جمعه , ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

بخشدار کاکاوند به نامه سرگشاده منتشر شده در نسیم دلفان پاسخ داد/طرح ایجاد بخش ایتیوند در نوبت تقسیمات کشوری قرار گرفته است

سلیمی : طرح ایجاد بخشداری ایتیوند در نوبت تقسیمات کشوری قرار گرفته است که امیدواریم در سریع ترین زمان ممکن شاهد تاسیس چهارمین بخش شهرستان دلفان باشیم…


سلیمی 1در پی انتشار نامه سرگشاده یکی از شهروندان دلفانی به مسئولین این شهرستان ، بخشدار کاکاوند طی تماس تلفنی با خبرنگار ما به نامه این شهروند فرهنگی پاسخ داد.

آزاد سلیمی اظهار داشت : گستردگی و پراکندگی روستاهای بخش کاکاوند از جمله منطقه ایتیوند باعث شده روند خدمات رسانی در این بخش با سختی هایی مواجه باشد.

وی افزود علی رغم تمام تلاش های ما و مسئولین شهرستان برای توسعه و محرومیت زدایی از این بخش گسترده و پراکنده متاسفانه عمق دورافتادگی خیلی از روستاهای این بخش باعث کندی روند خدمات شده است.

به گفته وی بخش کاکاوند در حال حاضر بیش از نیمی از وسعت جغرافیایی شهرستان را در بر گرفته است.

بخشدار کاکاوند تصریح کرد ، بر همین اساس سال گذشته طرح توجیهی ایجاد بخش ایتیوند با مرکزیت وروشت با ارائه مستندات لازم با طرح کارشناسی شده تقدیم فرمانداری دلفان و سپس استانداری لرستان گردید.

وی اضافه کرد : این طرح پس از ارائه به کارگروه مربوطه در فرمانداری دلفان و همچنین پس از موافقت استانداری لرستان به وزارت کشور ارسال گردید که الحمدالله مورد تایید کارشناسان این وزارت قرار گرفت.

سلیمی اظهار داشت : طرح ایجاد بخشداری ایتیوند اکنون در نوبت قرار گرفته و در جلسات مربوط به تقسیمات کشوری مطرح خواهد شد که امیدواریم در سریع ترین زمان ممکن شاهد تاسیس چهارمین بخش شهرستان دلفان با نام بخش ایتیوند باشیم.


» برای ملاحظه نامه سرگشاده مورد نظر و کامنت های همشهریان در این باره لطفأ (اینجا) را کلیک نمایید.

۲ نظر

  1. احمد حسن زاده

    جناب آقای سلیمی با سلام و احترام از اینکه اهمیت نامه را تشخیص داده و به آن پاسخ گفته اید و ایجاد بخش اتیوند را هم به مردم منطقه نوید داده اید، متشکرم و امیدوارم سایر مسئولین محلی نیز همانند جنابعالی، بتوانند پاسخگوی شهروندان در زمان مناسب باشند.
    همواره موفق و مؤید باشید

  2. جناب سلیمی عزیز احترام شما به شعور مخاطبان رو ارج می نهیم و علیرغم اینکه این خبر رو قبلا هم شنیده بودم اما دیدگاه فعلی بنده بیشتر برای تشکر از رفتار شماست که هم مطالب سایت ها را دنبال می کنید هم در صورت لزوم پاسخ می دهید و این همان رفتار قابل تحسین شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *