دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲

بحث داغ محافل / صلاحیت فلان شخص تایید شد و فلانی رد شد!!!

 

این روزها موضوع تایید یا رد صلاحیت کاندیدهای انتخابات مجلس به شدت مورد توجه جامعه قرار میگیرد!

نسیم دلفان – در هر جمعی که می نشینیم یا در گفتگوهای تلفنی و گروه های فضای مجازی ، بحث داغ این روزها همین قضیه دامن زدن به شایعات و اظهار نظر در مورد صلاحیت هاست .
روز گذشته شایعات فراوانی در مورد دو تن از کاندیداهای مشهور دلفانی و همچنین یکی از کاندیداهای مطرح الشتر خیلی مورد توجه قرار گرفت، هر یک از گروه های طرفدار کاندیداها فرد شاخص تیم رقیب را رد صلاحیت اعلام کردند در حالی که هیچ یک واقعیت ندارد ، بررسی های ما نشان میدهد هنوز رای گیری هیات اجرای شهرستان برای تایید یا رد صلاحیت نفرات برگزار نشده و قرار است عصر امروز این جلسه برگزار شود.
به هر حال بهتر است مردم از دامن زدن به این شایعات بپرهیزند و صبر نمایند تا از منابع معتبر و رسمی مراحل بررسی ها اعلام گردد.
تا زمان اعلام نهایی اسامی نامزدها وقت زیادی مانده است زیرا چندین مرحله بعد از هیات اجرای شهرستان وجود دارد که خیلی مهم هستند از جمله هیات اجرای استان و همچنین شورای نگهبان در شهرستان ، استان و در نهایت کشور که باید همه این مراحل طی شود تا کاندید مورد نظر بعد از گذر از تمام فیلترهای نظارتی مورد تایید نهایی قرار گیرد.
واقعیت امر این است هنوز هیچ چیز مشخص نیست ، گاهأ بوده که شخصی در مراحل شهرستانی رد صلاحیت شده اما در مراحل بعدی مورد تایید قرار گرفته و یا بالعکس این قضیه هم بارها پیش آمده است.

اواسط دی ماه نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص می‌شوند.

♦ سخنگوی ستاد انتخاباتی کشور: ۲۵ هزار داوطلب در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردند و اواسط دی ماه نامزدها مشخص می‌شوند.


 

» خبرها و گزارش های “بخش سیاسی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *