سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

باز هم انتخابات و باز هم موضوعاتی که قابلیت “رای جمع کنی” دارند + تذکر ویژه به فرمانداری دلفان

 

باز هم انتخابات مجلس فرا رسید و موضوعاتی که قابلیت “رای جمع کنی” دارند بر سر زبان ها افتاد.

نسیم دلفان – یکی از موضوعاتی که زمان انتخابات در دلفان ، چندین بار از سوی کاندیداهای نمایندگی مطرح می شود و پس از پیروزی کوچکترین اقدام مثبتی هم روی آن انجام نمی شود بحث فاز سوم تعاونی مسکن فرهنگیان است.

در آخرین ماه های نمایندگی مجلس دوره یازدهم هستیم ، روز گذشته به طور ناگهانی و فقط برای دقایقی معاون وزیر راه و شهرسازی به دلفان آمد و بلافاصله هم تشریف بردند حالا این سفر چرا اینقدر هول هولکی انجام شد ، بماند!

شخصی که روز گذشته و در سفر وزیر محترم به دلفان بلافاصله خود را به شهرستان رسانده تا از این ماجرا بالاترین استفاده و بهره برداری تبلیغاتی را ببرد آقای ابراهیمی نماینده فعلی مجلس بود.

وی در حاشیه سفر چند دقیقه ای و هول هولکی وزیر راه و شهرسازی ، باز هم موضوع فاز سوم فرهنگیان را مطرح کرد و گفت پیگیر ماجرا هستیم!!!!

آقای نماینده و مشاوران وی خوب می داند در میان قشر محترم فرهنگیان رای خوبی فی نفسه وجود دارد و باید هر طور شده بخش مهمی از این رای ها را از هم اینک مانند دور گذشته کاسب شوند ، لذا دست روی موضوعی گذاشتند که هربار شعار کاندیداها بوده و هیچ وقت هم کار تاثیرگذاری روی آن انجام نشده است و فقط برای رای جمع کردن وارد این مبحث می شوند.

اما باید گفت ، آقای ابراهیمی عزیز! این تو بمیری دیگه اون تو بمیری نیست خیالت راحت مردم دلفان دیگر بازی نخواهند خورد ان‌شاءالله

جالب اینکه روز گذشته که جلسه تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری دلفان برگزار شد ناگهان به طور سر زده آقای نماینده خود را به این جلسه رساند اما وقتی دید جو خوبی حاکم نیست و (به غیر از دو تن از حاضرین که تا بناگوششان از خوشحالی باز شد) بقیه خبرنگاران روی خوشی به ورود سر زده و تبلیغاتی نماینده نشان ندادند ، لذا خیلی سریع به بهانه تراکم برنامه هایش از جلسه خارج شد.

????در پایان نکته ای را باید به فرمانداری محترم شهرستان دلفان متذکر شویم ، بنا به ذکر صریح قانون جدید انتخابات ، نماینده مجلسی که خود از کاندیداهای دور بعدی انتخابات است ، بعنوان کاندیدایی ساده مانند سایر کاندیداها تلقی می شود و حق استفاده و بهره بردای از برنامه ها و مراسمات تا زمان برگزاری انتخابات را ندارد ، لذا فرمانداری محترم باید به این نکته توجه ویژه داشته باشد که حتی در برنامه های هفته دولت نیز نبایستی فرصت تبلیغاتی برای شخص خاصی فراهم گردد زیرا برابر قانون فرصتی اگر برای کاندیداهای انتخابات فراهم می شود باید عادلانه باشد نه به نفع یک شخص خاص

✍️رضا محمدی


 

» خبرها و گزارش های “بخش سیاسی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *