سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

بازدید مدیرعامل شرکت گاز لرستان از پروژه گازرسانی شهرک صنعتی سراب غضنفر شهرستان دلفان

پنج شهرک صنعتی لرستان امسال گازرسانی می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: پنج شهرک صنعتی این استان در الیگودرز، اشترینان، نورآباد، دورود و کوهدشت امسال از زیرساخت های گازرسانی بهره مند می شوند.

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی شرکت گاز لرستان، کرم گودرزی در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی سراب غضنفر شهرستان دلفان بیان کرد: گاز یکی از زیرساخت های مهم و حیاتی جذب سرمایه گذار در شهرک های صنعتی می باشد همچنین در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت به تولید، توجه به شرکت های دانش بنیان و تسهیل در اشتغال، ایجاد این زیر ساخت، بهترین هدیه شرکت گاز در راستای اشتغالزایی و رونق استان است.

وی ادامه داد: در حال حاضر از مجموع ۱۹ شهرک صنعتی استان ۱۴شهرک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و عملیات اجرای خطوط تغذیه و نصب تجهیزات شهرک صنعتی اشترینان بروجرد، زانوگه کوهدشت و چمن سلطان الیگودرز به اتمام رسیده و آماده تزریق گاز است.

گودرزی ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه های شهرک صنعتی سراب غضنفر نورآباد و دورود ۲ نیز در حال انجام می باشد که پیش بینی می شود با برنامه ریزی انجام شده تا پایان خردادماه به اتمام برسد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در حال حاضر ظرفیت استفاده از ۱۲۰ هزار متر مکعب گاز در ساعت برای شهرک های صنعتی استان وجود دارد که با بهره برداری از این پروژه ها به ۱۶۵ هزار متر مکعب در ساعت خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *