جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

با حضور استاندار لرستان تعدادی از پروژه‌های دهه مبارک فجر در دلفان به بهره‌برداری رسید.

امروز ۱۷ بهمن ماه مصادف با ششمین روز از دهه مبارک فجر ، استاندار لرستان با هیاتی از معاونین و مدیران کل استان در شهرستان دلفان حضور یافته و طبق برنامه تعدادی از پروژه‌های عمرانی در دلفان به شرح زیر افتتاح شد.

✅ گازرسانی به ۲۸ روستا و ۲۵ واحد صنعتی…

▫️برای اجرای این طرح ها ۲۳ میلیارد تومان هزینه شده است و با بهره برداری از آنها تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در دلفان به ۳۴۳ و ضریب پوشش گازرسانی روستایی به ۹۵ درصد رسید.

✅ پاسگاه حفاظتی میربگ بهره‌برداری شد…

▫️این پاسگاه در منطقه جنگلی میربگ جنوبی در زمینی به مساحت ۱۳۶ مترمربع با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار احداث شده است که مناطق جنگلی مرز شهرستان های دلفان، چگنی، کوهدشت و سلسله را پوشش می دهد.
▫️به گفته مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان ، علاوه بر پروژه‌ فوق ، عملیات اجرایی ساخت سه پروژه آبخیزداری در روستاهای بخش، شرف آباد و کاکاوند غربی دلفان با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال از محل بودجه ملی محرومیت زدایی آغاز شده است.

✅ ۱۹ طرح برق رسانی در دلفان افتتاح شد…

▫️این پروژه‌ها شامل روستاهای رزله، اسلام آباد دولیسکان، فرخ آباد کاکاوند، چشمه گوزان سفلی، یوسف‌آباد سرخانچوب، گل زرد کنگاور و الماس آباد میرآقا بوده و برق رسانی آنها به اتمام رسید.
▫️مدیرعامل توزیع برق استان در این باره گفت: میزان اعتبار پروژه های امروز شرکت توزیع برق در دلفان ۴۳۱ میلیارد ریال بوده است که مهمترین آنها احداث دو فیدر جهت تغذیه شهر نورآباد ، احداث دو فیدر فشار متوسط جهت تغذیه بخش کاکاوند و دهستان چواری، احداث شبکه فشار ضعیف در نقاط مختلف شهرستان نوراباد ، احداث معابر درون بلواری در شهرک امام (ره) و نصب تجهیزات حفاظتی و مانوری و اصلاح و بهینه سازی ۵۰ مورد در شبکه برق شهرستان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *