دوشنبه , ۸ خرداد ۱۴۰۲

بحران در ستاد بحران استان لرستان! بلاتکلیفی مردم تا پاسی از شب و در نهایت تصمیمات عجیب

تصاویر امروز دلفان ساعت ۸ الی ۹ صبح را در بالا می بینید ، سوز سرما و یخ زدگی در تصاویر چیزی شبیه به سیبری را در ذهن مخاطب مجسم میکند!

این در حالی است که مدارس حتی ابتدایی و مهد کودک ها نیز نه تنها تعطیل نشد بلکه با یک ساعت تاخیر هم موافقت و اطلاع رسانی نشد!!!

پیام های گسترده اعتراضی مردم که از صبح امروز به دستمان رسید نشان از اوج وخامت و عصبانیت مردم از تصمیم گیران ستاد بحران است.

از طرفی عدم انتشار به موقع همین تصمیمات ناقص و عجیب و غریب ستاد بحران که هر شب تا نیمه های شب طول می کشد باعث سردرگمی مردم می گردد!

دانش آموزان، والدین، معلمان، دانشجوها، کارمندان، راننده های سرویس مدارس و…. گوشی به دست خیره می شوند به صفحات مجازی تا شاید ستاد بحران لرستان از خواب زمستانی بیدار شود و در مورد وضعیت فردای استان، در قالب اطلاعیه ای، بیانیه ای و…. به صورت مشخص، مستند و جامع به مردم چیزی بگوید.

این در حالی است که اکثر استان های کشور هر شب در همان آغازین ساعات شب وضعیت تعطیل بودن یا نبودن استان خود را برای فردا به طور شفاف اطلاع رسانی می کنند.

دانش آموزی که ساعت ۱۰ شب باید به رختخواب برود به دلیل ضعف ستاد بحران لرستان تا ساعت حدود ۱ بامداد بیدار می ماند تا تکلیف نهایی اش برای فردا مشخص شود!

چه کسی باید با این ناکارآمدی آقایان برخورد کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *