سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

بخشنامه رسمی امهال وام‌های کشاورزی و عدم تبعیت بانک های شهرستان دلفان

 

جمعی از کشاورزان دلفانی با ارسال پیام زیر نوشتند:

✍️طی بخشنامه بانک مرکزی امکان امهال وام های کشاورزی تا سه سال فراهم شده است ولی شعب بانک کشاورزی دلفان از این بخشنامه تبعیت نمی‌کنند و کشاورزان زیادی در شهرستان دلفان منتظر اجرایی شدن این بخشنامه هستند.

از فرماندار محترم شهرستان دلفان انتظار داریم در این خصوص یاری مان کند.

 


» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

یک نظر

  1. جوابیه بانک کشاورزی شعبه نورآباد

    مدیریت محترم کانال خبری نسیم دلفان
    با سلام و احترام، پیرو درج خبری در زمینه بخشنامه امهال وام های کشاورزی در کانال های خبری شهرستان خواهشمند است جهت آگاهی مردم شریف شهرستان نورآباد و مشتریان گرانقدر بانک کشاورزی نسبت به درج این پاسخ اقدام فرمایید:

    بخشنامه امهال تسهیلات کشاورزی مورد اشاره منظور بند ” د” تبصره ۱۶ قانون بودجه کل کشور می باشد که دستورالعمل اجرایی آن در تیر ماه سال جاری توسط بانک مرکزی به بانک ها ابلاغ شده است. این دستورالعمل هم اکنون در شعب بانک کشاورزی در حال اجرا می باشد و مشمولینی که توسط کارگروه استانی بند قانونی یاد شده تایید و توسط مدیریت بحران استان به این بانک معرفی شده اند با مراجعه به شعب بانک کشاورزی می توانند از مزایای این دستورالعمل بهره مند شوند.

    لازم به ذکر است این بانک هیچ گونه دخالتی در فرآیند رد یا تایید مشمولین این دستورالعمل ندارد و متقاضیان می بایست جهت بهره مندی از مزایای بند قانونی یاد شده درخواست کتبی خود را به دبیرخانه کارگروه شهرستانی بند ” د ” تبصره ۱۶ (جهاد کشاورزی) ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *