جمعی از فرهنگیان دانش

  باسلام خدمت اعضای تعاونی مسکن از توضیحات وپاسخگویی به سوالات مطرح شده ممنونیم وهمگی به کارشما ایمان ویقین داریم امیدوارم جهت رضایت خلق خدا که منجربه خشنودی پروردگار خواهد بود درخصوص فاز ۳ نیرو وتلاشتان راچند برابرکنید حالا که فاز ۴ قطعی الحاق شده تقاضامندیم بامراجعه به مسولین رده بالا و وزارت خونه ها موجب شادمانی ما اعضای فاز ۳ راهم فراهم آورید

 23. بچه های پر تلاش تعاونی دست مریزاد ممنون که با وجود این همه سنگ اندازی بازم سنگ تموم گذاشتید واقعا گل کاشتی جناب محمودی دلت همیشه شاد که دل ماروشاد کردی

 24. از تمام کسانی که در این زمینه همت نموده و این اراضی را آزاد نمودند متشکریم .ازاستاندار ،نماینده شهرستان جناب سوری،فرماندار،و هیت مدیره عزیز تعاونی مسکن بخصوص سرکار محمودی بسیار سپاسگزاریم.در حق سایت نسیم دلفان نیز بی انصافیه اگه زحمات این سایت مردمی رو نبینیم که بدون هیچ منفعتی در خدمت ما فرهنگیان بوده اند خداوند به شما قوت روز افزون دهد . و من الله توفیق

 25. بچه ها مچکرییییییییییییییییم.بچه ها مجکرییییییییییییییییییم.ایول به این همه تلاش

 26. سلام واقعا بیانصافید بعد این همه زحمت بازم قدر نشناسی کنید بابا این معلما دیگه کین.چی میخوایین زمین پنج تومنی تون شده سی ملیون دیگ چی میخواین

 27. با سلام و خسته نباشید خدمت هیئت مدیره محترم تعاونی مسکن بابت زحمات بیدریغتان ممنونیم دوندگیهای شما عزیزان بر ما فرهنگیان پوشیده نیست

 28. چقد خوشحال شدم این تصاویر رو دیدم نوید خانه دار شدن ما رو میده لطفا بگید کی این زمینها به ما واگذار میشه؟؟لطفا فقط تعجیل کنید

 29. مراد میرزایی

  از استاندار محترم ،نماینده شهرستان ،فرماندار شهر و هیئت مدیره عزیز و خستگی نا پذیر ،بخصوص محمودی ابر مرد متشکر و سپاسگزاریم شما کار بسیار مهمی برای ما فرهنگیان انجام داده اید.از سایت مردمی نسیم دلفان نیز ممنونیم

 30. فرهنگی منصف و صدیق

  جناب محمدی مدیر به اصطلاح وبلاگ نسیم دلفان، بنده ۴،۵ تا گامنت با موضوعیت های انتقادی بر اساس مدارک مثبته و مستند در این وبلاگ ارائه دادم که متاسفانه شما که سخن از حقیقت گویی و صداقت می زنی،چرا و به چه علت کامنت های بنده و در کل مخالف هیئت مدیره ی فعلی و سابق را در این وبلاگ ارائه نمی نمایی؟ بدان که بنده کپی کامنت های ارائه شده را سیو نمودم و به زودی به ادارات نظارت بر وبلاگ های شما ارائه خواهم نمود که مساله روشن شود که چرا شما کامنت های انتقادی را به معرض نمایش نمی گذاری،بدا به حالت،خود کرده را تدبیر نیست برادر!!!!!!!!؟.

  • ۱ – متاسفم برای شما که فرق بین وبلاگ و سایت خبری رو تشخیص نمیدی در حالی که امروزه از هر طفلی هم سؤال کنی متوجه می شود فرق این دو چیست!
   ۲ – کدام مستندات و مدارک؟ اینکه شما چیزی بنویسی و به این آقایان نسبت دهی و بگویی مدارک دارم کافی است و من باید منتشر کنم! مدارک رو به شخص بنده ارائه دهید و یا ایمیل نمایید تا بپذیرم
   ۳ – مگر انتشار کامنت برای صاحبان وبلاگ یا سایت ها اجباری دارد مرد مؤمن ، مگر می شود ارگانی پیدا شود و بگوید شما باید این کامنت را منتشر کنی چرا چیزی می گویی که در عاقل بودنت شک و تردید ایجاد شود.

 31. فرهنگی منصف تر وصدیق تر

  جناب محمدی ناراحت نباش داداش این آقا اگه مغرض نبود چرا وبه چه علت دنبال تخریب است همه همکاران که متفق القول میفرمایند ضمن محفوط بودن پیگیری حقوق اعضا ،درشرایط فعلی که فاز ۴ الحاق شده و شانس نهایی شدن فاز۳ هم هست باید دست از تخریب وتفرقه برداریم چرا اینان که به تعداد انگشتا ن یک دس هم نیستن هنوز تمکین نمیکنند آیا اینان بدنبال چه اهدافی اند؟؟؟

 32. از زحمات این عزیزان باید سپاسگزاری کرد .اجرتون باخدا .به دل نگیرید . حتمااین داستان شنیدیم که آقایی با پسرش هردو سوار الاغ از منطقه ای گذشتند انگشت نما شدند که هردو چرا سوار حیوان بی زبان شده اند .روزبعد فقط مرد سوار شد که بازهم انگشت نماشدند که چرا بجه را سوار نکرده .بچه را سوار کرد ….که چرا مرد سوار نشده …… هردو پیاده شدندبازهم …..پس هر کاری انجام بگیره باز هم خرده گرفته میشود . به این حرفا اهمیت ندید.
  اجرکم عند الله

 33. درجواب حمل برخودستایی نشه فرهنگی منصف وصدیق

  گ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﻣﯿﮕﻔﺖ :
  ﺭﻭﺯی ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﮐﻼﺱ ﯾﮏ ﺑﺎﺩ ﮐﻨﮏ ﺑﺎﺩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﯾﮏ ﺳﻮﺯﻥ ﺩﺍﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ ﯾﮏ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻓﺮﺻﺖ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺑﺎﺩﮐﻨﮑﻬﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﺑﺘﺮﮐﺎﻧﯿﺪ ﻫﺮ ﮐﺲ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ فرصت داده شده ﺑﺎﺩﮐﻨﮑﺶ ﺭﺍ ﺳﺎﻟﻢ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﺍﺩ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺍﺳﺖ.
  ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﯾﮑ ﺪﻗﯿﻘﻪ ﻣﻦ ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﻧﻔﺮ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎ ﺑﺎﺩ ﮐﻨﮏ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﯾﻢ.
  ﺳﭙﺲ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﮐﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻼﺱ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺑﺮ ﭘﺎ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﻫﻤﻪ ﮐﻼﺱ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻧﺪ ﺯﯾﺮﺍ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺑﺎﺩﮐﻨﮏ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺭﺍ ﻧﺘﺮﮐﺎﻧﺪ ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻫﺮ ﮐﺲ ﺑﺎﺩ ﮐﻨﮑﺶ ﺳﺎﻟﻢ ﻣﺎﻧﺪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﭽﻨﯿﻦ ﻫﻢ ﺷﺪ!
  ﻣﺎ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺩﺭﺍﯾﻦ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺭﻗﯿﺐ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﻣﺎ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﻭ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺑﺎﺯﻧﺪﻩ…
  ﻗﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﮐﻨﯿﻢ.
  ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﯾﻢ ، ﺑﺎ ﻫﻢ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﻢ ، ﺑﺎﻫﻢ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺷﯿﻢ ، ﺑﺎﻫﻢ … ﺑﺎﻫﻢ …
  ﭘﺲ ﭼﺮﺍ ﺑﺎﺩ ﮐﻨﮏ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺭﺍ ﺑﺘﺮﮐﺎﻧﯿﻢ؟

 34. سلام و عرض ادب خدمت همگی ،از جواب زیباتون بسیار لذت بردم اینان انسانهایی هست که مثل عنکبوت دور خود تار تنیده اند و تا نوک دماغ خود را بیشتر نمی بینند.چرا بعضیا این ذات خاله زنکی خودشون ورها نمیکنن و افکار مریض شونو به ما فرهنگیان هم نسبت میدن.ما که از این گروه زمین تا آسمون راضی هستیم چون واقعا برای ما تلاش کردن و عملکردشونم مثبت بوده،خداوند هم از ایشون راضی باشه.برای اینچنین افرادی هم متاسفم که نمکدان شکنن و…

 35. تنگ چشمان نظر به میوه کنند
  و ما تماشا کنان بستانیم

 36. جمعی از فرهنگیان دبیرستان معراج

  خدایا ای سرچشمه ی رحمت و محبت به عزیزان دلسوزی که دلسوزانه سالهاست برای تامین مسکن ومعیشت فرهنگیان تلاش میکنند(((آقایان سوری ،استاندار، نسیم دلفان،امامان جمعه،فرمانداران، تعاونی مسکن)))) عافیت وعاقبت عطا کن
  بدون تعارف پیگیری جسورانه مسولین سایت مردمی نسیم دلفان برکسی پوشیده نبوده و نیست بنده بااینکه از نظر دیدگاه فکری و خطوط سیاسی باایشان اختلاف نظر دارم اما بی انصافیست اگه تلاش و پیگیری و اطلاع رسانیش نادیده گرفته شود کاش اینقدر ناشکر نباشیم وبه کسانی که بی منت به ما خدمت میکنند بدبینانه ومغرضانه نگاه نکنیم اما نسیم جان به خداوند سبحان مدتهاست بین فرهنگیان بخوبی و نیکی و جوانمردی ازتون یاد میشه

 37. من که راضی ام خدا از همتون راضی باشه

 38. خداییش همگی زحمت کشیدید ما ممنونیم وبی صبرانه در انتظار برگه واگذاری خدا خیرتان دهد برادران محمدی ومحمودی

 39. فرهنگی خانه به دوش

  سلام ودرود خدای متعال بر سرداران سازندگی وخدمت رسانی عالی جنابان سوری وبازوند وباقری ونسیم دلفان واعضای تعاونی مسکن ما از زحمات تک تک شما بزرگوارن ممنونیم

 40. دستتون درد نکنه .ممنونیم .خدا ازتون راضی باشه .از همه تون سپاسگزاریم.

 41. از پاسخگویی جناب محمودی عزیز ممنونیم ولطفتان زیاد همچنین ازصبر وحوصله مدیریت محترم سایت نسیم دلفان متشکریم وامیدوارم اقای سوری مشکل فاز ۳ را هرچه زودتر حل کند

 42. صمیمانه از کلیه کسانی که تاکنون درراستای تغییر کاربری زمین های فرهنگیان تلاش نموده اند ممنونیم واز پاسخ گویی شما متشکر

 43. به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست
  عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
  به غنیمت شمر ای دوست دم عیسی صبح
  تادل مرده مگر زنده کنی کاین دم ازاوست
  بدین سبب امتنان قلبی خود را از تمامی عزیزانی که در این امر خیرخواهانه وعامه پسند همکاری و همیاری و مساعدت داشتند وتوانستند مافرهنگیان را ازاین دغدغه رهایی بخشند ممنونیم امیدوارم خداوند بزرگ به همگی بزرگواری و محبوبیت عطا کند بنده وخیلی از همکارانم هیچ گاه این لطف بزرگ را فراموش نخواهیم کرد باتشکر مجدد

 44. آقایان هیات مدیره سپاس .مسولین عزیز تشکر .نماینده پیگیر خدا قوت .سردبیر نشریه نسیم دلفان سربلند باشی .متشکر متشکر متشکر خداوند به همگی پاداش خیر عنایت فرمایند.

 45. مسئولین عزیز-نماینده محبوب و هیات مدیره زحمت کش از خداوند می خواهیم بهترینها را برایتان رقم زند.آمین یارب العالمین

 46. درود خدا بر آن عزیز زحمت کشی که … دراین تعاونی از جان ودل زحمت میکشد وهمیشه جوابگو است سلام خدا بر امام جمه مخترم ودلسوز شهرستان ونماینده فهیم واستاندار زحمتکش و فرماندار بومی شهرستان وتشکر فراوان از هیات مدیره تعاونی مسکن انشالله موفق باشید

 47. سلام وصد درود و رحمت خداوند مهربان، بر شما مسولین بزرگوار ، آقایان سوری و استاندار و ساید مردمی ودوست داشتنی نسیم دلفان وهمگی زحمت کشان تعاونی مسکن ما باجان ودل از شما حمایت خواهیم کرد

 48. از کلیه عوامل واعضای نسیم دلفان و تمامی مسولین شهرستان واستان وهمچنین همگی اعضای هیت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان ممنونسی شک نکنید رضایت مردم = بارضایتمندی خداوند خواهدبود

 49. ضمن تقدیر از همه مسولین زحمت کش و پاسخگو به مردم ، اینجانب باتمام وجود از هیات مدیر ممنونم واز همگی حمایت خواهم کرد

 50. فرهنگی منصف وصدیق

  باسلام و عرض ادب خدمت کلیه کسانی که درجهت آسایش مردم قدم برمیدارند اینجانب اززحمات نسیم دلفان خبرنگار پرتلاش وازآقای سوری ومهندس بازوند وشهرداری وتک تک اعضا تعاونی خصوصا همکارزحمت کشمان آقای حسن محمودی ممنون وسپاسگزارم مابا جان ودل درخدمت هیت مدیره ایم واز آنان حمایت میکنیم

 51. پچه ها سپااااااااااااااااااااس .خدا قوت

 52. از همه تلاشگران دلسوزان،سخت کوشان،دستگیران،بسیار ممنونیم از سایت نسیم دلفان گرفته تا استاندار و فرماندار و امام جمعه وهیئت مدیره و مخصوصا محمودی گرانقدر.دستتون درد نکنه اجرتون با خدای متعال

 53. بر اساس منابع موثق یکی از اقوام در مسکن وشهرسازی استان ،اعلام فرمودند که نامه ابلاغ وزیر هم اینک در دستان مبارک استاندار است که انشاالله با توجه به خدمت گزار و مردمی بودن استاندار بزودی امضا خواهد شد.از همه عزیزان متشکریم.

 54. قدردانی وسپاس از کسانی که به هرنوعی درراستایی خدمت به مردم گامی برمیدارند وظیفه اخلاقی هر شخصی ست که به اخلاق پایبند است مخصوصا افرادی که درقبلش سودی عایدشان میشود بی انصافی وبداخلاقیست اگه نگیم این گروه هیت مدیره اخیر در کارشان موفق و فراتراز تصور کارکرده اند بی انصافیست اگه نگوییم تامین مسکن هزار خانواده جهاد وایثاراست لذابرخود وظیفه میدونیم از جوانمردی وفداکاری تعاونی تشکر نشود بدون شک هیات مدیره اسطوره بوده ودریادها خواهند ماند

 55. کارمند بهداست و درمان

  مسئولین محترم نسیم دلفان لطف بفرمایید از مدیران شرکت تعاونی مسکن کارکنان بهداشت و درمان شهرستان نیز مصاحبه ای ترتیب بدهید چون ما هم از علی آباد زمین خریدیم اما متاسفانه کسی نداریم پیگیری کند همینطور بلاتکلیف مانده ایم از توجه شما متشکریم

 56. باسلام ازصمیم قلب دعاگوی تمامی شما عزیزان بزرگوار خواهیم بود واز خدواند سبحان آرزوی سلامتی وطول عمرهمگی شما مسولین معزز را خواهان وخواستارم

 57. باسلام و ارادت فراوان خدمت تمامی کسانی که در الحاق این زمین (فاز۴) نقش مثبتی داشتند امیدوارم همیشه سربلند وپیروز باشید باتشکر از همگی

 58. باسلام برخودم وظیفه میدونم بدین وسیله از زحمات تمامی کسانی که از ابتدا تا کنون در این کار خداپسندانه شرکت کردند وبا تلاش و پیگیری این کارو به سرانجام خیر رسانند تشکر کنم ضمن سپاس مجدد از اقای سوری واستاندار ئاقای باقری وهیات مدیره ونسیم همیشه مدافع خواهشمندیم بخاطر خدا وما فرهنگیان نسبت به الحاق فاز ۳ هم پیگیری مجدد بفرمایید بدون شک ما حامی ودعا گو خواهیم بود

 59. از نسیم دلفان ونماینده محترم شهرستان وهیت مدیره ممنون ومتشکریم الهی همیشه زنده وپاینده باشید

 60. این حرفها هم درست مثل مقاله …وز، بو….ق است. بنده خداها فاز ۳ در اولویت است نه ۴٫ بیشتر دارندگان امتیاز فاز ۴ معلم نیستند. خدا از سر تقصیر همه بگذره! آنچه عیان است چه حاجت به بیان است!

 61. فاز ۳ همچنان مظلوم

 62. درود بر همگی دست مریزاد وخسته نباشید

 63. شهرام مردانی

  از زحمات نسیم دلفان و مسولین عزیز آ؛قایان حجت سوری و فرماندار وحسن محمودی ممنونیم امیدوارم خداوند همگی راعاقبت بخیر کند

 64. هزارآفرین بر نسیم دلفان و نماینده مجلس آقای سوری ونماینده فرهنگیان آقای حسن محمودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *